disc. |
# |
  |
čas |
  |
tekmovanje |
kraj |
datum |
mesto |
  |
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
50KM |
1. |
|
0:39,33 |
  |
Pokal Ribnica |
Ribnica |
15.10.2022 |
36. |
(predteki) |
   os.rek. (0:46,13; 17.28%)
|
| 2. |
|
0:38,61 |
  |
1. Razvojni pokal in MM Memorial Toneta Božiča |
Maribor |
12.11.2022 |
30. |
(predteki) |
   os.rek. (0:39,33; 1.86%)
|
| 3. |
|
0:37,49 |
  |
1. kolo ljubljanske regije |
Ljubljana |
19.11.2022 |
25. |
(predteki) |
   os.rek. (0:38,61; 2.98%)
|
| 4. |
|
0:38,04 |
  |
MM Miklavž |
Ljubljana |
03.12.2022 |
25. |
(predteki) |
|
| 5. |
|
0:37,56 |
  |
MM Boštjanov Dr. Fig |
Kranj |
21.01.2023 |
68. |
(predteki) |
|
| 6. |
|
0:36,44 |
  |
Pokal Ježek |
Ljubljana |
04.03.2023 |
40. |
(predteki) |
   os.rek. (0:37,49; 2.88%)
|
| 7. |
|
0:35,48 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za ml.dečke in ml.deklice |
Kranj |
18.03.2023 |
36. |
(predteki) |
   os.rek. (0:36,44; 2.7%)
|
| 8. |
|
0:33,82 |
  |
Plavalno tekmovanje Istra Koper 2023 |
Koper |
08.10.2023 |
76. |
(predteki) |
   os.rek. (0:35,48; 4.9%)
|
| 9. |
|
0:32,58 |
  |
2. Razvojni pokal in Mišov memorial |
Ljubljana |
09.12.2023 |
49. |
(predteki) |
   os.rek. (0:33,82; 3.8%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100KM |
1. |
|
1:28,48 |
  |
Pokal Ribnica |
Ribnica |
15.10.2022 |
29. |
(predteki) |
   os.rek. (1:41,83; 15.08%)
|
| 2. |
|
1:28,10 |
  |
MM Miklavž |
Ljubljana |
03.12.2022 |
32. |
(predteki) |
   os.rek. (1:28,48; 0.43%)
|
| 3. |
|
1:30,50 |
  |
3. Razvojni pokal in 5. Celjski pokal |
Celje |
07.01.2023 |
54. |
(predteki) |
|
| 4. |
|
1:20,33 |
  |
Pokal Ježek |
Ljubljana |
04.03.2023 |
21. |
(predteki) |
   os.rek. (1:28,10; 9.67%)
|
| 5. |
|
1:18,74 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za ml.dečke in ml.deklice |
Kranj |
18.03.2023 |
30. |
(predteki) |
   os.rek. (1:20,33; 2.01%)
|
| 6. |
|
1:17,88 |
  |
Plavalno tekmovanje Istra Koper 2023 |
Koper |
08.10.2023 |
67. |
(predteki) |
   os.rek. (1:18,74; 1.1%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
200KM |
1. |
|
3:16,93 |
  |
2. Razvojni pokal in Mišov memorial |
Ljubljana |
10.12.2022 |
43. |
(predteki) |
   os.rek. (brez rezultata)
|
| 2. |
|
2:39,05 |
  |
MM Miklavž (pop., 2010 in 2011) |
Ljubljana |
02.12.2023 |
30. |
(predteki) |
   os.rek. (3:16,93; 23.81%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
400KM |
1. |
|
5:54,45 |
  |
Ribin jesenski pokal |
Ljubljana |
14.10.2023 |
49. |
(predteki) |
   os.rek. (brez rezultata)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
50PM |
1. |
|
0:48,25 |
  |
Pokal Ribnica |
Ribnica |
15.10.2022 |
24. |
(predteki) |
   os.rek. (0:52,90; 9.63%)
|
| 2. |
|
0:47,03 |
  |
MM Miklavž |
Ljubljana |
03.12.2022 |
16. |
(predteki) |
   os.rek. (0:48,25; 2.59%)
|
| 3. |
|
0:47,22 |
  |
2. Razvojni pokal in Mišov memorial |
Ljubljana |
10.12.2022 |
16. |
(predteki) |
|
| 4. |
|
0:47,26 |
  |
MM Boštjanov Dr. Fig |
Kranj |
21.01.2023 |
42. |
(predteki) |
|
| 5. |
|
0:44,47 |
  |
Plavalno tekmovanje Istra Koper 2023 |
Koper |
08.10.2023 |
40. |
(predteki) |
   os.rek. (0:47,03; 5.75%)
|
| 6. |
|
0:43,75 |
  |
MM Miklavž (pop., 2010 in 2011) |
Ljubljana |
02.12.2023 |
30. |
(predteki) |
   os.rek. (0:44,47; 1.64%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100PM |
1. |
|
1:47,89 |
  |
1. Razvojni pokal in MM Memorial Toneta Božiča |
Maribor |
12.11.2022 |
31. |
(predteki) |
   os.rek. (1:54,31; 5.95%)
|
| 2. |
|
1:48,13 |
  |
MM Miklavž |
Ljubljana |
03.12.2022 |
14. |
(predteki) |
|
| 3. |
|
1:44,49 |
  |
3. kolo ljubljanske regije |
Ljubljana |
25.02.2023 |
2. |
(predteki) |
   os.rek. (1:47,89; 3.25%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
200PM |
1. |
|
3:49,24 |
  |
1. kolo ljubljanske regije |
Ljubljana |
19.11.2022 |
24. |
(predteki) |
   os.rek. (brez rezultata)
|
| 2. |
|
3:50,61 |
  |
3. Razvojni pokal in 5. Celjski pokal |
Celje |
07.01.2023 |
27. |
(predteki) |
|
| 3. |
|
3:33,09 |
  |
Ribin jesenski pokal |
Ljubljana |
14.10.2023 |
39. |
(predteki) |
   os.rek. (3:49,24; 7.57%)
|
| 4. |
|
3:25,71 |
  |
1. Razvojni pokal in Memorial Tone Božič |
Maribor |
18.11.2023 |
60. |
(predteki) |
   os.rek. (3:33,09; 3.58%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
50DM |
1. |
|
0:39,08 |
  |
Plavalno tekmovanje Istra Koper 2023 |
Koper |
08.10.2023 |
42. |
(predteki) |
   os.rek. (brez rezultata)
|
| 2. |
|
0:36,22 |
  |
1. Razvojni pokal in Memorial Tone Božič |
Maribor |
18.11.2023 |
31. |
(predteki) |
   os.rek. (0:39,08; 7.89%)
|
| 3. |
|
0:36,18 |
  |
MM Miklavž (pop., 2010 in 2011) |
Ljubljana |
02.12.2023 |
20. |
(predteki) |
   os.rek. (0:36,22; 0.11%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100DM |
1. |
|
1:23,79 |
  |
2. Razvojni pokal in Mišov memorial |
Ljubljana |
09.12.2023 |
41. |
(predteki) |
   os.rek. (brez rezultata)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
50HM |
1. |
|
0:47,67 |
  |
1. Razvojni pokal in MM Memorial Toneta Božiča |
Maribor |
12.11.2022 |
45. |
(predteki) |
   os.rek. (brez rezultata)
|
| 2. |
|
0:45,33 |
  |
MM Boštjanov Dr. Fig |
Kranj |
21.01.2023 |
69. |
(predteki) |
   os.rek. (0:47,67; 5.16%)
|
| 3. |
|
0:42,06 |
  |
Pokal Ježek |
Ljubljana |
04.03.2023 |
18. |
(predteki) |
   os.rek. (0:45,33; 7.77%)
|
| 4. |
|
0:39,84 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za ml.dečke in ml.deklice |
Kranj |
18.03.2023 |
23. |
(predteki) |
   os.rek. (0:42,06; 5.57%)
|
| 5. |
|
0:38,67 |
  |
Ribin jesenski pokal |
Ljubljana |
14.10.2023 |
58. |
(predteki) |
   os.rek. (0:39,84; 3.02%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100HM |
1. |
|
1:37,13 |
  |
3. kolo ljubljanske regije |
Ljubljana |
25.02.2023 |
7. |
(predteki) |
   os.rek. (1:49,09; 12.31%)
|
| 2. |
|
1:27,89 |
  |
Plavalno tekmovanje Istra Koper 2023 |
Koper |
08.10.2023 |
35. |
(predteki) |
   os.rek. (1:37,13; 10.51%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
200HM |
1. |
|
3:11,74 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za ml.dečke in ml.deklice |
Kranj |
18.03.2023 |
25. |
(predteki) |
   os.rek. (brez rezultata)
|
| 2. |
|
2:57,94 |
  |
MM Miklavž (pop., 2010 in 2011) |
Ljubljana |
02.12.2023 |
17. |
(predteki) |
   os.rek. (3:11,74; 7.75%)
|
| 3. |
|
2:57,32 |
  |
2. Razvojni pokal in Mišov memorial |
Ljubljana |
09.12.2023 |
23. |
(predteki) |
   os.rek. (2:57,94; 0.34%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100MM |
1. |
|
1:35,54 |
  |
2. Razvojni pokal in Mišov memorial |
Ljubljana |
10.12.2022 |
34. |
(predteki) |
   os.rek. (brez rezultata)
|
| 2. |
|
1:35,17 |
  |
MM Boštjanov Dr. Fig |
Kranj |
21.01.2023 |
126. |
(predteki) |
   os.rek. (1:35,54; 0.38%)
|
| 3. |
|
1:31,10 |
  |
Pokal Ježek |
Ljubljana |
04.03.2023 |
17. |
(predteki) |
   os.rek. (1:35,17; 4.46%)
|
| 4. |
|
1:32,31 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za ml.dečke in ml.deklice |
Kranj |
18.03.2023 |
26. |
(predteki) |
|
| 5. |
|
1:26,56 |
  |
Ribin jesenski pokal |
Ljubljana |
14.10.2023 |
101. |
(predteki) |
   os.rek. (1:31,10; 5.24%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
200MM |
1. |
|
2:59,82 |
  |
1. Razvojni pokal in Memorial Tone Božič |
Maribor |
18.11.2023 |
35. |
(predteki) |
   os.rek. (brez rezultata)
|