disc. |
# |
  |
čas |
  |
tekmovanje |
kraj |
datum |
mesto |
  |
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
50KM |
1. |
|
0:30,27 |
  |
MM Miklavž |
Ljubljana |
07.12.2019 |
8. |
(predteki) |
   os.rek. (0:30,66; 1.28%) |
| 2. |
|
0:29,59 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za dečke in deklice |
Kranj |
07.02.2020 |
-  |
(štafeta) |
   os.rek. (0:30,27; 2.29%) |
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100KM |
1. |
|
1:06,57 |
  |
Pokal Ribnica |
Ribnica |
19.10.2019 |
2. |
(predteki) |
   os.rek. (1:07,75; 1.77%) |
| 2. |
|
1:05,35 |
  |
MM Miklavž |
Ljubljana |
07.12.2019 |
7. |
(predteki) |
   os.rek. (1:06,57; 1.86%) |
| 3. |
|
1:06,76 |
  |
Ilirija Challenge 2019 |
Ljubljana |
21.12.2019 |
13. |
(predteki) |
              (1:05,35; -2.11%) |
| 4. |
|
1:06,01 |
  |
MM Boštjanov Dr. Fig |
Kranj |
18.01.2020 |
31. |
(predteki) |
              (1:05,35; -0.99%) |
| 5. |
|
1:03,78 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za dečke in deklice |
Kranj |
07.02.2020 |
-  |
(štafeta) |
   os.rek. (1:05,35; 2.46%) |
  |
  |
  |
  |
  |
  |
200KM |
1. |
|
2:19,38 |
  |
2. razvojni pokal - Kranjska čebela |
Kranj |
16.11.2019 |
12. |
(predteki) |
   os.rek. (2:27,73; 5.99%) |
| 2. |
|
2:19,52 |
  |
Ilirija Challenge 2019 |
Ljubljana |
21.12.2019 |
13. |
(predteki) |
              (2:19,38; -0.1%) |
| 3. |
|
2:18,87 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za dečke in deklice |
Kranj |
07.02.2020 |
16. |
(predteki) |
   os.rek. (2:19,38; 0.36%) |
| 4. |
|
2:18,33 |
  |
    |
   |
    |
15. |
(finale) |
   os.rek. (2:19,38; 0.75%) |
  |
  |
  |
  |
  |
  |
400KM |
1. |
|
4:54,33 |
  |
2. razvojni pokal - Kranjska čebela |
Kranj |
16.11.2019 |
11. |
(predteki) |
   os.rek. (5:09,24; 5.06%) |
| 2. |
|
5:01,98 |
  |
3. kolo ljubljanske regije |
Ljubljana |
24.01.2020 |
6. |
(predteki) |
              (4:54,33; -2.53%) |
| 3. |
|
4:49,27 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za dečke in deklice |
Kranj |
07.02.2020 |
13. |
(predteki) |
   os.rek. (4:54,33; 1.74%) |
| 4. |
|
4:48,46 |
  |
    |
   |
    |
13. |
(finale) |
   os.rek. (4:54,33; 2.03%) |
  |
  |
  |
  |
  |
  |
800KM |
1. |
|
10:12,31 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za dečke in deklice |
Kranj |
07.02.2020 |
-  |
(vmesni) |
   os.rek. (brez rezultata) |
  |
  |
  |
  |
  |
  |
1500KM |
1. |
|
19:18,25 |
  |
1. kolo ljubljanske regije |
Ljubljana |
22.11.2019 |
1. |
(predteki) |
   os.rek. (brez rezultata) |
| 2. |
|
19:06,12 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za dečke in deklice |
Kranj |
07.02.2020 |
11. |
(predteki) |
   os.rek. (19:18,25; 1.05%) |
  |
  |
  |
  |
  |
  |
50PM |
1. |
|
0:40,94 |
  |
MM Miklavž |
Ljubljana |
07.12.2019 |
11. |
(predteki) |
   os.rek. (0:43,69; 6.71%) |
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100PM |
1. |
|
1:38,64 |
  |
Pokal Ribnica |
Ribnica |
19.10.2019 |
12. |
(predteki) |
              (1:37,57; -1.08%) |
  |
  |
  |
  |
  |
  |
50DM |
1. |
|
0:33,20 |
  |
2. razvojni pokal - Kranjska čebela |
Kranj |
16.11.2019 |
11. |
(predteki) |
   os.rek. (0:34,67; 4.42%) |
| 2. |
|
0:33,52 |
  |
MM Miklavž |
Ljubljana |
07.12.2019 |
5. |
(predteki) |
              (0:33,20; -0.95%) |
| 3. |
|
0:33,75 |
  |
3. kolo ljubljanske regije |
Ljubljana |
24.01.2020 |
5. |
(predteki) |
              (0:33,20; -1.62%) |
| 4. |
|
0:33,09 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za dečke in deklice |
Kranj |
07.02.2020 |
22. |
(predteki) |
   os.rek. (0:33,20; 0.33%) |
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100DM |
1. |
|
1:14,79 |
  |
Pokal Ribnica |
Ribnica |
19.10.2019 |
1. |
(predteki) |
   os.rek. (1:17,62; 3.78%) |
| 2. |
|
1:12,63 |
  |
MM Miklavž |
Ljubljana |
07.12.2019 |
2. |
(predteki) |
   os.rek. (1:14,79; 2.97%) |
| 3. |
|
1:13,19 |
  |
2. kolo ljubljanske regije |
Ljubljana |
13.12.2019 |
1. |
(predteki) |
              (1:12,63; -0.76%) |
| 4. |
|
1:14,27 |
  |
Ilirija Challenge 2019 |
Ljubljana |
21.12.2019 |
6. |
(predteki) |
              (1:12,63; -2.2%) |
| 5. |
|
1:12,34 |
  |
MM Boštjanov Dr. Fig |
Kranj |
18.01.2020 |
16. |
(predteki) |
   os.rek. (1:12,63; 0.4%) |
| 6. |
|
1:12,67 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za dečke in deklice |
Kranj |
07.02.2020 |
11. |
(predteki) |
              (1:12,34; -0.45%) |
| 7. |
|
1:12,19 |
  |
    |
   |
    |
11. |
(finale) |
   os.rek. (1:12,34; 0.2%) |
  |
  |
  |
  |
  |
  |
200DM |
1. |
|
2:49,76 |
  |
1. kolo ljubljanske regije |
Ljubljana |
22.11.2019 |
1. |
(predteki) |
   os.rek. (brez rezultata) |
| 2. |
|
2:43,69 |
  |
Ilirija Challenge 2019 |
Ljubljana |
21.12.2019 |
3. |
(predteki) |
   os.rek. (2:49,76; 3.7%) |
| 3. |
|
2:39,13 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za dečke in deklice |
Kranj |
07.02.2020 |
5. |
(predteki) |
   os.rek. (2:43,69; 2.86%) |
  |
  |
  |
  |
  |
  |
50HM |
1. |
|
0:35,50 |
  |
MM Miklavž |
Ljubljana |
07.12.2019 |
6. |
(predteki) |
   os.rek. (0:37,55; 5.77%) |
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100HM |
1. |
|
1:18,00 |
  |
Pokal Ribnica |
Ribnica |
19.10.2019 |
4. |
(predteki) |
   os.rek. (1:22,13; 5.29%) |
| 2. |
|
1:16,97 |
  |
2. razvojni pokal - Kranjska čebela |
Kranj |
16.11.2019 |
17. |
(predteki) |
   os.rek. (1:18,00; 1.33%) |
| 3. |
|
1:15,11 |
  |
MM Boštjanov Dr. Fig |
Kranj |
18.01.2020 |
25. |
(predteki) |
   os.rek. (1:16,97; 2.47%) |
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100MM |
1. |
|
1:16,84 |
  |
Pokal Ribnica |
Ribnica |
19.10.2019 |
2. |
(predteki) |
   os.rek. (1:19,98; 4.08%) |
| 2. |
|
1:16,44 |
  |
MM Miklavž |
Ljubljana |
07.12.2019 |
6. |
(predteki) |
   os.rek. (1:16,84; 0.52%) |
| 3. |
|
1:16,74 |
  |
MM Boštjanov Dr. Fig |
Kranj |
18.01.2020 |
44. |
(predteki) |
              (1:16,44; -0.39%) |
  |
  |
  |
  |
  |
  |
400MM |
1. |
|
5:48,51 |
  |
2. kolo ljubljanske regije |
Ljubljana |
13.12.2019 |
1. |
(predteki) |
   os.rek. (brez rezultata) |