disc. |
# |
  |
čas |
  |
tekmovanje |
kraj |
datum |
mesto |
  |
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
50KM |
1. |
|
0:53,19 |
  |
1. kolo gorenjske regije |
Kranj |
11.10.2022 |
43. |
(predteki) |
   os.rek. (brez rezultata) |
| 2. |
|
0:56,35 |
  |
2. kolo gorenjske regije |
Kranj |
10.11.2022 |
16. |
(predteki) |
              (0:53,19; -5.6%) |
| 3. |
|
0:49,37 |
  |
2. Razvojni pokal in Mišov memorial |
Ljubljana |
10.12.2022 |
25. |
(predteki) |
   os.rek. (0:53,19; 7.73%) |
| 4. |
|
0:50,29 |
  |
MM Boštjanov Dr. Fig |
Kranj |
21.01.2023 |
154. |
(predteki) |
              (0:49,37; -1.82%) |
| 5. |
|
0:45,14 |
  |
Pokal Ribnica |
Ribnica |
14.10.2023 |
95. |
(predteki) |
   os.rek. (0:49,37; 9.37%) |
| 6. |
|
0:45,13 |
  |
1. kolo Gorenjske |
Kranj |
19.10.2023 |
33. |
(predteki) |
   os.rek. (0:45,14; 0.02%) |
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100KM |
1. |
|
1:43,35 |
  |
Pokal Ribnica |
Ribnica |
14.10.2023 |
71. |
(predteki) |
   os.rek. (brez rezultata) |
  |
  |
  |
  |
  |
  |
200KM |
1. |
|
3:21,69 |
  |
2. kolo Gorenjske |
Kranj |
16.11.2023 |
43. |
(predteki) |
   os.rek. (brez rezultata) |
| 2. |
|
3:21,51 |
  |
2. Razvojni pokal in Mišov memorial |
Ljubljana |
09.12.2023 |
61. |
(predteki) |
   os.rek. (3:21,69; 0.08%) |
  |
  |
  |
  |
  |
  |
400KM |
1. |
|
6:50,03 |
  |
1. Razvojni pokal in Memorial Tone Božič |
Maribor |
18.11.2023 |
21. |
(predteki) |
   os.rek. (brez rezultata) |
| 2. |
|
6:52,37 |
  |
3. kolo Gorenjske |
Kranj |
12.12.2023 |
20. |
(predteki) |
              (6:50,03; -0.56%) |
  |
  |
  |
  |
  |
  |
50PM |
1. |
|
0:58,33 |
  |
1. kolo gorenjske regije |
Kranj |
11.10.2022 |
18. |
(predteki) |
   os.rek. (brez rezultata) |
| 2. |
|
0:54,79 |
  |
2. kolo gorenjske regije |
Kranj |
10.11.2022 |
11. |
(predteki) |
   os.rek. (0:58,33; 6.46%) |
| 3. |
|
0:57,01 |
  |
2. Razvojni pokal in Mišov memorial |
Ljubljana |
10.12.2022 |
15. |
(predteki) |
              (0:54,79; -3.89%) |
| 4. |
|
0:55,59 |
  |
MM Boštjanov Dr. Fig |
Kranj |
21.01.2023 |
122. |
(predteki) |
              (0:54,79; -1.43%) |
| 5. |
|
0:57,75 |
  |
2. Razvojni pokal in Mišov memorial |
Ljubljana |
09.12.2023 |
75. |
(predteki) |
              (0:54,79; -5.12%) |
  |
  |
  |
  |
  |
  |
50DM |
1. |
|
1:03,13 |
  |
1. Razvojni pokal in Memorial Tone Božič |
Maribor |
18.11.2023 |
48. |
(predteki) |
   os.rek. (brez rezultata) |
| 2. |
|
0:57,78 |
  |
3. kolo Gorenjske |
Kranj |
12.12.2023 |
22. |
(predteki) |
   os.rek. (1:03,13; 9.25%) |
  |
  |
  |
  |
  |
  |
50HM |
1. |
|
1:03,64 |
  |
1. kolo gorenjske regije |
Kranj |
11.10.2022 |
25. |
(predteki) |
   os.rek. (brez rezultata) |
| 2. |
|
0:58,04 |
  |
2. kolo gorenjske regije |
Kranj |
10.11.2022 |
29. |
(predteki) |
   os.rek. (1:03,64; 9.64%) |
| 3. |
|
0:57,60 |
  |
2. Razvojni pokal in Mišov memorial |
Ljubljana |
10.12.2022 |
17. |
(predteki) |
   os.rek. (0:58,04; 0.76%) |
| 4. |
|
0:56,97 |
  |
MM Boštjanov Dr. Fig |
Kranj |
21.01.2023 |
135. |
(predteki) |
   os.rek. (0:57,60; 1.1%) |
| 5. |
|
0:52,65 |
  |
Pokal Ribnica |
Ribnica |
14.10.2023 |
52. |
(predteki) |
   os.rek. (0:56,97; 8.2%) |
| 6. |
|
0:48,90 |
  |
2. kolo Gorenjske |
Kranj |
16.11.2023 |
15. |
(predteki) |
   os.rek. (0:52,65; 7.66%) |
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100HM |
1. |
|
1:50,46 |
  |
Pokal Ribnica |
Ribnica |
14.10.2023 |
28. |
(predteki) |
   os.rek. (brez rezultata) |
| 2. |
|
1:44,28 |
  |
1. Razvojni pokal in Memorial Tone Božič |
Maribor |
18.11.2023 |
23. |
(predteki) |
   os.rek. (1:50,46; 5.92%) |
  |
  |
  |
  |
  |
  |
200HM |
1. |
|
3:53,62 |
  |
1. kolo Gorenjske |
Kranj |
19.10.2023 |
23. |
(predteki) |
   os.rek. (brez rezultata) |
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100MM |
1. |
|
1:50,55 |
  |
2. kolo Gorenjske |
Kranj |
16.11.2023 |
37. |
(predteki) |
   os.rek. (brez rezultata) |