disc. |
# |
  |
čas |
  |
tekmovanje |
kraj |
datum |
mesto |
  |
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
50KM |
1. |
|
0:29,14 |
  |
2. kolo ljubljanske regije |
Ljubljana |
13.12.2019 |
1. |
(predteki) |
|
| 2. |
|
0:27,81 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za dečke in deklice |
Kranj |
07.02.2020 |
9. |
(predteki) |
   os.rek. (0:28,92; 3.99%)
|
| 3. |
|
0:27,80 |
  |
    |
   |
    |
9. |
(finale) |
   os.rek. (0:28,92; 4.02%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100KM |
1. |
|
1:06,13 |
  |
MM Generali |
Hallein |
19.10.2019 |
25. |
(predteki) |
|
| 2. |
|
1:08,65 |
  |
1. kolo ljubljanske regije |
Ljubljana |
22.11.2019 |
11. |
(predteki) |
|
| 3. |
|
1:07,23 |
  |
Ilirija Challenge 2019 |
Ljubljana |
21.12.2019 |
16. |
(predteki) |
|
| 4. |
|
1:04,94 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za dečke in deklice |
Kranj |
07.02.2020 |
-  |
(štafeta) |
   os.rek. (1:05,54; 0.92%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
200KM |
1. |
|
2:27,63 |
  |
MM Generali |
Hallein |
19.10.2019 |
22. |
(predteki) |
   os.rek. (2:32,85; 3.53%)
|
| 2. |
|
2:24,52 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za dečke in deklice |
Kranj |
07.02.2020 |
-  |
(štafeta) |
   os.rek. (2:27,63; 2.15%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
400KM |
1. |
|
5:23,81 |
  |
2. razvojni pokal - Kranjska čebela |
Kranj |
16.11.2019 |
38. |
(predteki) |
   os.rek. (brez rezultata)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
50PM |
1. |
|
0:36,26 |
  |
2. kolo ljubljanske regije |
Ljubljana |
13.12.2019 |
1. |
(predteki) |
|
| 2. |
|
0:34,42 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za dečke in deklice |
Kranj |
07.02.2020 |
4. |
(predteki) |
   os.rek. (0:36,14; 4.99%)
|
| 3. |
|
0:33,77 |
  |
    |
   |
    |
3. |
(finale) |
   os.rek. (0:36,14; 7.01%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100PM |
1. |
|
1:23,75 |
  |
MM Generali |
Hallein |
19.10.2019 |
20. |
(predteki) |
|
| 2. |
|
1:21,12 |
  |
1. kolo ljubljanske regije |
Ljubljana |
22.11.2019 |
3. |
(predteki) |
|
| 3. |
|
1:19,02 |
  |
3. razvojni pokal - Božičev memorial |
Maribor |
30.11.2019 |
4. |
(predteki) |
|
| 4. |
|
1:21,35 |
  |
Ilirija Challenge 2019 |
Ljubljana |
21.12.2019 |
8. |
(predteki) |
|
| 5. |
|
1:15,72 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za dečke in deklice |
Kranj |
07.02.2020 |
3. |
(predteki) |
   os.rek. (1:17,99; 2.99%)
|
| 6. |
|
1:13,39 |
  |
    |
   |
    |
3. |
(finale) |
   os.rek. (1:17,99; 6.26%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
200PM |
1. |
|
2:56,97 |
  |
Ilirija Challenge 2019 |
Ljubljana |
21.12.2019 |
5. |
(predteki) |
   os.rek. (3:05,13; 4.61%)
|
| 2. |
|
2:46,10 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za dečke in deklice |
Kranj |
07.02.2020 |
6. |
(predteki) |
   os.rek. (2:56,97; 6.54%)
|
| 3. |
|
2:47,63 |
  |
    |
   |
    |
7. |
(finale) |
   os.rek. (2:56,97; 5.57%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
50DM |
1. |
|
0:33,82 |
  |
2. razvojni pokal - Kranjska čebela |
Kranj |
16.11.2019 |
17. |
(predteki) |
   os.rek. (0:34,71; 2.63%)
|
| 2. |
|
0:31,75 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za dečke in deklice |
Kranj |
07.02.2020 |
9. |
(predteki) |
   os.rek. (0:33,82; 6.51%)
|
| 3. |
|
0:31,84 |
  |
    |
   |
    |
15. |
(finale) |
   os.rek. (0:33,82; 6.21%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
50HM |
1. |
|
0:35,61 |
  |
3. razvojni pokal - Božičev memorial |
Maribor |
30.11.2019 |
16. |
(predteki) |
|
| 2. |
|
0:33,05 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za dečke in deklice |
Kranj |
07.02.2020 |
13. |
(predteki) |
   os.rek. (0:33,21; 0.48%)
|
| 3. |
|
0:32,96 |
  |
    |
   |
    |
11. |
(finale) |
   os.rek. (0:33,21; 0.75%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100HM |
1. |
|
1:16,69 |
  |
2. razvojni pokal - Kranjska čebela |
Kranj |
16.11.2019 |
16. |
(predteki) |
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100MM |
1. |
|
1:14,50 |
  |
MM Generali |
Hallein |
19.10.2019 |
20. |
(predteki) |
   os.rek. (1:17,68; 4.26%)
|
| 2. |
|
1:17,70 |
  |
3. razvojni pokal - Božičev memorial |
Maribor |
30.11.2019 |
23. |
(predteki) |
|