disc. |
# |
  |
čas |
  |
tekmovanje |
kraj |
datum |
mesto |
  |
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
50KM |
1. |
|
0:34,01 |
  |
1. razvojni pokal - Pokal Delfin |
Ljubljana |
27.10.2018 |
29. |
(predteki) |
   os.rek. (0:34,33; 0.94%) |
| 2. |
|
0:34,78 |
  |
2. razvojni pokal - Kranjska čebela |
Kranj |
10.11.2018 |
-  |
(štafeta) |
              (0:34,01; -2.21%) |
| 3. |
|
0:34,40 |
  |
3. razvojni pokal - Božičev memorial |
Maribor |
24.11.2018 |
-  |
(štafeta) |
              (0:34,01; -1.13%) |
| 4. |
|
0:34,83 |
  |
4. razvojni pokal - Celjski pokal |
Celje |
05.01.2019 |
76. |
(predteki) |
              (0:34,01; -2.35%) |
| 5. |
|
0:34,72 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za ml.dečke in ml.deklice |
Maribor |
09.02.2019 |
34. |
(predteki) |
              (0:34,01; -2.04%) |
| 6. |
|
0:33,68 |
  |
    |
   |
    |
-  |
(štafeta) |
   os.rek. (0:34,01; 0.97%) |
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100KM |
1. |
|
1:15,04 |
  |
1. razvojni pokal - Pokal Delfin |
Ljubljana |
27.10.2018 |
20. |
(predteki) |
   os.rek. (1:15,06; 0.02%) |
| 2. |
|
1:13,56 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za ml.dečke in ml.deklice |
Maribor |
09.02.2019 |
25. |
(predteki) |
   os.rek. (1:15,04; 2.01%) |
  |
  |
  |
  |
  |
  |
200KM |
1. |
|
2:41,41 |
  |
3. razvojni pokal - Božičev memorial |
Maribor |
24.11.2018 |
19. |
(predteki) |
   os.rek. (2:43,00; 0.98%) |
| 2. |
|
2:41,18 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za ml.dečke in ml.deklice |
Maribor |
09.02.2019 |
24. |
(predteki) |
   os.rek. (2:41,41; 0.14%) |
  |
  |
  |
  |
  |
  |
400KM |
1. |
|
5:33,83 |
  |
2. razvojni pokal - Kranjska čebela |
Kranj |
10.11.2018 |
9. |
(predteki) |
   os.rek. (5:39,74; 1.77%) |
| 2. |
|
5:36,17 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za ml.dečke in ml.deklice |
Maribor |
09.02.2019 |
21. |
(predteki) |
              (5:33,83; -0.69%) |
  |
  |
  |
  |
  |
  |
50PM |
1. |
|
0:47,48 |
  |
1. razvojni pokal - Pokal Delfin |
Ljubljana |
27.10.2018 |
22. |
(predteki) |
              (0:45,68; -3.79%) |
| 2. |
|
0:48,36 |
  |
2. razvojni pokal - Kranjska čebela |
Kranj |
10.11.2018 |
33. |
(predteki) |
              (0:45,68; -5.54%) |
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100PM |
1. |
|
1:43,82 |
  |
3. razvojni pokal - Božičev memorial |
Maribor |
24.11.2018 |
28. |
(predteki) |
              (1:43,07; -0.72%) |
  |
  |
  |
  |
  |
  |
200PM |
1. |
|
3:31,28 |
  |
1. razvojni pokal - Pokal Delfin |
Ljubljana |
27.10.2018 |
16. |
(predteki) |
   os.rek. (brez rezultata) |
  |
  |
  |
  |
  |
  |
50DM |
1. |
|
0:45,24 |
  |
1. razvojni pokal - Pokal Delfin |
Ljubljana |
27.10.2018 |
23. |
(predteki) |
              (0:42,64; -5.74%) |
| 2. |
|
0:43,84 |
  |
3. razvojni pokal - Božičev memorial |
Maribor |
24.11.2018 |
35. |
(predteki) |
              (0:42,64; -2.73%) |
  |
  |
  |
  |
  |
  |
50HM |
1. |
|
0:40,25 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za ml.dečke in ml.deklice |
Maribor |
09.02.2019 |
32. |
(predteki) |
              (0:39,45; -1.98%) |
| 2. |
|
0:41,32 |
  |
    |
   |
    |
-  |
(štafeta) |
              (0:39,45; -4.52%) |
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100HM |
1. |
|
1:28,31 |
  |
4. razvojni pokal - Celjski pokal |
Celje |
05.01.2019 |
64. |
(predteki) |
   os.rek. (1:29,94; 1.84%) |
| 2. |
|
1:31,54 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za ml.dečke in ml.deklice |
Maribor |
09.02.2019 |
34. |
(predteki) |
              (1:28,31; -3.52%) |
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100MM |
1. |
|
1:29,83 |
  |
3. razvojni pokal - Božičev memorial |
Maribor |
24.11.2018 |
28. |
(predteki) |
              (1:29,50; -0.36%) |