event. |
# |
  |
time |
  |
competition |
city |
date |
rank |
  |
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
50 free |
1. |
|
0:29,34 |
  |
2. razvojni pokal - Kranjska čebela |
Kranj |
10.11.2018 |
-  |
(relay) |
   os.rek. (0:29,87; 1.8%)
|
| 2. |
|
0:29,32 |
  |
4. razvojni pokal - Celjski pokal |
Celje |
05.01.2019 |
15. |
(heats) |
   os.rek. (0:29,34; 0.06%)
|
| 3. |
|
0:29,11 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za dečke in deklice |
Maribor |
01.02.2019 |
-  |
(relay) |
   os.rek. (0:29,32; 0.72%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100 free |
1. |
|
1:05,64 |
  |
Pokal Ribnica |
Ribnica |
13.10.2018 |
10. |
(heats) |
|
| 2. |
|
1:04,10 |
  |
MM Boštjanov Dr. Fig |
Kranj |
19.01.2019 |
17. |
(heats) |
   os.rek. (1:04,54; 0.68%)
|
| 3. |
|
1:03,15 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za dečke in deklice |
Maribor |
01.02.2019 |
-  |
(relay) |
   os.rek. (1:04,10; 1.5%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
200 free |
1. |
|
2:18,58 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za dečke in deklice |
Maribor |
01.02.2019 |
-  |
(relay) |
   os.rek. (2:41,09; 16.24%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
50 breast |
1. |
|
0:35,34 |
  |
2. razvojni pokal - Kranjska čebela |
Kranj |
10.11.2018 |
6. |
(heats) |
   os.rek. (0:37,18; 5.2%)
|
| 2. |
|
0:35,26 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za dečke in deklice |
Maribor |
01.02.2019 |
8. |
(heats) |
   os.rek. (0:35,34; 0.22%)
|
| 3. |
|
0:34,56 |
  |
    |
   |
    |
5. |
(finals) |
   os.rek. (0:35,34; 2.25%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100 breast |
1. |
|
1:16,20 |
  |
Pokal Ribnica |
Ribnica |
13.10.2018 |
2. |
(heats) |
   os.rek. (1:18,79; 3.39%)
|
| 2. |
|
1:14,34 |
  |
3. razvojni pokal - Božičev memorial |
Maribor |
24.11.2018 |
1. |
(heats) |
   os.rek. (1:16,20; 2.5%)
|
| 3. |
|
1:12,00 |
  |
MM Boštjanov Dr. Fig |
Kranj |
19.01.2019 |
1. |
(heats) |
   os.rek. (1:14,34; 3.25%)
|
| 4. |
|
1:13,65 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za dečke in deklice |
Maribor |
01.02.2019 |
2. |
(heats) |
|
| 5. |
|
1:12,26 |
  |
    |
   |
    |
2. |
(finals) |
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
200 breast |
1. |
|
2:41,92 |
  |
1. razvojni pokal - Pokal Delfin |
Ljubljana |
27.10.2018 |
2. |
(heats) |
   os.rek. (2:47,45; 3.41%)
|
| 2. |
|
2:38,42 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za dečke in deklice |
Maribor |
01.02.2019 |
2. |
(heats) |
   os.rek. (2:41,92; 2.2%)
|
| 3. |
|
2:32,09 |
  |
    |
   |
    |
2. |
(finals) |
   os.rek. (2:41,92; 6.46%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
50 fly |
1. |
|
0:32,49 |
  |
3. razvojni pokal - Božičev memorial |
Maribor |
24.11.2018 |
7. |
(heats) |
   os.rek. (0:33,93; 4.43%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100 fly |
1. |
|
1:13,18 |
  |
Pokal Ribnica |
Ribnica |
13.10.2018 |
7. |
(heats) |
   os.rek. (1:13,84; 0.9%)
|
| 2. |
|
1:11,75 |
  |
2. razvojni pokal - Kranjska čebela |
Kranj |
10.11.2018 |
6. |
(heats) |
   os.rek. (1:13,18; 1.99%)
|
| 3. |
|
1:10,39 |
  |
MM Boštjanov Dr. Fig |
Kranj |
19.01.2019 |
6. |
(heats) |
   os.rek. (1:11,75; 1.93%)
|
| 4. |
|
1:10,97 |
  |
    |
   |
    |
6. |
(finals) |
   os.rek. (1:11,75; 1.09%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100 back |
1. |
|
1:12,68 |
  |
Pokal Ribnica |
Ribnica |
13.10.2018 |
7. |
(heats) |
   os.rek. (1:14,18; 2.06%)
|
| 2. |
|
1:10,30 |
  |
4. razvojni pokal - Celjski pokal |
Celje |
05.01.2019 |
5. |
(heats) |
   os.rek. (1:12,68; 3.38%)
|
| 3. |
|
1:11,06 |
  |
MM Boštjanov Dr. Fig |
Kranj |
19.01.2019 |
9. |
(heats) |
|
| 4. |
|
1:16,23 |
  |
    |
   |
    |
8. |
(finals) |
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
200 back |
1. |
|
2:33,47 |
  |
2. razvojni pokal - Kranjska čebela |
Kranj |
10.11.2018 |
7. |
(heats) |
   os.rek. (brez rezultata)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100 I.M. |
1. |
|
1:13,44 |
  |
Pokal Ribnica |
Ribnica |
13.10.2018 |
5. |
(heats) |
   os.rek. (1:13,87; 0.58%)
|
| 2. |
|
1:11,09 |
  |
3. razvojni pokal - Božičev memorial |
Maribor |
24.11.2018 |
5. |
(heats) |
   os.rek. (1:13,44; 3.3%)
|
| 3. |
|
1:09,64 |
  |
MM Boštjanov Dr. Fig |
Kranj |
19.01.2019 |
4. |
(heats) |
   os.rek. (1:11,09; 2.08%)
|
| 4. |
|
1:07,93 |
  |
    |
   |
    |
2. |
(finals) |
   os.rek. (1:11,09; 4.65%)
|
| 5. |
|
1:08,64 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za dečke in deklice |
Maribor |
01.02.2019 |
3. |
(heats) |
|
| 6. |
|
1:08,09 |
  |
    |
   |
    |
5. |
(finals) |
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
200 I.M. |
1. |
|
2:31,81 |
  |
4. razvojni pokal - Celjski pokal |
Celje |
05.01.2019 |
6. |
(heats) |
   os.rek. (2:34,62; 1.85%)
|
| 2. |
|
2:28,11 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za dečke in deklice |
Maribor |
01.02.2019 |
3. |
(heats) |
   os.rek. (2:31,81; 2.49%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
400 I.M. |
1. |
|
5:24,24 |
  |
1. razvojni pokal - Pokal Delfin |
Ljubljana |
27.10.2018 |
4. |
(heats) |
   os.rek. (brez rezultata)
|
| 2. |
|
5:10,40 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za dečke in deklice |
Maribor |
01.02.2019 |
2. |
(finals) |
   os.rek. (5:24,24; 4.45%)
|