disc. |
# |
  |
čas |
  |
tekmovanje |
kraj |
datum |
mesto |
  |
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
50KM |
1. |
|
0:32,02 |
  |
1. razvojni pokal - Pokal Delfin |
Ljubljana |
27.10.2018 |
18. |
(predteki) |
   os.rek. (0:35,55; 11.02%)
|
| 2. |
|
0:30,81 |
  |
2. razvojni pokal - Kranjska čebela |
Kranj |
10.11.2018 |
-  |
(štafeta) |
   os.rek. (0:32,02; 3.92%)
|
| 3. |
|
0:30,86 |
  |
MM Mali delfini |
Banja Luka |
24.11.2018 |
2. |
(predteki) |
|
| 4. |
|
0:30,37 |
  |
MM Miklavž |
Ljubljana |
08.12.2018 |
11. |
(predteki) |
   os.rek. (0:30,81; 1.44%)
|
| 5. |
|
0:28,92 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za dečke in deklice |
Maribor |
01.02.2019 |
14. |
(predteki) |
   os.rek. (0:30,37; 5.01%)
|
| 6. |
|
0:28,96 |
  |
    |
   |
    |
15. |
(finale) |
   os.rek. (0:30,37; 4.86%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100KM |
1. |
|
1:11,76 |
  |
MM Mali delfini |
Banja Luka |
24.11.2018 |
0. |
(predteki) |
   os.rek. (1:21,63; 13.75%)
|
| 2. |
|
1:08,98 |
  |
MM Miklavž |
Ljubljana |
08.12.2018 |
10. |
(predteki) |
   os.rek. (1:11,76; 4.03%)
|
| 3. |
|
1:05,54 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za dečke in deklice |
Maribor |
01.02.2019 |
-  |
(štafeta) |
   os.rek. (1:08,98; 5.24%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
200KM |
1. |
|
2:32,85 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za dečke in deklice |
Maribor |
01.02.2019 |
-  |
(štafeta) |
   os.rek. (3:21,47; 31.8%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
50PM |
1. |
|
0:39,10 |
  |
1. razvojni pokal - Pokal Delfin |
Ljubljana |
27.10.2018 |
5. |
(predteki) |
   os.rek. (0:41,56; 6.29%)
|
| 2. |
|
0:38,46 |
  |
2. razvojni pokal - Kranjska čebela |
Kranj |
10.11.2018 |
17. |
(predteki) |
   os.rek. (0:39,10; 1.66%)
|
| 3. |
|
0:39,95 |
  |
MM Mali delfini |
Banja Luka |
24.11.2018 |
2. |
(predteki) |
|
| 4. |
|
0:36,55 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za dečke in deklice |
Maribor |
01.02.2019 |
13. |
(predteki) |
   os.rek. (0:38,46; 5.22%)
|
| 5. |
|
0:36,14 |
  |
    |
   |
    |
10. |
(finale) |
   os.rek. (0:38,46; 6.41%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100PM |
1. |
|
1:25,18 |
  |
MM Miklavž |
Ljubljana |
08.12.2018 |
8. |
(predteki) |
   os.rek. (1:29,61; 5.2%)
|
| 2. |
|
1:19,07 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za dečke in deklice |
Maribor |
01.02.2019 |
10. |
(predteki) |
   os.rek. (1:25,18; 7.72%)
|
| 3. |
|
1:17,99 |
  |
    |
   |
    |
10. |
(finale) |
   os.rek. (1:25,18; 9.21%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
200PM |
1. |
|
3:06,60 |
  |
1. razvojni pokal - Pokal Delfin |
Ljubljana |
27.10.2018 |
17. |
(predteki) |
   os.rek. (3:17,43; 5.8%)
|
| 2. |
|
3:05,13 |
  |
1. kolo ljubljanske regije |
Ljubljana |
22.12.2018 |
5. |
(predteki) |
   os.rek. (3:06,60; 0.79%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
50DM |
1. |
|
0:36,86 |
  |
MM Mali delfini |
Banja Luka |
24.11.2018 |
5. |
(predteki) |
   os.rek. (0:41,99; 13.91%)
|
| 2. |
|
0:36,34 |
  |
MM Miklavž |
Ljubljana |
08.12.2018 |
15. |
(predteki) |
   os.rek. (0:36,86; 1.43%)
|
| 3. |
|
0:34,71 |
  |
2. kolo ljubljanske regije |
Ljubljana |
12.01.2019 |
5. |
(predteki) |
   os.rek. (0:36,34; 4.69%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100DM |
1. |
|
1:27,21 |
  |
2. razvojni pokal - Kranjska čebela |
Kranj |
10.11.2018 |
28. |
(predteki) |
   os.rek. (brez rezultata)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
50HM |
1. |
|
0:35,56 |
  |
1. razvojni pokal - Pokal Delfin |
Ljubljana |
27.10.2018 |
16. |
(predteki) |
   os.rek. (0:43,01; 20.95%)
|
| 2. |
|
0:34,73 |
  |
MM Mali delfini |
Banja Luka |
24.11.2018 |
2. |
(predteki) |
   os.rek. (0:35,56; 2.38%)
|
| 3. |
|
0:33,24 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za dečke in deklice |
Maribor |
01.02.2019 |
9. |
(predteki) |
   os.rek. (0:34,73; 4.48%)
|
| 4. |
|
0:33,21 |
  |
    |
   |
    |
11. |
(finale) |
   os.rek. (0:34,73; 4.57%)
|
| 5. |
|
0:33,82 |
  |
    |
   |
    |
-  |
(štafeta) |
   os.rek. (0:34,73; 2.69%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100HM |
1. |
|
1:18,41 |
  |
MM Mali delfini |
Banja Luka |
24.11.2018 |
0. |
(predteki) |
   os.rek. (1:26,78; 10.67%)
|
| 2. |
|
1:13,17 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za dečke in deklice |
Maribor |
01.02.2019 |
15. |
(predteki) |
   os.rek. (1:18,41; 7.16%)
|
| 3. |
|
1:12,56 |
  |
    |
   |
    |
13. |
(finale) |
   os.rek. (1:18,41; 8.06%)
|
| 4. |
|
1:12,79 |
  |
    |
   |
    |
-  |
(štafeta) |
   os.rek. (1:18,41; 7.72%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
200HM |
1. |
|
2:49,29 |
  |
2. razvojni pokal - Kranjska čebela |
Kranj |
10.11.2018 |
22. |
(predteki) |
   os.rek. (brez rezultata)
|
| 2. |
|
2:50,16 |
  |
1. kolo ljubljanske regije |
Ljubljana |
22.12.2018 |
6. |
(predteki) |
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100MM |
1. |
|
1:17,68 |
  |
1. kolo ljubljanske regije |
Ljubljana |
22.12.2018 |
2. |
(predteki) |
   os.rek. (1:25,91; 10.59%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
200MM |
1. |
|
2:45,04 |
  |
2. kolo ljubljanske regije |
Ljubljana |
12.01.2019 |
2. |
(predteki) |
   os.rek. (3:25,65; 24.6%)
|
| 2. |
|
2:42,56 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za dečke in deklice |
Maribor |
01.02.2019 |
18. |
(predteki) |
   os.rek. (2:45,04; 1.52%)
|