disc. |
# |
  |
čas |
  |
tekmovanje |
kraj |
datum |
mesto |
  |
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
50KM |
1. |
|
0:32,85 |
  |
Ribin jesenski pokal |
Ljubljana |
22.10.2022 |
5. |
(predteki) |
   os.rek. (0:36,97; 12.54%) |
| 2. |
|
0:34,81 |
  |
Pokal mesta Celje |
Celje |
26.11.2022 |
49. |
(predteki) |
              (0:32,85; -5.63%) |
| 3. |
|
0:34,11 |
  |
2. Razvojni pokal in Mišov memorial |
Ljubljana |
10.12.2022 |
50. |
(predteki) |
              (0:32,85; -3.69%) |
| 4. |
|
0:30,56 |
  |
Pokal Ribnica |
Ribnica |
14.10.2023 |
20. |
(predteki) |
   os.rek. (0:32,85; 7.49%) |
| 5. |
|
0:29,21 |
  |
Pokal mesta Celje |
Celje |
25.11.2023 |
50. |
(predteki) |
   os.rek. (0:30,56; 4.62%) |
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100KM |
1. |
|
1:17,11 |
  |
Ribin jesenski pokal |
Ljubljana |
22.10.2022 |
5. |
(predteki) |
   os.rek. (brez rezultata) |
| 2. |
|
1:20,19 |
  |
Pokal mesta Celje |
Celje |
26.11.2022 |
37. |
(predteki) |
              (1:17,11; -3.84%) |
| 3. |
|
1:13,16 |
  |
3. Razvojni pokal in 5. Celjski pokal |
Celje |
07.01.2023 |
46. |
(predteki) |
   os.rek. (1:17,11; 5.39%) |
| 4. |
|
1:11,41 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za dečke in deklice |
Ljubljana |
27.01.2023 |
-  |
(štafeta) |
   os.rek. (1:13,16; 2.45%) |
| 5. |
|
1:09,78 |
  |
Pokal Ribnica |
Ribnica |
14.10.2023 |
20. |
(predteki) |
   os.rek. (1:11,41; 2.33%) |
  |
  |
  |
  |
  |
  |
200KM |
1. |
|
2:50,05 |
  |
Ribin jesenski pokal |
Ljubljana |
22.10.2022 |
6. |
(predteki) |
   os.rek. (brez rezultata) |
| 2. |
|
2:56,16 |
  |
2. Razvojni pokal in Mišov memorial |
Ljubljana |
10.12.2022 |
44. |
(predteki) |
              (2:50,05; -3.46%) |
  |
  |
  |
  |
  |
  |
50PM |
1. |
|
0:44,09 |
  |
Ribin jesenski pokal |
Ljubljana |
22.10.2022 |
5. |
(predteki) |
   os.rek. (0:47,41; 7.53%) |
| 2. |
|
0:42,62 |
  |
Pokal mesta Celje |
Celje |
26.11.2022 |
22. |
(predteki) |
   os.rek. (0:44,09; 3.44%) |
| 3. |
|
0:42,42 |
  |
2. Razvojni pokal in Mišov memorial |
Ljubljana |
10.12.2022 |
24. |
(predteki) |
   os.rek. (0:42,62; 0.47%) |
| 4. |
|
0:42,11 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za dečke in deklice |
Ljubljana |
27.01.2023 |
15. |
(predteki) |
   os.rek. (0:42,42; 0.73%) |
| 5. |
|
0:39,64 |
  |
Pokal Ribnica |
Ribnica |
14.10.2023 |
9. |
(predteki) |
   os.rek. (0:42,11; 6.23%) |
| 6. |
|
0:38,60 |
  |
Pokal mesta Celje |
Celje |
25.11.2023 |
30. |
(predteki) |
   os.rek. (0:39,64; 2.69%) |
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100PM |
1. |
|
1:33,21 |
  |
Ribin jesenski pokal |
Ljubljana |
22.10.2022 |
3. |
(predteki) |
   os.rek. (1:47,22; 15.03%) |
| 2. |
|
1:35,31 |
  |
Pokal mesta Celje |
Celje |
26.11.2022 |
18. |
(predteki) |
              (1:33,21; -2.2%) |
| 3. |
|
1:38,92 |
  |
    |
   |
    |
14. |
(finale) |
              (1:33,21; -5.77%) |
| 4. |
|
1:31,74 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za dečke in deklice |
Ljubljana |
27.01.2023 |
17. |
(predteki) |
   os.rek. (1:33,21; 1.6%) |
| 5. |
|
1:24,40 |
  |
Pokal Ribnica |
Ribnica |
14.10.2023 |
8. |
(predteki) |
   os.rek. (1:31,74; 8.69%) |
| 6. |
|
1:24,20 |
  |
Pokal mesta Celje |
Celje |
25.11.2023 |
18. |
(predteki) |
   os.rek. (1:24,40; 0.23%) |
| 7. |
|
1:24,03 |
  |
    |
   |
    |
1. |
(finale) |
   os.rek. (1:24,40; 0.44%) |
  |
  |
  |
  |
  |
  |
200PM |
1. |
|
3:24,53 |
  |
Ribin jesenski pokal |
Ljubljana |
22.10.2022 |
5. |
(predteki) |
   os.rek. (3:31,10; 3.21%) |
| 2. |
|
3:20,09 |
  |
Pokal mesta Celje |
Celje |
26.11.2022 |
10. |
(predteki) |
   os.rek. (3:24,53; 2.21%) |
| 3. |
|
3:12,68 |
  |
    |
   |
    |
10. |
(finale) |
   os.rek. (3:24,53; 6.15%) |
| 4. |
|
3:15,44 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za dečke in deklice |
Ljubljana |
27.01.2023 |
17. |
(predteki) |
              (3:12,68; -1.41%) |
| 5. |
|
3:02,69 |
  |
1. Razvojni pokal in Memorial Tone Božič |
Maribor |
18.11.2023 |
24. |
(predteki) |
   os.rek. (3:12,68; 5.46%) |
| 6. |
|
2:59,85 |
  |
Pokal mesta Celje |
Celje |
25.11.2023 |
12. |
(predteki) |
   os.rek. (3:02,69; 1.57%) |
| 7. |
|
2:57,98 |
  |
    |
   |
    |
4. |
(finale) |
   os.rek. (3:02,69; 2.64%) |
  |
  |
  |
  |
  |
  |
50DM |
1. |
|
0:42,35 |
  |
Pokal mesta Celje |
Celje |
26.11.2022 |
23. |
(predteki) |
   os.rek. (0:46,31; 9.35%) |
| 2. |
|
0:37,84 |
  |
Pokal Ribnica |
Ribnica |
14.10.2023 |
26. |
(predteki) |
   os.rek. (0:42,35; 11.91%) |
| 3. |
|
0:36,26 |
  |
Pokal mesta Celje |
Celje |
25.11.2023 |
34. |
(predteki) |
   os.rek. (0:37,84; 4.35%) |
  |
  |
  |
  |
  |
  |
50HM |
1. |
|
0:40,16 |
  |
3. Razvojni pokal in 5. Celjski pokal |
Celje |
07.01.2023 |
56. |
(predteki) |
   os.rek. (0:43,75; 8.93%) |
| 2. |
|
0:35,43 |
  |
Pokal mesta Celje |
Celje |
25.11.2023 |
21. |
(predteki) |
   os.rek. (0:40,16; 13.35%) |
| 3. |
|
0:36,02 |
  |
    |
   |
    |
5. |
(finale) |
   os.rek. (0:40,16; 11.49%) |
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100MM |
1. |
|
1:22,29 |
  |
3. Razvojni pokal in 5. Celjski pokal |
Celje |
07.01.2023 |
44. |
(predteki) |
   os.rek. (brez rezultata) |
  |
  |
  |
  |
  |
  |
200MM |
1. |
|
2:53,12 |
  |
1. Razvojni pokal in Memorial Tone Božič |
Maribor |
18.11.2023 |
29. |
(predteki) |
   os.rek. (brez rezultata) |