disc. |
# |
  |
čas |
  |
tekmovanje |
kraj |
datum |
mesto |
  |
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
50KM |
1. |
|
0:54,19 |
  |
Pokal Ribnica |
Ribnica |
15.10.2022 |
22. |
(predteki) |
   os.rek. (brez rezultata) |
| 2. |
|
0:46,91 |
  |
1. Razvojni pokal in MM Memorial Toneta Božiča |
Maribor |
12.11.2022 |
17. |
(predteki) |
   os.rek. (0:54,19; 15.51%) |
| 3. |
|
0:46,69 |
  |
2. Razvojni pokal in Mišov memorial |
Ljubljana |
10.12.2022 |
19. |
(predteki) |
   os.rek. (0:46,91; 0.47%) |
| 4. |
|
0:48,38 |
  |
3. Razvojni pokal in 5. Celjski pokal |
Celje |
07.01.2023 |
21. |
(predteki) |
              (0:46,69; -3.49%) |
| 5. |
|
0:46,74 |
  |
MM Boštjanov Dr. Fig |
Kranj |
21.01.2023 |
141. |
(predteki) |
              (0:46,69; -0.1%) |
| 6. |
|
0:41,37 |
  |
Ribin jesenski pokal |
Ljubljana |
14.10.2023 |
113. |
(predteki) |
   os.rek. (0:46,69; 12.85%) |
| 7. |
|
0:43,75 |
  |
2. Razvojni pokal in Mišov memorial |
Ljubljana |
09.12.2023 |
65. |
(predteki) |
              (0:41,37; -5.43%) |
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100KM |
1. |
|
1:35,01 |
  |
Ribin jesenski pokal |
Ljubljana |
14.10.2023 |
132. |
(predteki) |
   os.rek. (brez rezultata) |
  |
  |
  |
  |
  |
  |
200KM |
1. |
|
3:24,07 |
  |
Memorial Anto Dragić |
Čakovec |
28.10.2023 |
35. |
(predteki) |
   os.rek. (brez rezultata) |
| 2. |
|
3:23,56 |
  |
2. Razvojni pokal in Mišov memorial |
Ljubljana |
09.12.2023 |
63. |
(predteki) |
   os.rek. (3:24,07; 0.25%) |
  |
  |
  |
  |
  |
  |
50PM |
1. |
|
0:59,80 |
  |
1. Razvojni pokal in MM Memorial Toneta Božiča |
Maribor |
12.11.2022 |
13. |
(predteki) |
   os.rek. (brez rezultata) |
| 2. |
|
1:00,44 |
  |
2. Razvojni pokal in Mišov memorial |
Ljubljana |
10.12.2022 |
18. |
(predteki) |
              (0:59,80; -1.05%) |
| 3. |
|
1:00,65 |
  |
3. Razvojni pokal in 5. Celjski pokal |
Celje |
07.01.2023 |
18. |
(predteki) |
              (0:59,80; -1.4%) |
| 4. |
|
0:59,13 |
  |
MM Boštjanov Dr. Fig |
Kranj |
21.01.2023 |
135. |
(predteki) |
   os.rek. (0:59,80; 1.13%) |
| 5. |
|
0:53,26 |
  |
Memorial Anto Dragić |
Čakovec |
28.10.2023 |
40. |
(predteki) |
   os.rek. (0:59,13; 11.02%) |
| 6. |
|
0:53,64 |
  |
2. Razvojni pokal in Mišov memorial |
Ljubljana |
09.12.2023 |
61. |
(predteki) |
              (0:53,26; -0.7%) |
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100PM |
1. |
|
1:54,06 |
  |
Ribin jesenski pokal |
Ljubljana |
14.10.2023 |
84. |
(predteki) |
   os.rek. (brez rezultata) |
  |
  |
  |
  |
  |
  |
50DM |
1. |
|
1:04,51 |
  |
2. Razvojni pokal in Mišov memorial |
Ljubljana |
10.12.2022 |
8. |
(predteki) |
   os.rek. (brez rezultata) |
| 2. |
|
1:05,19 |
  |
3. Razvojni pokal in 5. Celjski pokal |
Celje |
07.01.2023 |
10. |
(predteki) |
              (1:04,51; -1.04%) |
  |
  |
  |
  |
  |
  |
50HM |
1. |
|
1:02,29 |
  |
Pokal Ribnica |
Ribnica |
15.10.2022 |
16. |
(predteki) |
   os.rek. (brez rezultata) |
| 2. |
|
0:57,18 |
  |
1. Razvojni pokal in MM Memorial Toneta Božiča |
Maribor |
12.11.2022 |
17. |
(predteki) |
   os.rek. (1:02,29; 8.93%) |
| 3. |
|
0:53,34 |
  |
2. Razvojni pokal in Mišov memorial |
Ljubljana |
10.12.2022 |
11. |
(predteki) |
   os.rek. (0:57,18; 7.19%) |
| 4. |
|
0:57,88 |
  |
3. Razvojni pokal in 5. Celjski pokal |
Celje |
07.01.2023 |
16. |
(predteki) |
              (0:53,34; -7.84%) |
| 5. |
|
0:54,64 |
  |
MM Boštjanov Dr. Fig |
Kranj |
21.01.2023 |
129. |
(predteki) |
              (0:53,34; -2.37%) |
| 6. |
|
0:51,69 |
  |
Ribin jesenski pokal |
Ljubljana |
14.10.2023 |
92. |
(predteki) |
   os.rek. (0:53,34; 3.19%) |
| 7. |
|
0:49,96 |
  |
Memorial Anto Dragić |
Čakovec |
28.10.2023 |
51. |
(predteki) |
   os.rek. (0:51,69; 3.46%) |
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100HM |
1. |
|
1:48,48 |
  |
Memorial Anto Dragić |
Čakovec |
28.10.2023 |
42. |
(predteki) |
   os.rek. (brez rezultata) |