disc. |
# |
  |
čas |
  |
tekmovanje |
kraj |
datum |
mesto |
  |
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
50KZ |
1. |
|
0:31,03 |
  |
Velika nagrada Slovenije - Špelin in Vesnin memorial |
Kranj |
23.11.2019 |
15. |
(predteki) |
   os.rek. (0:33,05; 6.5%)
|
| 2. |
|
0:30,11 |
  |
MM Miklavž |
Ljubljana |
07.12.2019 |
3. |
(predteki) |
   os.rek. (0:31,03; 3.05%)
|
| 3. |
|
0:29,26 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za dečke in deklice |
Kranj |
07.02.2020 |
4. |
(predteki) |
   os.rek. (0:30,11; 2.9%)
|
| 4. |
|
0:29,62 |
  |
    |
   |
    |
5. |
(finale) |
   os.rek. (0:30,11; 1.65%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100KZ |
1. |
|
1:08,94 |
  |
Pokal Ribnica |
Ribnica |
19.10.2019 |
8. |
(predteki) |
   os.rek. (1:12,83; 5.64%)
|
| 2. |
|
1:06,63 |
  |
MM Miklavž |
Ljubljana |
07.12.2019 |
6. |
(predteki) |
   os.rek. (1:08,94; 3.46%)
|
| 3. |
|
1:05,08 |
  |
4. razvojni pokal - Celjski pokal |
Celje |
12.01.2020 |
4. |
(predteki) |
   os.rek. (1:06,63; 2.38%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
200KZ |
1. |
|
2:30,84 |
  |
MM Sv. Krševan |
Zadar |
16.11.2019 |
16. |
(predteki) |
   os.rek. (2:47,22; 10.85%)
|
| 2. |
|
2:22,89 |
  |
Ilirija Challenge 2019 |
Ljubljana |
21.12.2019 |
4. |
(predteki) |
   os.rek. (2:30,84; 5.56%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
400KZ |
1. |
|
5:23,16 |
  |
MM Sv. Krševan |
Zadar |
16.11.2019 |
13. |
(predteki) |
   os.rek. (6:24,08; 18.85%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
800KZ |
1. |
|
11:08,67 |
  |
MM Sv. Krševan |
Zadar |
16.11.2019 |
20. |
(predteki) |
   os.rek. (brez rezultata)
|
| 2. |
|
10:35,62 |
  |
4. razvojni pokal - Celjski pokal |
Celje |
12.01.2020 |
1. |
(predteki) |
   os.rek. (11:08,67; 5.19%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
50PZ |
1. |
|
0:38,96 |
  |
MM Miklavž |
Ljubljana |
07.12.2019 |
8. |
(predteki) |
   os.rek. (0:44,27; 13.62%)
|
| 2. |
|
0:38,42 |
  |
4. razvojni pokal - Celjski pokal |
Celje |
12.01.2020 |
6. |
(predteki) |
   os.rek. (0:38,96; 1.4%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100PZ |
1. |
|
1:28,76 |
  |
Pokal Ribnica |
Ribnica |
19.10.2019 |
7. |
(predteki) |
   os.rek. (1:39,52; 12.12%)
|
| 2. |
|
1:31,54 |
  |
MM Sv. Krševan |
Zadar |
16.11.2019 |
16. |
(predteki) |
|
| 3. |
|
1:29,43 |
  |
3. razvojni pokal - Božičev memorial |
Maribor |
30.11.2019 |
11. |
(predteki) |
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
200PZ |
1. |
|
3:14,04 |
  |
1. razvojni pokal - Pokal Delfin |
Ljubljana |
26.10.2019 |
9. |
(predteki) |
   os.rek. (3:39,53; 13.13%)
|
| 2. |
|
3:15,94 |
  |
MM Sv. Krševan |
Zadar |
16.11.2019 |
19. |
(predteki) |
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
50DZ |
1. |
|
0:31,81 |
  |
MM Miklavž |
Ljubljana |
07.12.2019 |
4. |
(predteki) |
   os.rek. (0:33,78; 6.19%)
|
| 2. |
|
0:30,99 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za dečke in deklice |
Kranj |
07.02.2020 |
4. |
(predteki) |
   os.rek. (0:31,81; 2.64%)
|
| 3. |
|
0:30,79 |
  |
    |
   |
    |
4. |
(finale) |
   os.rek. (0:31,81; 3.31%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100DZ |
1. |
|
1:21,36 |
  |
Pokal Ribnica |
Ribnica |
19.10.2019 |
6. |
(predteki) |
   os.rek. (1:25,27; 4.8%)
|
| 2. |
|
1:21,68 |
  |
1. razvojni pokal - Pokal Delfin |
Ljubljana |
26.10.2019 |
6. |
(predteki) |
|
| 3. |
|
1:18,11 |
  |
MM Sv. Krševan |
Zadar |
16.11.2019 |
9. |
(predteki) |
   os.rek. (1:21,36; 4.16%)
|
| 4. |
|
1:16,67 |
  |
Velika nagrada Slovenije - Špelin in Vesnin memorial |
Kranj |
23.11.2019 |
7. |
(predteki) |
   os.rek. (1:18,11; 1.87%)
|
| 5. |
|
1:15,11 |
  |
    |
   |
    |
3. |
(finale) |
   os.rek. (1:18,11; 3.99%)
|
| 6. |
|
1:14,00 |
  |
MM Miklavž |
Ljubljana |
07.12.2019 |
2. |
(predteki) |
   os.rek. (1:15,11; 1.49%)
|
| 7. |
|
1:10,75 |
  |
Ilirija Challenge 2019 |
Ljubljana |
21.12.2019 |
1. |
(predteki) |
   os.rek. (1:14,00; 4.59%)
|
| 8. |
|
1:10,41 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za dečke in deklice |
Kranj |
07.02.2020 |
2. |
(predteki) |
   os.rek. (1:10,75; 0.48%)
|
| 9. |
|
1:08,63 |
  |
    |
   |
    |
3. |
(finale) |
   os.rek. (1:10,75; 3.08%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
200DZ |
1. |
|
3:16,71 |
  |
3. razvojni pokal - Božičev memorial |
Maribor |
30.11.2019 |
6. |
(predteki) |
   os.rek. (brez rezultata)
|
| 2. |
|
2:49,49 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za dečke in deklice |
Kranj |
07.02.2020 |
4. |
(predteki) |
   os.rek. (3:16,71; 16.05%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100HZ |
1. |
|
1:19,13 |
  |
Pokal Ribnica |
Ribnica |
19.10.2019 |
9. |
(predteki) |
   os.rek. (1:23,89; 6.01%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
200HZ |
1. |
|
2:43,62 |
  |
4. razvojni pokal - Celjski pokal |
Celje |
12.01.2020 |
8. |
(predteki) |
   os.rek. (3:18,73; 21.45%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100MZ |
1. |
|
1:19,53 |
  |
3. razvojni pokal - Božičev memorial |
Maribor |
30.11.2019 |
10. |
(predteki) |
   os.rek. (1:28,26; 10.97%)
|
| 2. |
|
1:14,41 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za dečke in deklice |
Kranj |
07.02.2020 |
3. |
(predteki) |
   os.rek. (1:19,53; 6.88%)
|
| 3. |
|
1:13,50 |
  |
    |
   |
    |
2. |
(finale) |
   os.rek. (1:19,53; 8.2%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
200MZ |
1. |
|
2:51,56 |
  |
MM Sv. Krševan |
Zadar |
16.11.2019 |
12. |
(predteki) |
   os.rek. (3:06,59; 8.76%)
|
| 2. |
|
2:53,73 |
  |
Velika nagrada Slovenije - Špelin in Vesnin memorial |
Kranj |
23.11.2019 |
19. |
(predteki) |
|
| 3. |
|
2:42,60 |
  |
4. razvojni pokal - Celjski pokal |
Celje |
12.01.2020 |
5. |
(predteki) |
   os.rek. (2:51,56; 5.51%)
|