disc. |
# |
  |
čas |
  |
tekmovanje |
kraj |
datum |
mesto |
  |
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
50KM |
1. |
|
0:36,87 |
  |
1. Razvojni pokal in MM Memorial Toneta Božiča |
Maribor |
12.11.2022 |
16. |
(predteki) |
   os.rek. (0:37,44; 1.54%)
|
| 2. |
|
0:35,12 |
  |
MM Miklavž |
Ljubljana |
03.12.2022 |
17. |
(predteki) |
   os.rek. (0:36,87; 4.98%)
|
| 3. |
|
0:33,96 |
  |
2. Razvojni pokal in Mišov memorial |
Ljubljana |
10.12.2022 |
-  |
(štafeta) |
   os.rek. (0:35,12; 3.41%)
|
| 4. |
|
0:35,38 |
  |
3. Razvojni pokal in 5. Celjski pokal |
Celje |
07.01.2023 |
-  |
(štafeta) |
|
| 5. |
|
0:34,51 |
  |
MM Boštjanov Dr. Fig |
Kranj |
21.01.2023 |
38. |
(predteki) |
|
| 6. |
|
0:34,09 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za ml.dečke in ml.deklice |
Kranj |
18.03.2023 |
25. |
(predteki) |
|
| 7. |
|
0:35,93 |
  |
    |
   |
    |
-  |
(štafeta) |
|
| 8. |
|
0:34,36 |
  |
Pokal Ribnica |
Ribnica |
14.10.2023 |
38. |
(predteki) |
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100KM |
1. |
|
1:21,74 |
  |
MM Miklavž |
Ljubljana |
03.12.2022 |
22. |
(predteki) |
   os.rek. (1:27,29; 6.78%)
|
| 2. |
|
1:17,95 |
  |
3. Razvojni pokal in 5. Celjski pokal |
Celje |
07.01.2023 |
28. |
(predteki) |
   os.rek. (1:21,74; 4.86%)
|
| 3. |
|
1:17,22 |
  |
Pokal Ribnica |
Ribnica |
14.10.2023 |
39. |
(predteki) |
   os.rek. (1:17,95; 0.94%)
|
| 4. |
|
1:13,04 |
  |
Pokal mesta Celje |
Celje |
25.11.2023 |
45. |
(predteki) |
   os.rek. (1:17,22; 5.72%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
200KM |
1. |
|
2:51,66 |
  |
2. Razvojni pokal in Mišov memorial |
Ljubljana |
10.12.2022 |
22. |
(predteki) |
   os.rek. (3:03,44; 6.86%)
|
| 2. |
|
2:35,92 |
  |
Pokal mesta Celje |
Celje |
25.11.2023 |
41. |
(predteki) |
   os.rek. (2:51,66; 10.09%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
400KM |
1. |
|
6:12,31 |
  |
1. Razvojni pokal in MM Memorial Toneta Božiča |
Maribor |
12.11.2022 |
24. |
(predteki) |
   os.rek. (6:38,52; 7.03%)
|
| 2. |
|
5:58,07 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za ml.dečke in ml.deklice |
Kranj |
18.03.2023 |
21. |
(predteki) |
   os.rek. (6:12,31; 3.97%)
|
| 3. |
|
5:41,88 |
  |
1. Razvojni pokal in Memorial Tone Božič |
Maribor |
18.11.2023 |
46. |
(predteki) |
   os.rek. (5:58,07; 4.73%)
|
| 4. |
|
5:34,73 |
  |
Pokal mesta Celje |
Celje |
25.11.2023 |
26. |
(predteki) |
   os.rek. (5:41,88; 2.13%)
|
| 5. |
|
5:31,16 |
  |
    |
   |
    |
5. |
(finale) |
   os.rek. (5:41,88; 3.23%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
50PM |
1. |
|
0:46,92 |
  |
MM Miklavž |
Ljubljana |
03.12.2022 |
13. |
(predteki) |
   os.rek. (0:48,74; 3.87%)
|
| 2. |
|
0:46,97 |
  |
2. Razvojni pokal in Mišov memorial |
Ljubljana |
10.12.2022 |
14. |
(predteki) |
|
| 3. |
|
0:46,14 |
  |
MM Boštjanov Dr. Fig |
Kranj |
21.01.2023 |
32. |
(predteki) |
   os.rek. (0:46,92; 1.69%)
|
| 4. |
|
0:43,96 |
  |
Pokal Ribnica |
Ribnica |
14.10.2023 |
21. |
(predteki) |
   os.rek. (0:46,14; 4.95%)
|
| 5. |
|
0:42,18 |
  |
Pokal mesta Celje |
Celje |
25.11.2023 |
41. |
(predteki) |
   os.rek. (0:43,96; 4.22%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100PM |
1. |
|
1:48,07 |
  |
1. Razvojni pokal in MM Memorial Toneta Božiča |
Maribor |
12.11.2022 |
33. |
(predteki) |
   os.rek. (1:53,88; 5.37%)
|
| 2. |
|
1:41,75 |
  |
MM Miklavž |
Ljubljana |
03.12.2022 |
9. |
(predteki) |
   os.rek. (1:48,07; 6.21%)
|
| 3. |
|
1:34,82 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za ml.dečke in ml.deklice |
Kranj |
18.03.2023 |
13. |
(predteki) |
   os.rek. (1:41,75; 7.3%)
|
| 4. |
|
1:34,84 |
  |
Pokal Ribnica |
Ribnica |
14.10.2023 |
15. |
(predteki) |
|
| 5. |
|
1:34,24 |
  |
Pokal mesta Celje |
Celje |
25.11.2023 |
26. |
(predteki) |
   os.rek. (1:34,82; 0.61%)
|
| 6. |
|
1:32,07 |
  |
    |
   |
    |
6. |
(finale) |
   os.rek. (1:34,82; 2.98%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
200PM |
1. |
|
3:28,09 |
  |
3. Razvojni pokal in 5. Celjski pokal |
Celje |
07.01.2023 |
10. |
(predteki) |
   os.rek. (brez rezultata)
|
| 2. |
|
3:28,92 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za ml.dečke in ml.deklice |
Kranj |
18.03.2023 |
18. |
(predteki) |
|
| 3. |
|
3:14,35 |
  |
1. Razvojni pokal in Memorial Tone Božič |
Maribor |
18.11.2023 |
41. |
(predteki) |
   os.rek. (3:28,09; 7.06%)
|
| 4. |
|
3:14,26 |
  |
Pokal mesta Celje |
Celje |
25.11.2023 |
16. |
(predteki) |
   os.rek. (3:14,35; 0.04%)
|
| 5. |
|
3:14,32 |
  |
    |
   |
    |
8. |
(finale) |
   os.rek. (3:14,35; 0.01%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
50DM |
1. |
|
0:41,80 |
  |
3. Razvojni pokal in 5. Celjski pokal |
Celje |
07.01.2023 |
27. |
(predteki) |
   os.rek. (0:43,72; 4.59%)
|
| 2. |
|
0:43,31 |
  |
MM Boštjanov Dr. Fig |
Kranj |
21.01.2023 |
47. |
(predteki) |
|
| 3. |
|
0:39,99 |
  |
1. Razvojni pokal in Memorial Tone Božič |
Maribor |
18.11.2023 |
51. |
(predteki) |
   os.rek. (0:41,80; 4.52%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100DM |
1. |
|
1:40,76 |
  |
2. Razvojni pokal in Mišov memorial |
Ljubljana |
10.12.2022 |
6. |
(predteki) |
   os.rek. (1:48,99; 8.16%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
50HM |
1. |
|
0:44,10 |
  |
1. Razvojni pokal in MM Memorial Toneta Božiča |
Maribor |
12.11.2022 |
24. |
(predteki) |
|
| 2. |
|
0:43,87 |
  |
MM Miklavž |
Ljubljana |
03.12.2022 |
18. |
(predteki) |
   os.rek. (0:43,93; 0.13%)
|
| 3. |
|
0:42,70 |
  |
MM Boštjanov Dr. Fig |
Kranj |
21.01.2023 |
46. |
(predteki) |
   os.rek. (0:43,87; 2.74%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100HM |
1. |
|
1:31,36 |
  |
MM Miklavž |
Ljubljana |
03.12.2022 |
16. |
(predteki) |
   os.rek. (1:39,00; 8.36%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
200HM |
1. |
|
3:10,78 |
  |
3. Razvojni pokal in 5. Celjski pokal |
Celje |
07.01.2023 |
19. |
(predteki) |
   os.rek. (brez rezultata)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100MM |
1. |
|
1:29,37 |
  |
2. Razvojni pokal in Mišov memorial |
Ljubljana |
10.12.2022 |
19. |
(predteki) |
   os.rek. (1:36,72; 8.22%)
|
| 2. |
|
1:28,74 |
  |
MM Boštjanov Dr. Fig |
Kranj |
21.01.2023 |
101. |
(predteki) |
   os.rek. (1:29,37; 0.7%)
|
| 3. |
|
1:27,53 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za ml.dečke in ml.deklice |
Kranj |
18.03.2023 |
18. |
(predteki) |
   os.rek. (1:28,74; 1.38%)
|