disc. |
# |
  |
čas |
  |
tekmovanje |
kraj |
datum |
mesto |
  |
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
50KM |
1. |
|
0:30,91 |
  |
3. razvojni pokal - Božičev memorial |
Maribor |
24.11.2018 |
-  |
(štafeta) |
   os.rek. (0:31,35; 1.42%)
|
| 2. |
|
0:30,79 |
  |
4. razvojni pokal - Celjski pokal |
Celje |
05.01.2019 |
30. |
(predteki) |
   os.rek. (0:30,91; 0.38%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100KM |
1. |
|
1:07,07 |
  |
Pokal Ribnica |
Ribnica |
13.10.2018 |
12. |
(predteki) |
   os.rek. (1:08,18; 1.65%)
|
| 2. |
|
1:05,54 |
  |
MM Miklavž |
Ljubljana |
08.12.2018 |
11. |
(predteki) |
   os.rek. (1:07,07; 2.33%)
|
| 3. |
|
1:05,83 |
  |
MM Boštjanov Dr. Fig |
Kranj |
19.01.2019 |
29. |
(predteki) |
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
200KM |
1. |
|
2:26,37 |
  |
3. razvojni pokal - Božičev memorial |
Maribor |
24.11.2018 |
15. |
(predteki) |
   os.rek. (2:32,12; 3.92%)
|
| 2. |
|
2:19,50 |
  |
4. kolo gorenjske regije |
Kranj |
09.01.2019 |
16. |
(predteki) |
   os.rek. (2:26,37; 4.92%)
|
| 3. |
|
2:20,05 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za dečke in deklice |
Maribor |
01.02.2019 |
11. |
(predteki) |
|
| 4. |
|
2:19,29 |
  |
    |
   |
    |
13. |
(finale) |
   os.rek. (2:19,50; 0.15%)
|
| 5. |
|
2:21,66 |
  |
    |
   |
    |
-  |
(štafeta) |
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
400KM |
1. |
|
4:59,83 |
  |
1. kolo gorenjske regije |
Kranj |
17.10.2018 |
4. |
(predteki) |
   os.rek. (5:26,46; 8.88%)
|
| 2. |
|
4:53,83 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za dečke in deklice |
Maribor |
01.02.2019 |
11. |
(predteki) |
   os.rek. (4:59,83; 2.04%)
|
| 3. |
|
4:51,37 |
  |
    |
   |
    |
11. |
(finale) |
   os.rek. (4:59,83; 2.9%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
800KM |
1. |
|
10:22,59 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za dečke in deklice |
Maribor |
01.02.2019 |
-  |
(vmesni) |
   os.rek. (11:06,39; 7.03%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
1500KM |
1. |
|
19:31,69 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za dečke in deklice |
Maribor |
01.02.2019 |
9. |
(finale) |
   os.rek. (20:53,37; 6.97%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
50PM |
1. |
|
0:40,85 |
  |
3. kolo gorenjske regije |
Kranj |
12.12.2018 |
1. |
(predteki) |
   os.rek. (0:43,93; 7.53%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100PM |
1. |
|
1:31,98 |
  |
Pokal Ribnica |
Ribnica |
13.10.2018 |
15. |
(predteki) |
   os.rek. (1:33,09; 1.2%)
|
| 2. |
|
1:29,95 |
  |
3. razvojni pokal - Božičev memorial |
Maribor |
24.11.2018 |
21. |
(predteki) |
   os.rek. (1:31,98; 2.25%)
|
| 3. |
|
1:28,86 |
  |
MM Miklavž |
Ljubljana |
08.12.2018 |
9. |
(predteki) |
   os.rek. (1:29,95; 1.22%)
|
| 4. |
|
1:30,62 |
  |
MM Boštjanov Dr. Fig |
Kranj |
19.01.2019 |
40. |
(predteki) |
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
200PM |
1. |
|
3:08,15 |
  |
4. kolo gorenjske regije |
Kranj |
09.01.2019 |
14. |
(predteki) |
   os.rek. (3:16,00; 4.17%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
50DM |
1. |
|
0:38,96 |
  |
3. razvojni pokal - Božičev memorial |
Maribor |
24.11.2018 |
39. |
(predteki) |
|
| 2. |
|
0:36,92 |
  |
MM Miklavž |
Ljubljana |
08.12.2018 |
26. |
(predteki) |
   os.rek. (0:37,68; 2.05%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100DM |
1. |
|
1:28,71 |
  |
Pokal Ribnica |
Ribnica |
13.10.2018 |
17. |
(predteki) |
|
| 2. |
|
1:22,67 |
  |
MM Boštjanov Dr. Fig |
Kranj |
19.01.2019 |
38. |
(predteki) |
   os.rek. (1:26,76; 4.94%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
200DM |
1. |
|
3:15,66 |
  |
1. kolo gorenjske regije |
Kranj |
17.10.2018 |
4. |
(predteki) |
   os.rek. (3:24,61; 4.57%)
|
| 2. |
|
3:10,55 |
  |
3. kolo gorenjske regije |
Kranj |
12.12.2018 |
5. |
(predteki) |
   os.rek. (3:15,66; 2.68%)
|
| 3. |
|
3:16,10 |
  |
4. razvojni pokal - Celjski pokal |
Celje |
05.01.2019 |
14. |
(predteki) |
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
50HM |
1. |
|
0:35,31 |
  |
Pokal Ribnica |
Ribnica |
13.10.2018 |
-  |
(štafeta) |
|
| 2. |
|
0:34,06 |
  |
MM Miklavž |
Ljubljana |
08.12.2018 |
10. |
(predteki) |
   os.rek. (0:34,87; 2.37%)
|
| 3. |
|
0:33,92 |
  |
4. razvojni pokal - Celjski pokal |
Celje |
05.01.2019 |
-  |
(štafeta) |
   os.rek. (0:34,06; 0.41%)
|
| 4. |
|
0:33,44 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za dečke in deklice |
Maribor |
01.02.2019 |
10. |
(predteki) |
   os.rek. (0:33,92; 1.43%)
|
| 5. |
|
0:33,50 |
  |
    |
   |
    |
12. |
(finale) |
   os.rek. (0:33,92; 1.25%)
|
| 6. |
|
0:33,61 |
  |
    |
   |
    |
-  |
(štafeta) |
   os.rek. (0:33,92; 0.92%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100HM |
1. |
|
1:12,96 |
  |
Pokal Ribnica |
Ribnica |
13.10.2018 |
9. |
(predteki) |
   os.rek. (1:13,58; 0.84%)
|
| 2. |
|
1:13,81 |
  |
4. razvojni pokal - Celjski pokal |
Celje |
05.01.2019 |
15. |
(predteki) |
|
| 3. |
|
1:12,27 |
  |
MM Boštjanov Dr. Fig |
Kranj |
19.01.2019 |
13. |
(predteki) |
   os.rek. (1:12,96; 0.95%)
|
| 4. |
|
1:11,45 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za dečke in deklice |
Maribor |
01.02.2019 |
8. |
(predteki) |
   os.rek. (1:12,27; 1.14%)
|
| 5. |
|
1:10,74 |
  |
    |
   |
    |
8. |
(finale) |
   os.rek. (1:12,27; 2.16%)
|
| 6. |
|
1:10,64 |
  |
    |
   |
    |
-  |
(štafeta) |
   os.rek. (1:12,27; 2.3%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
200HM |
1. |
|
2:34,75 |
  |
1. kolo gorenjske regije |
Kranj |
17.10.2018 |
3. |
(predteki) |
   os.rek. (2:37,54; 1.8%)
|
| 2. |
|
2:30,99 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za dečke in deklice |
Maribor |
01.02.2019 |
6. |
(predteki) |
   os.rek. (2:34,75; 2.49%)
|
| 3. |
|
2:30,80 |
  |
    |
   |
    |
7. |
(finale) |
   os.rek. (2:34,75; 2.61%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100MM |
1. |
|
1:15,52 |
  |
3. razvojni pokal - Božičev memorial |
Maribor |
24.11.2018 |
16. |
(predteki) |
   os.rek. (1:19,20; 4.87%)
|
| 2. |
|
1:16,04 |
  |
4. kolo gorenjske regije |
Kranj |
09.01.2019 |
2. |
(predteki) |
|
| 3. |
|
1:15,49 |
  |
MM Boštjanov Dr. Fig |
Kranj |
19.01.2019 |
30. |
(predteki) |
   os.rek. (1:15,52; 0.03%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
200MM |
1. |
|
2:47,09 |
  |
4. razvojni pokal - Celjski pokal |
Celje |
05.01.2019 |
29. |
(predteki) |
   os.rek. (2:48,71; 0.96%)
|
| 2. |
|
2:42,53 |
  |
4. kolo gorenjske regije |
Kranj |
09.01.2019 |
15. |
(predteki) |
   os.rek. (2:47,09; 2.8%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
400MM |
1. |
|
5:52,19 |
  |
3. kolo gorenjske regije |
Kranj |
12.12.2018 |
4. |
(predteki) |
   os.rek. (6:10,61; 5.23%)
|