disc. |
# |
  |
čas |
  |
tekmovanje |
kraj |
datum |
mesto |
  |
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
50KZ |
1. |
|
0:33,62 |
  |
Istra Koper 2022 |
Koper |
09.10.2022 |
1. |
(predteki) |
   os.rek. (0:34,59; 2.88%) |
| 2. |
|
0:33,88 |
  |
Ribin jesenski pokal |
Ljubljana |
22.10.2022 |
4. |
(predteki) |
              (0:33,62; -0.76%) |
| 3. |
|
0:32,86 |
  |
1. Razvojni pokal in MM Memorial Toneta Božiča |
Maribor |
12.11.2022 |
2. |
(predteki) |
   os.rek. (0:33,62; 2.31%) |
| 4. |
|
0:32,95 |
  |
MM Miklavž |
Ljubljana |
03.12.2022 |
3. |
(predteki) |
              (0:32,86; -0.27%) |
| 5. |
|
0:31,89 |
  |
MM Boštjanov Dr. Fig |
Kranj |
21.01.2023 |
2. |
(predteki) |
   os.rek. (0:32,86; 3.04%) |
| 6. |
|
0:31,80 |
  |
    |
   |
    |
5. |
(finale) |
   os.rek. (0:32,86; 3.33%) |
| 7. |
|
0:32,20 |
  |
Memorial Boštjana Mariniča |
Velenje |
22.04.2023 |
1. |
(predteki) |
              (0:31,80; -1.24%) |
| 8. |
|
0:31,18 |
  |
Plavalno tekmovanje Istra Koper 2023 |
Koper |
08.10.2023 |
26. |
(predteki) |
   os.rek. (0:31,80; 1.98%) |
| 9. |
|
0:31,00 |
  |
MM Miklavž (dop., 2012 in mlajši) |
Ljubljana |
02.12.2023 |
4. |
(predteki) |
   os.rek. (0:31,18; 0.58%) |
| 10. |
|
0:30,60 |
  |
2. Razvojni pokal in Mišov memorial |
Ljubljana |
09.12.2023 |
3. |
(predteki) |
   os.rek. (0:31,00; 1.3%) |
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100KZ |
1. |
|
1:14,98 |
  |
Ribin jesenski pokal |
Ljubljana |
22.10.2022 |
3. |
(predteki) |
   os.rek. (1:17,08; 2.8%) |
| 2. |
|
1:15,38 |
  |
1. kolo troboja BM-FR-VV |
Maribor |
11.11.2022 |
14. |
(predteki) |
              (1:14,98; -0.53%) |
| 3. |
|
1:17,57 |
  |
MM Miklavž |
Ljubljana |
03.12.2022 |
6. |
(predteki) |
              (1:14,98; -3.33%) |
| 4. |
|
1:14,52 |
  |
3. Razvojni pokal in 5. Celjski pokal |
Celje |
07.01.2023 |
6. |
(predteki) |
   os.rek. (1:14,98; 0.61%) |
| 5. |
|
1:10,87 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za ml.dečke in ml.deklice |
Kranj |
18.03.2023 |
4. |
(predteki) |
   os.rek. (1:14,52; 5.15%) |
| 6. |
|
1:09,94 |
  |
Plavalno tekmovanje Istra Koper 2023 |
Koper |
08.10.2023 |
37. |
(predteki) |
   os.rek. (1:10,87; 1.32%) |
| 7. |
|
1:10,38 |
  |
1. kolo troboja BM-FR-VV |
Maribor |
15.11.2023 |
1. |
(predteki) |
              (1:09,94; -0.62%) |
  |
  |
  |
  |
  |
  |
200KZ |
1. |
|
2:43,94 |
  |
Ribin jesenski pokal |
Ljubljana |
22.10.2022 |
4. |
(predteki) |
   os.rek. (2:54,99; 6.74%) |
| 2. |
|
2:42,05 |
  |
2. Razvojni pokal in Mišov memorial |
Ljubljana |
10.12.2022 |
4. |
(predteki) |
   os.rek. (2:43,94; 1.16%) |
| 3. |
|
2:27,30 |
  |
2. Razvojni pokal in Mišov memorial |
Ljubljana |
09.12.2023 |
5. |
(predteki) |
   os.rek. (2:42,05; 10.01%) |
  |
  |
  |
  |
  |
  |
400KZ |
1. |
|
5:33,78 |
  |
1. Razvojni pokal in MM Memorial Toneta Božiča |
Maribor |
12.11.2022 |
2. |
(predteki) |
   os.rek. (6:13,49; 11.89%) |
| 2. |
|
5:25,86 |
  |
2. kolo troboja BM-FR-VV |
Velenje |
10.12.2023 |
1. |
(predteki) |
   os.rek. (5:33,78; 2.43%) |
  |
  |
  |
  |
  |
  |
50PZ |
1. |
|
0:44,25 |
  |
2. kolo troboja BM-FR-VV |
Velenje |
11.12.2022 |
1. |
(predteki) |
   os.rek. (0:46,14; 4.27%) |
| 2. |
|
0:42,97 |
  |
MM Boštjanov Dr. Fig |
Kranj |
21.01.2023 |
7. |
(predteki) |
   os.rek. (0:44,25; 2.97%) |
| 3. |
|
0:44,48 |
  |
    |
   |
    |
8. |
(finale) |
              (0:44,25; -0.51%) |
| 4. |
|
0:42,05 |
  |
MM Miklavž (dop., 2012 in mlajši) |
Ljubljana |
02.12.2023 |
6. |
(predteki) |
   os.rek. (0:42,97; 2.18%) |
| 5. |
|
0:43,74 |
  |
    |
   |
    |
6. |
(finale) |
              (0:42,97; -1.76%) |
| 6. |
|
0:42,23 |
  |
2. kolo troboja BM-FR-VV |
Velenje |
10.12.2023 |
1. |
(predteki) |
              (0:42,05; -0.42%) |
  |
  |
  |
  |
  |
  |
200PZ |
1. |
|
3:33,97 |
  |
3. Razvojni pokal in 5. Celjski pokal |
Celje |
07.01.2023 |
6. |
(predteki) |
   os.rek. (3:49,75; 7.37%) |
| 2. |
|
3:19,04 |
  |
1. kolo troboja BM-FR-VV |
Maribor |
15.11.2023 |
1. |
(predteki) |
   os.rek. (3:33,97; 7.5%) |
  |
  |
  |
  |
  |
  |
50DZ |
1. |
|
0:39,24 |
  |
Istra Koper 2022 |
Koper |
09.10.2022 |
1. |
(predteki) |
   os.rek. (0:39,92; 1.73%) |
| 2. |
|
0:37,74 |
  |
Ribin jesenski pokal |
Ljubljana |
22.10.2022 |
1. |
(predteki) |
   os.rek. (0:39,24; 3.97%) |
| 3. |
|
0:38,54 |
  |
1. kolo troboja BM-FR-VV |
Maribor |
11.11.2022 |
11. |
(predteki) |
              (0:37,74; -2.07%) |
| 4. |
|
0:38,95 |
  |
MM Miklavž |
Ljubljana |
03.12.2022 |
2. |
(predteki) |
              (0:37,74; -3.1%) |
| 5. |
|
0:37,38 |
  |
3. Razvojni pokal in 5. Celjski pokal |
Celje |
07.01.2023 |
4. |
(predteki) |
   os.rek. (0:37,74; 0.96%) |
| 6. |
|
0:37,21 |
  |
MM Boštjanov Dr. Fig |
Kranj |
21.01.2023 |
6. |
(predteki) |
   os.rek. (0:37,38; 0.45%) |
| 7. |
|
0:36,84 |
  |
Pokal Ježek |
Ljubljana |
04.03.2023 |
2. |
(predteki) |
   os.rek. (0:37,21; 1%) |
| 8. |
|
0:35,68 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za ml.dečke in ml.deklice |
Kranj |
18.03.2023 |
3. |
(predteki) |
   os.rek. (0:36,84; 3.25%) |
| 9. |
|
0:36,94 |
  |
Memorial Boštjana Mariniča |
Velenje |
22.04.2023 |
1. |
(predteki) |
              (0:35,68; -3.41%) |
| 10. |
|
0:36,00 |
  |
Plavalno tekmovanje Istra Koper 2023 |
Koper |
08.10.2023 |
27. |
(predteki) |
              (0:35,68; -0.88%) |
| 11. |
|
0:36,12 |
  |
1. kolo troboja BM-FR-VV |
Maribor |
15.11.2023 |
1. |
(predteki) |
              (0:35,68; -1.21%) |
| 12. |
|
0:35,53 |
  |
1. Razvojni pokal in Memorial Tone Božič |
Maribor |
18.11.2023 |
4. |
(predteki) |
   os.rek. (0:35,68; 0.42%) |
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100DZ |
1. |
|
1:31,84 |
  |
Istra Koper 2022 |
Koper |
09.10.2022 |
1. |
(predteki) |
   os.rek. (1:32,89; 1.14%) |
| 2. |
|
1:34,97 |
  |
Ribin jesenski pokal |
Ljubljana |
22.10.2022 |
2. |
(predteki) |
              (1:31,84; -3.29%) |
| 3. |
|
1:33,65 |
  |
MM Miklavž |
Ljubljana |
03.12.2022 |
3. |
(predteki) |
              (1:31,84; -1.93%) |
| 4. |
|
1:29,85 |
  |
2. Razvojni pokal in Mišov memorial |
Ljubljana |
10.12.2022 |
2. |
(predteki) |
   os.rek. (1:31,84; 2.21%) |
| 5. |
|
1:22,74 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za ml.dečke in ml.deklice |
Kranj |
18.03.2023 |
3. |
(predteki) |
   os.rek. (1:29,85; 8.59%) |
| 6. |
|
1:26,27 |
  |
Plavalno tekmovanje Istra Koper 2023 |
Koper |
08.10.2023 |
10. |
(predteki) |
              (1:22,74; -4.09%) |
| 7. |
|
1:23,67 |
  |
MM Miklavž (dop., 2012 in mlajši) |
Ljubljana |
02.12.2023 |
6. |
(predteki) |
              (1:22,74; -1.11%) |
  |
  |
  |
  |
  |
  |
50HZ |
1. |
|
0:39,40 |
  |
Istra Koper 2022 |
Koper |
09.10.2022 |
1. |
(predteki) |
              (0:38,87; -1.34%) |
| 2. |
|
0:37,89 |
  |
1. kolo troboja BM-FR-VV |
Maribor |
11.11.2022 |
8. |
(predteki) |
   os.rek. (0:38,87; 2.58%) |
| 3. |
|
0:37,10 |
  |
1. Razvojni pokal in MM Memorial Toneta Božiča |
Maribor |
12.11.2022 |
1. |
(predteki) |
   os.rek. (0:37,89; 2.12%) |
| 4. |
|
0:38,72 |
  |
MM Miklavž |
Ljubljana |
03.12.2022 |
3. |
(predteki) |
              (0:37,10; -4.18%) |
| 5. |
|
0:37,63 |
  |
MM Boštjanov Dr. Fig |
Kranj |
21.01.2023 |
6. |
(predteki) |
              (0:37,10; -1.4%) |
| 6. |
|
0:37,22 |
  |
Pokal Ježek |
Ljubljana |
04.03.2023 |
3. |
(predteki) |
              (0:37,10; -0.32%) |
| 7. |
|
0:36,38 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za ml.dečke in ml.deklice |
Kranj |
18.03.2023 |
4. |
(predteki) |
   os.rek. (0:37,10; 1.97%) |
| 8. |
|
0:36,68 |
  |
Memorial Boštjana Mariniča |
Velenje |
22.04.2023 |
1. |
(predteki) |
              (0:36,38; -0.81%) |
| 9. |
|
0:35,89 |
  |
Plavalno tekmovanje Istra Koper 2023 |
Koper |
08.10.2023 |
16. |
(predteki) |
   os.rek. (0:36,38; 1.36%) |
| 10. |
|
0:35,05 |
  |
1. kolo troboja BM-FR-VV |
Maribor |
15.11.2023 |
1. |
(predteki) |
   os.rek. (0:35,89; 2.39%) |
| 11. |
|
0:34,41 |
  |
MM Miklavž (dop., 2012 in mlajši) |
Ljubljana |
02.12.2023 |
2. |
(predteki) |
   os.rek. (0:35,05; 1.85%) |
| 12. |
|
0:35,27 |
  |
    |
   |
    |
3. |
(finale) |
              (0:35,05; -0.62%) |
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100HZ |
1. |
|
1:25,99 |
  |
Istra Koper 2022 |
Koper |
09.10.2022 |
1. |
(predteki) |
              (1:24,02; -2.29%) |
| 2. |
|
1:28,70 |
  |
MM Miklavž |
Ljubljana |
03.12.2022 |
8. |
(predteki) |
              (1:24,02; -5.27%) |
| 3. |
|
1:23,49 |
  |
2. Razvojni pokal in Mišov memorial |
Ljubljana |
10.12.2022 |
3. |
(predteki) |
   os.rek. (1:24,02; 0.63%) |
| 4. |
|
1:23,94 |
  |
2. kolo troboja BM-FR-VV |
Velenje |
11.12.2022 |
1. |
(predteki) |
              (1:23,49; -0.53%) |
| 5. |
|
1:20,95 |
  |
Pokal Ježek |
Ljubljana |
04.03.2023 |
2. |
(predteki) |
   os.rek. (1:23,49; 3.13%) |
| 6. |
|
1:18,45 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za ml.dečke in ml.deklice |
Kranj |
18.03.2023 |
4. |
(predteki) |
   os.rek. (1:20,95; 3.18%) |
| 7. |
|
1:20,08 |
  |
Plavalno tekmovanje Istra Koper 2023 |
Koper |
08.10.2023 |
17. |
(predteki) |
              (1:18,45; -2.03%) |
| 8. |
|
1:17,18 |
  |
1. Razvojni pokal in Memorial Tone Božič |
Maribor |
18.11.2023 |
2. |
(predteki) |
   os.rek. (1:18,45; 1.64%) |
| 9. |
|
1:17,85 |
  |
2. kolo troboja BM-FR-VV |
Velenje |
10.12.2023 |
1. |
(predteki) |
              (1:17,18; -0.86%) |
  |
  |
  |
  |
  |
  |
200HZ |
1. |
|
2:56,51 |
  |
3. Razvojni pokal in 5. Celjski pokal |
Celje |
07.01.2023 |
5. |
(predteki) |
   os.rek. (3:02,54; 3.41%) |
| 2. |
|
2:45,42 |
  |
2. Razvojni pokal in Mišov memorial |
Ljubljana |
09.12.2023 |
4. |
(predteki) |
   os.rek. (2:56,51; 6.7%) |
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100MZ |
1. |
|
1:26,50 |
  |
Ribin jesenski pokal |
Ljubljana |
22.10.2022 |
3. |
(predteki) |
   os.rek. (1:27,70; 1.38%) |
| 2. |
|
1:28,60 |
  |
1. kolo troboja BM-FR-VV |
Maribor |
11.11.2022 |
13. |
(predteki) |
              (1:26,50; -2.37%) |
| 3. |
|
1:26,87 |
  |
MM Miklavž |
Ljubljana |
03.12.2022 |
8. |
(predteki) |
              (1:26,50; -0.42%) |
| 4. |
|
1:23,54 |
  |
2. Razvojni pokal in Mišov memorial |
Ljubljana |
10.12.2022 |
4. |
(predteki) |
   os.rek. (1:26,50; 3.54%) |
| 5. |
|
1:23,61 |
  |
MM Boštjanov Dr. Fig |
Kranj |
21.01.2023 |
31. |
(predteki) |
              (1:23,54; -0.08%) |
| 6. |
|
1:20,34 |
  |
Pokal Ježek |
Ljubljana |
04.03.2023 |
1. |
(predteki) |
   os.rek. (1:23,54; 3.98%) |
| 7. |
|
1:21,29 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za ml.dečke in ml.deklice |
Kranj |
18.03.2023 |
4. |
(predteki) |
              (1:20,34; -1.16%) |
| 8. |
|
1:21,75 |
  |
Memorial Boštjana Mariniča |
Velenje |
22.04.2023 |
1. |
(predteki) |
              (1:20,34; -1.72%) |
| 9. |
|
1:20,76 |
  |
1. kolo troboja BM-FR-VV |
Maribor |
15.11.2023 |
1. |
(predteki) |
              (1:20,34; -0.52%) |
  |
  |
  |
  |
  |
  |
200MZ |
1. |
|
3:04,98 |
  |
2. kolo troboja BM-FR-VV |
Velenje |
11.12.2022 |
1. |
(predteki) |
   os.rek. (3:25,49; 11.08%) |
| 2. |
|
2:52,13 |
  |
1. Razvojni pokal in Memorial Tone Božič |
Maribor |
18.11.2023 |
4. |
(predteki) |
   os.rek. (3:04,98; 7.46%) |
| 3. |
|
2:53,36 |
  |
2. kolo troboja BM-FR-VV |
Velenje |
10.12.2023 |
1. |
(predteki) |
              (2:52,13; -0.7%) |