event. |
# |
  |
time |
  |
competition |
city |
date |
rank |
  |
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
50 free |
1. |
|
0:32,15 |
  |
Špelin in Vesnin memorial |
Kranj |
19.11.2022 |
67. |
(heats) |
   os.rek. (0:33,25; 3.42%)
|
| 2. |
|
0:31,63 |
  |
MM Miklavž |
Ljubljana |
03.12.2022 |
1. |
(heats) |
   os.rek. (0:32,15; 1.64%)
|
| 3. |
|
0:31,93 |
  |
MM Boštjanov Dr. Fig |
Kranj |
21.01.2023 |
3. |
(heats) |
|
| 4. |
|
0:31,55 |
  |
    |
   |
    |
2. |
(finals) |
   os.rek. (0:31,63; 0.25%)
|
| 5. |
|
0:30,94 |
  |
Pokal Ježek |
Ljubljana |
04.03.2023 |
1. |
(heats) |
   os.rek. (0:31,55; 1.97%)
|
| 6. |
|
0:30,38 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za ml.dečke in ml.deklice |
Kranj |
18.03.2023 |
1. |
(heats) |
   os.rek. (0:30,94; 1.84%)
|
| 7. |
|
0:31,04 |
  |
    |
   |
    |
-  |
(relay) |
|
| 8. |
|
0:30,66 |
  |
MM Miklavž (dop., 2012 in mlajši) |
Ljubljana |
02.12.2023 |
3. |
(heats) |
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100 free |
1. |
|
1:15,21 |
  |
Pokal Ribnica |
Ribnica |
15.10.2022 |
2. |
(heats) |
|
| 2. |
|
1:11,01 |
  |
MM Miklavž |
Ljubljana |
03.12.2022 |
1. |
(heats) |
   os.rek. (1:14,12; 4.37%)
|
| 3. |
|
1:11,31 |
  |
3. Razvojni pokal in 5. Celjski pokal |
Celje |
07.01.2023 |
1. |
(heats) |
|
| 4. |
|
1:09,55 |
  |
Pokal Ježek |
Ljubljana |
04.03.2023 |
1. |
(heats) |
   os.rek. (1:11,01; 2.09%)
|
| 5. |
|
1:07,93 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za ml.dečke in ml.deklice |
Kranj |
18.03.2023 |
1. |
(heats) |
   os.rek. (1:09,55; 2.38%)
|
| 6. |
|
1:06,79 |
  |
Špelin in Vesnin memorial |
Kranj |
18.11.2023 |
44. |
(heats) |
   os.rek. (1:07,93; 1.7%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
200 free |
1. |
|
2:43,00 |
  |
2. kolo gorenjske regije |
Kranj |
10.11.2022 |
21. |
(heats) |
   os.rek. (2:54,16; 6.84%)
|
| 2. |
|
2:41,00 |
  |
4. kolo gorenjske regije |
Kranj |
05.01.2023 |
14. |
(heats) |
   os.rek. (2:43,00; 1.24%)
|
| 3. |
|
2:28,28 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za ml.dečke in ml.deklice |
Kranj |
18.03.2023 |
1. |
(heats) |
   os.rek. (2:41,00; 8.57%)
|
| 4. |
|
2:27,86 |
  |
2. kolo Gorenjske |
Kranj |
16.11.2023 |
16. |
(heats) |
   os.rek. (2:28,28; 0.28%)
|
| 5. |
|
2:23,41 |
  |
2. Razvojni pokal in Mišov memorial |
Ljubljana |
09.12.2023 |
2. |
(heats) |
   os.rek. (2:27,86; 3.1%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
400 free |
1. |
|
5:44,82 |
  |
1. kolo gorenjske regije |
Kranj |
11.10.2022 |
26. |
(heats) |
   os.rek. (6:16,21; 9.1%)
|
| 2. |
|
5:41,32 |
  |
Špelin in Vesnin memorial |
Kranj |
19.11.2022 |
27. |
(heats) |
   os.rek. (5:44,82; 1.02%)
|
| 3. |
|
5:12,05 |
  |
Ribin jesenski pokal |
Ljubljana |
14.10.2023 |
42. |
(heats) |
   os.rek. (5:41,32; 9.37%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
50 breast |
1. |
|
0:43,29 |
  |
Pokal Ribnica |
Ribnica |
15.10.2022 |
1. |
(heats) |
   os.rek. (0:45,51; 5.12%)
|
| 2. |
|
0:40,39 |
  |
2. Razvojni pokal in Mišov memorial |
Ljubljana |
10.12.2022 |
1. |
(heats) |
   os.rek. (0:43,29; 7.17%)
|
| 3. |
|
0:40,20 |
  |
MM Boštjanov Dr. Fig |
Kranj |
21.01.2023 |
1. |
(heats) |
   os.rek. (0:40,39; 0.47%)
|
| 4. |
|
0:39,92 |
  |
    |
   |
    |
2. |
(finals) |
   os.rek. (0:40,39; 1.17%)
|
| 5. |
|
0:38,68 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za ml.dečke in ml.deklice |
Kranj |
18.03.2023 |
2. |
(heats) |
   os.rek. (0:39,92; 3.2%)
|
| 6. |
|
0:38,23 |
  |
Špelin in Vesnin memorial |
Kranj |
18.11.2023 |
17. |
(heats) |
   os.rek. (0:38,68; 1.17%)
|
| 7. |
|
0:37,63 |
  |
    |
   |
    |
15. |
(finals) |
   os.rek. (0:38,68; 2.79%)
|
| 8. |
|
0:37,51 |
  |
2. Razvojni pokal in Mišov memorial |
Ljubljana |
09.12.2023 |
1. |
(heats) |
   os.rek. (0:37,63; 0.31%)
|
| 9. |
|
0:37,90 |
  |
3. kolo Gorenjske |
Kranj |
12.12.2023 |
1. |
(heats) |
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100 breast |
1. |
|
1:35,54 |
  |
Pokal Ribnica |
Ribnica |
15.10.2022 |
2. |
(heats) |
   os.rek. (1:38,49; 3.08%)
|
| 2. |
|
1:23,31 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za ml.dečke in ml.deklice |
Kranj |
18.03.2023 |
1. |
(heats) |
   os.rek. (1:35,54; 14.68%)
|
| 3. |
|
1:21,11 |
  |
Ribin jesenski pokal |
Ljubljana |
14.10.2023 |
14. |
(heats) |
   os.rek. (1:23,31; 2.71%)
|
| 4. |
|
1:21,71 |
  |
Špelin in Vesnin memorial |
Kranj |
18.11.2023 |
17. |
(heats) |
|
| 5. |
|
1:23,14 |
  |
    |
   |
    |
16. |
(finals) |
|
| 6. |
|
1:21,58 |
  |
MM Miklavž (dop., 2012 in mlajši) |
Ljubljana |
02.12.2023 |
2. |
(heats) |
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
200 breast |
1. |
|
3:14,94 |
  |
2. kolo gorenjske regije |
Kranj |
10.11.2022 |
6. |
(heats) |
   os.rek. (3:24,98; 5.15%)
|
| 2. |
|
3:14,26 |
  |
Špelin in Vesnin memorial |
Kranj |
19.11.2022 |
22. |
(heats) |
   os.rek. (3:14,94; 0.35%)
|
| 3. |
|
3:14,55 |
  |
4. kolo gorenjske regije |
Kranj |
05.01.2023 |
8. |
(heats) |
|
| 4. |
|
3:12,59 |
  |
3. Razvojni pokal in 5. Celjski pokal |
Celje |
07.01.2023 |
4. |
(heats) |
   os.rek. (3:14,26; 0.86%)
|
| 5. |
|
2:57,82 |
  |
Ribin jesenski pokal |
Ljubljana |
14.10.2023 |
1. |
(heats) |
   os.rek. (3:12,59; 8.3%)
|
| 6. |
|
3:03,65 |
  |
Špelin in Vesnin memorial |
Kranj |
18.11.2023 |
11. |
(heats) |
|
| 7. |
|
3:02,11 |
  |
    |
   |
    |
10. |
(finals) |
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
50 fly |
1. |
|
0:40,72 |
  |
Pokal Ribnica |
Ribnica |
15.10.2022 |
5. |
(heats) |
|
| 2. |
|
0:36,01 |
  |
MM Miklavž |
Ljubljana |
03.12.2022 |
1. |
(heats) |
   os.rek. (0:40,25; 11.77%)
|
| 3. |
|
0:36,61 |
  |
3. Razvojni pokal in 5. Celjski pokal |
Celje |
07.01.2023 |
1. |
(heats) |
|
| 4. |
|
0:35,94 |
  |
MM Boštjanov Dr. Fig |
Kranj |
21.01.2023 |
3. |
(heats) |
   os.rek. (0:36,01; 0.19%)
|
| 5. |
|
0:33,70 |
  |
Pokal Ježek |
Ljubljana |
04.03.2023 |
1. |
(heats) |
   os.rek. (0:35,94; 6.64%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100 fly |
1. |
|
1:42,35 |
  |
Pokal Ribnica |
Ribnica |
15.10.2022 |
2. |
(heats) |
   os.rek. (1:45,57; 3.14%)
|
| 2. |
|
1:28,73 |
  |
MM Miklavž |
Ljubljana |
03.12.2022 |
1. |
(heats) |
   os.rek. (1:42,35; 15.34%)
|
| 3. |
|
1:30,73 |
  |
2. Razvojni pokal in Mišov memorial |
Ljubljana |
10.12.2022 |
3. |
(heats) |
|
| 4. |
|
1:15,18 |
  |
MM Miklavž (dop., 2012 in mlajši) |
Ljubljana |
02.12.2023 |
2. |
(heats) |
   os.rek. (1:28,73; 18.02%)
|
| 5. |
|
1:17,23 |
  |
3. kolo Gorenjske |
Kranj |
12.12.2023 |
2. |
(heats) |
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
50 back |
1. |
|
0:39,53 |
  |
Špelin in Vesnin memorial |
Kranj |
19.11.2022 |
46. |
(heats) |
   os.rek. (0:41,78; 5.69%)
|
| 2. |
|
0:39,22 |
  |
MM Miklavž |
Ljubljana |
03.12.2022 |
4. |
(heats) |
   os.rek. (0:39,53; 0.79%)
|
| 3. |
|
0:37,32 |
  |
MM Miklavž (dop., 2012 in mlajši) |
Ljubljana |
02.12.2023 |
4. |
(heats) |
   os.rek. (0:39,22; 5.09%)
|
| 4. |
|
0:37,14 |
  |
    |
   |
    |
8. |
(finals) |
   os.rek. (0:39,22; 5.6%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100 back |
1. |
|
1:27,95 |
  |
Pokal Ribnica |
Ribnica |
15.10.2022 |
3. |
(heats) |
   os.rek. (brez rezultata)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
200 back |
1. |
|
3:05,86 |
  |
1. kolo gorenjske regije |
Kranj |
11.10.2022 |
20. |
(heats) |
   os.rek. (3:23,33; 9.39%)
|
| 2. |
|
3:02,46 |
  |
3. Razvojni pokal in 5. Celjski pokal |
Celje |
07.01.2023 |
7. |
(heats) |
   os.rek. (3:05,86; 1.86%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100 I.M. |
1. |
|
1:22,80 |
  |
2. kolo gorenjske regije |
Kranj |
10.11.2022 |
6. |
(heats) |
   os.rek. (1:36,27; 16.26%)
|
| 2. |
|
1:18,67 |
  |
MM Miklavž |
Ljubljana |
03.12.2022 |
1. |
(heats) |
   os.rek. (1:22,80; 5.24%)
|
| 3. |
|
1:20,26 |
  |
2. Razvojni pokal in Mišov memorial |
Ljubljana |
10.12.2022 |
1. |
(heats) |
|
| 4. |
|
1:19,80 |
  |
MM Boštjanov Dr. Fig |
Kranj |
21.01.2023 |
14. |
(heats) |
|
| 5. |
|
1:16,01 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za ml.dečke in ml.deklice |
Kranj |
18.03.2023 |
1. |
(heats) |
   os.rek. (1:18,67; 3.49%)
|
| 6. |
|
1:16,64 |
  |
Špelin in Vesnin memorial |
Kranj |
18.11.2023 |
22. |
(heats) |
|
| 7. |
|
1:15,25 |
  |
    |
   |
    |
18. |
(finals) |
   os.rek. (1:16,01; 1%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
200 I.M. |
1. |
|
2:45,54 |
  |
2. kolo Gorenjske |
Kranj |
16.11.2023 |
9. |
(heats) |
   os.rek. (3:35,38; 30.1%)
|