disc. |
# |
  |
čas |
  |
tekmovanje |
kraj |
datum |
mesto |
  |
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
50KM |
1. |
|
0:42,85 |
  |
Pokal Ribnica |
Ribnica |
15.10.2022 |
9. |
(predteki) |
   os.rek. (0:57,84; 34.98%) |
| 2. |
|
0:43,26 |
  |
1. Razvojni pokal in MM Memorial Toneta Božiča |
Maribor |
12.11.2022 |
10. |
(predteki) |
              (0:42,85; -0.94%) |
| 3. |
|
0:42,21 |
  |
1. kolo ljubljanske regije |
Ljubljana |
19.11.2022 |
4. |
(predteki) |
   os.rek. (0:42,85; 1.51%) |
| 4. |
|
0:39,45 |
  |
2. Razvojni pokal in Mišov memorial |
Ljubljana |
10.12.2022 |
5. |
(predteki) |
   os.rek. (0:42,21; 6.99%) |
| 5. |
|
0:39,27 |
  |
3. Razvojni pokal in 5. Celjski pokal |
Celje |
07.01.2023 |
6. |
(predteki) |
   os.rek. (0:39,45; 0.45%) |
| 6. |
|
0:35,95 |
  |
Plavalno tekmovanje Istra Koper 2023 |
Koper |
08.10.2023 |
90. |
(predteki) |
   os.rek. (0:39,27; 9.23%) |
| 7. |
|
0:35,40 |
  |
MM Miklavž (dop., 2012 in mlajši) |
Ljubljana |
02.12.2023 |
4. |
(predteki) |
   os.rek. (0:35,95; 1.55%) |
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100KM |
1. |
|
1:29,42 |
  |
MM Miklavž |
Ljubljana |
03.12.2022 |
15. |
(predteki) |
   os.rek. (brez rezultata) |
| 2. |
|
1:21,78 |
  |
Ribin jesenski pokal |
Ljubljana |
14.10.2023 |
113. |
(predteki) |
   os.rek. (1:29,42; 9.34%) |
| 3. |
|
1:23,26 |
  |
1. Razvojni pokal in Memorial Tone Božič |
Maribor |
18.11.2023 |
-  |
(štafeta) |
              (1:21,78; -1.77%) |
  |
  |
  |
  |
  |
  |
200KM |
1. |
|
3:13,98 |
  |
2. kolo ljubljanske regije |
Ljubljana |
20.12.2022 |
34. |
(predteki) |
   os.rek. (brez rezultata) |
| 2. |
|
2:48,20 |
  |
2. Razvojni pokal in Mišov memorial |
Ljubljana |
09.12.2023 |
21. |
(predteki) |
   os.rek. (3:13,98; 15.32%) |
  |
  |
  |
  |
  |
  |
400KM |
1. |
|
6:06,34 |
  |
1. Razvojni pokal in Memorial Tone Božič |
Maribor |
18.11.2023 |
13. |
(predteki) |
   os.rek. (brez rezultata) |
  |
  |
  |
  |
  |
  |
50PM |
1. |
|
0:50,30 |
  |
Pokal Ribnica |
Ribnica |
15.10.2022 |
1. |
(predteki) |
   os.rek. (0:54,32; 7.99%) |
| 2. |
|
0:50,96 |
  |
1. Razvojni pokal in MM Memorial Toneta Božiča |
Maribor |
12.11.2022 |
3. |
(predteki) |
              (0:50,30; -1.29%) |
| 3. |
|
0:50,78 |
  |
MM Miklavž |
Ljubljana |
03.12.2022 |
16. |
(predteki) |
              (0:50,30; -0.94%) |
| 4. |
|
0:50,01 |
  |
2. Razvojni pokal in Mišov memorial |
Ljubljana |
10.12.2022 |
2. |
(predteki) |
   os.rek. (0:50,30; 0.57%) |
| 5. |
|
0:51,55 |
  |
3. Razvojni pokal in 5. Celjski pokal |
Celje |
07.01.2023 |
4. |
(predteki) |
              (0:50,01; -2.98%) |
| 6. |
|
0:47,51 |
  |
Plavalno tekmovanje Istra Koper 2023 |
Koper |
08.10.2023 |
51. |
(predteki) |
   os.rek. (0:50,01; 5.26%) |
| 7. |
|
0:46,84 |
  |
2. Razvojni pokal in Mišov memorial |
Ljubljana |
09.12.2023 |
25. |
(predteki) |
   os.rek. (0:47,51; 1.43%) |
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100PM |
1. |
|
1:50,79 |
  |
1. Razvojni pokal in MM Memorial Toneta Božiča |
Maribor |
12.11.2022 |
38. |
(predteki) |
   os.rek. (brez rezultata) |
| 2. |
|
1:55,54 |
  |
MM Miklavž |
Ljubljana |
03.12.2022 |
11. |
(predteki) |
              (1:50,79; -4.11%) |
| 3. |
|
1:42,22 |
  |
MM Miklavž (dop., 2012 in mlajši) |
Ljubljana |
02.12.2023 |
5. |
(predteki) |
   os.rek. (1:50,79; 8.38%) |
  |
  |
  |
  |
  |
  |
200PM |
1. |
|
3:55,18 |
  |
1. kolo ljubljanske regije |
Ljubljana |
19.11.2022 |
2. |
(predteki) |
   os.rek. (brez rezultata) |
| 2. |
|
3:46,92 |
  |
1. kolo ljubljanske regije |
Ljubljana |
16.12.2023 |
4. |
(predteki) |
   os.rek. (3:55,18; 3.64%) |
  |
  |
  |
  |
  |
  |
50DM |
1. |
|
0:48,93 |
  |
3. Razvojni pokal in 5. Celjski pokal |
Celje |
07.01.2023 |
4. |
(predteki) |
   os.rek. (brez rezultata) |
| 2. |
|
0:43,25 |
  |
Plavalno tekmovanje Istra Koper 2023 |
Koper |
08.10.2023 |
46. |
(predteki) |
   os.rek. (0:48,93; 13.13%) |
| 3. |
|
0:43,65 |
  |
1. Razvojni pokal in Memorial Tone Božič |
Maribor |
18.11.2023 |
15. |
(predteki) |
              (0:43,25; -0.91%) |
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100DM |
1. |
|
1:39,37 |
  |
MM Miklavž (dop., 2012 in mlajši) |
Ljubljana |
02.12.2023 |
1. |
(predteki) |
   os.rek. (brez rezultata) |
  |
  |
  |
  |
  |
  |
50HM |
1. |
|
0:50,62 |
  |
Pokal Ribnica |
Ribnica |
15.10.2022 |
9. |
(predteki) |
   os.rek. (brez rezultata) |
| 2. |
|
0:48,52 |
  |
1. Razvojni pokal in MM Memorial Toneta Božiča |
Maribor |
12.11.2022 |
8. |
(predteki) |
   os.rek. (0:50,62; 4.32%) |
| 3. |
|
0:44,35 |
  |
2. Razvojni pokal in Mišov memorial |
Ljubljana |
10.12.2022 |
3. |
(predteki) |
   os.rek. (0:48,52; 9.4%) |
| 4. |
|
0:43,64 |
  |
3. Razvojni pokal in 5. Celjski pokal |
Celje |
07.01.2023 |
3. |
(predteki) |
   os.rek. (0:44,35; 1.62%) |
| 5. |
|
0:41,81 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za ml.dečke in ml.deklice |
Kranj |
18.03.2023 |
5. |
(predteki) |
   os.rek. (0:43,64; 4.37%) |
| 6. |
|
0:42,40 |
  |
    |
   |
    |
-  |
(štafeta) |
   os.rek. (0:43,64; 2.92%) |
| 7. |
|
0:42,17 |
  |
Plavalno tekmovanje Istra Koper 2023 |
Koper |
08.10.2023 |
34. |
(predteki) |
              (0:41,81; -0.85%) |
| 8. |
|
0:41,62 |
  |
Ribin jesenski pokal |
Ljubljana |
14.10.2023 |
70. |
(predteki) |
   os.rek. (0:41,81; 0.45%) |
| 9. |
|
0:42,28 |
  |
MM Miklavž (dop., 2012 in mlajši) |
Ljubljana |
02.12.2023 |
8. |
(finale) |
              (0:41,62; -1.56%) |
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100HM |
1. |
|
1:37,04 |
  |
MM Miklavž |
Ljubljana |
03.12.2022 |
7. |
(predteki) |
   os.rek. (brez rezultata) |
| 2. |
|
1:32,92 |
  |
3. kolo ljubljanske regije |
Ljubljana |
25.02.2023 |
1. |
(predteki) |
   os.rek. (1:37,04; 4.43%) |
| 3. |
|
1:29,43 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za ml.dečke in ml.deklice |
Kranj |
18.03.2023 |
4. |
(predteki) |
   os.rek. (1:32,92; 3.9%) |
| 4. |
|
1:32,29 |
  |
Plavalno tekmovanje Istra Koper 2023 |
Koper |
08.10.2023 |
37. |
(predteki) |
              (1:29,43; -3.09%) |
| 5. |
|
1:30,27 |
  |
MM Miklavž (dop., 2012 in mlajši) |
Ljubljana |
02.12.2023 |
7. |
(predteki) |
              (1:29,43; -0.93%) |
  |
  |
  |
  |
  |
  |
200HM |
1. |
|
3:30,03 |
  |
2. kolo ljubljanske regije |
Ljubljana |
20.12.2022 |
29. |
(predteki) |
   os.rek. (brez rezultata) |
| 2. |
|
3:13,68 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za ml.dečke in ml.deklice |
Kranj |
18.03.2023 |
8. |
(predteki) |
   os.rek. (3:30,03; 8.44%) |
| 3. |
|
3:04,87 |
  |
Ribin jesenski pokal |
Ljubljana |
14.10.2023 |
39. |
(predteki) |
   os.rek. (3:13,68; 4.76%) |
| 4. |
|
3:05,41 |
  |
2. Razvojni pokal in Mišov memorial |
Ljubljana |
09.12.2023 |
10. |
(predteki) |
              (3:04,87; -0.29%) |
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100MM |
1. |
|
1:34,17 |
  |
3. kolo ljubljanske regije |
Ljubljana |
25.02.2023 |
2. |
(predteki) |
   os.rek. (brez rezultata) |
| 2. |
|
1:31,08 |
  |
Ribin jesenski pokal |
Ljubljana |
14.10.2023 |
110. |
(predteki) |
   os.rek. (1:34,17; 3.39%) |
  |
  |
  |
  |
  |
  |
200MM |
1. |
|
3:17,53 |
  |
1. Razvojni pokal in Memorial Tone Božič |
Maribor |
18.11.2023 |
9. |
(predteki) |
   os.rek. (brez rezultata) |
  |
  |
  |
  |
  |
  |
400MM |
1. |
|
6:50,38 |
  |
1. kolo ljubljanske regije |
Ljubljana |
16.12.2023 |
1. |
(predteki) |
   os.rek. (brez rezultata) |