event. |
# |
  |
time |
  |
competition |
city |
date |
rank |
  |
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
50 free |
1. |
|
0:30,50 |
  |
MM Miklavž |
Ljubljana |
08.12.2018 |
12. |
(heats) |
   os.rek. (0:31,19; 2.26%)
|
| 2. |
|
0:30,18 |
  |
4. razvojni pokal - Celjski pokal |
Celje |
05.01.2019 |
24. |
(heats) |
   os.rek. (0:30,50; 1.06%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100 free |
1. |
|
1:06,85 |
  |
Pokal Ribnica |
Ribnica |
13.10.2018 |
5. |
(heats) |
   os.rek. (1:08,68; 2.73%)
|
| 2. |
|
1:06,57 |
  |
1. razvojni pokal - Pokal Delfin |
Ljubljana |
27.10.2018 |
14. |
(heats) |
   os.rek. (1:06,85; 0.42%)
|
| 3. |
|
1:05,95 |
  |
MM Miklavž |
Ljubljana |
08.12.2018 |
5. |
(heats) |
   os.rek. (1:06,57; 0.94%)
|
| 4. |
|
1:05,35 |
  |
MM Boštjanov Dr. Fig |
Kranj |
19.01.2019 |
26. |
(heats) |
   os.rek. (1:05,95; 0.91%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
200 free |
1. |
|
2:19,49 |
  |
3. razvojni pokal - Božičev memorial |
Maribor |
24.11.2018 |
10. |
(heats) |
   os.rek. (2:21,32; 1.31%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
400 free |
1. |
|
5:01,63 |
  |
1. kolo gorenjske regije |
Kranj |
17.10.2018 |
5. |
(heats) |
|
| 2. |
|
4:52,86 |
  |
2. razvojni pokal - Kranjska čebela |
Kranj |
10.11.2018 |
8. |
(heats) |
|
| 3. |
|
5:00,48 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za dečke in deklice |
Maribor |
01.02.2019 |
14. |
(heats) |
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
800 free |
1. |
|
10:12,68 |
  |
3. razvojni pokal - Božičev memorial |
Maribor |
24.11.2018 |
-  |
(split) |
   os.rek. (10:29,16; 2.68%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
1500 free |
1. |
|
19:13,46 |
  |
3. razvojni pokal - Božičev memorial |
Maribor |
24.11.2018 |
4. |
(heats) |
   os.rek. (19:41,91; 2.46%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
50 breast |
1. |
|
0:37,89 |
  |
2. razvojni pokal - Kranjska čebela |
Kranj |
10.11.2018 |
15. |
(heats) |
   os.rek. (0:39,63; 4.59%)
|
| 2. |
|
0:38,45 |
  |
MM Miklavž |
Ljubljana |
08.12.2018 |
8. |
(heats) |
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100 breast |
1. |
|
1:24,66 |
  |
Pokal Ribnica |
Ribnica |
13.10.2018 |
4. |
(heats) |
   os.rek. (1:29,99; 6.29%)
|
| 2. |
|
1:24,67 |
  |
3. razvojni pokal - Božičev memorial |
Maribor |
24.11.2018 |
14. |
(heats) |
|
| 3. |
|
1:23,33 |
  |
MM Miklavž |
Ljubljana |
08.12.2018 |
6. |
(heats) |
   os.rek. (1:24,66; 1.59%)
|
| 4. |
|
1:23,01 |
  |
MM Boštjanov Dr. Fig |
Kranj |
19.01.2019 |
17. |
(heats) |
   os.rek. (1:23,33; 0.38%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
200 breast |
1. |
|
2:58,25 |
  |
1. razvojni pokal - Pokal Delfin |
Ljubljana |
27.10.2018 |
12. |
(heats) |
   os.rek. (3:01,51; 1.82%)
|
| 2. |
|
3:00,16 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za dečke in deklice |
Maribor |
01.02.2019 |
15. |
(heats) |
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
50 fly |
1. |
|
0:33,56 |
  |
3. razvojni pokal - Božičev memorial |
Maribor |
24.11.2018 |
14. |
(heats) |
   os.rek. (0:33,71; 0.44%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100 fly |
1. |
|
1:16,27 |
  |
Pokal Ribnica |
Ribnica |
13.10.2018 |
3. |
(heats) |
|
| 2. |
|
1:14,59 |
  |
2. razvojni pokal - Kranjska čebela |
Kranj |
10.11.2018 |
10. |
(heats) |
|
| 3. |
|
1:14,92 |
  |
MM Miklavž |
Ljubljana |
08.12.2018 |
1. |
(heats) |
|
| 4. |
|
1:13,25 |
  |
MM Boštjanov Dr. Fig |
Kranj |
19.01.2019 |
11. |
(heats) |
   os.rek. (1:14,37; 1.52%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
200 fly |
1. |
|
2:48,67 |
  |
4. razvojni pokal - Celjski pokal |
Celje |
05.01.2019 |
7. |
(heats) |
   os.rek. (brez rezultata)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
50 back |
1. |
|
0:34,36 |
  |
1. razvojni pokal - Pokal Delfin |
Ljubljana |
27.10.2018 |
9. |
(heats) |
   os.rek. (0:36,40; 5.93%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100 back |
1. |
|
1:14,83 |
  |
Pokal Ribnica |
Ribnica |
13.10.2018 |
4. |
(heats) |
   os.rek. (1:16,72; 2.52%)
|
| 2. |
|
1:11,10 |
  |
MM Miklavž |
Ljubljana |
08.12.2018 |
3. |
(heats) |
   os.rek. (1:14,83; 5.24%)
|
| 3. |
|
1:11,37 |
  |
4. razvojni pokal - Celjski pokal |
Celje |
05.01.2019 |
9. |
(heats) |
|
| 4. |
|
1:10,62 |
  |
MM Boštjanov Dr. Fig |
Kranj |
19.01.2019 |
8. |
(heats) |
   os.rek. (1:11,10; 0.67%)
|
| 5. |
|
1:12,21 |
  |
    |
   |
    |
7. |
(finals) |
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
200 back |
1. |
|
2:34,29 |
  |
1. kolo gorenjske regije |
Kranj |
17.10.2018 |
2. |
(heats) |
   os.rek. (2:50,56; 10.54%)
|
| 2. |
|
2:32,40 |
  |
2. razvojni pokal - Kranjska čebela |
Kranj |
10.11.2018 |
5. |
(heats) |
   os.rek. (2:34,29; 1.24%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100 I.M. |
1. |
|
1:14,87 |
  |
Pokal Ribnica |
Ribnica |
13.10.2018 |
5. |
(heats) |
|
| 2. |
|
1:13,32 |
  |
3. razvojni pokal - Božičev memorial |
Maribor |
24.11.2018 |
11. |
(heats) |
   os.rek. (1:14,86; 2.1%)
|
| 3. |
|
1:13,79 |
  |
MM Miklavž |
Ljubljana |
08.12.2018 |
6. |
(heats) |
|
| 4. |
|
1:12,49 |
  |
MM Boštjanov Dr. Fig |
Kranj |
19.01.2019 |
14. |
(heats) |
   os.rek. (1:13,32; 1.14%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
200 I.M. |
1. |
|
2:35,00 |
  |
4. razvojni pokal - Celjski pokal |
Celje |
05.01.2019 |
12. |
(heats) |
   os.rek. (2:42,87; 5.07%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
400 I.M. |
1. |
|
5:29,00 |
  |
1. razvojni pokal - Pokal Delfin |
Ljubljana |
27.10.2018 |
8. |
(heats) |
   os.rek. (brez rezultata)
|