disc. |
# |
  |
čas |
  |
tekmovanje |
kraj |
datum |
mesto |
  |
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
50KZ |
1. |
|
0:33,94 |
  |
MM Miklavž |
Ljubljana |
03.12.2022 |
11. |
(predteki) |
   os.rek. (0:34,72; 2.29%)
|
| 2. |
|
0:33,02 |
  |
Pokal Ribnica |
Ribnica |
14.10.2023 |
17. |
(predteki) |
   os.rek. (0:33,94; 2.78%)
|
| 3. |
|
0:33,17 |
  |
MM Miklavž (pop., 2010 in 2011) |
Ljubljana |
02.12.2023 |
16. |
(predteki) |
|
| 4. |
|
0:32,03 |
  |
MM Deda Mraz |
Novi Sad |
23.12.2023 |
0. |
(predteki) |
   os.rek. (0:33,02; 3.09%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100KZ |
1. |
|
1:14,94 |
  |
3. Razvojni pokal in 5. Celjski pokal |
Celje |
07.01.2023 |
24. |
(predteki) |
   os.rek. (1:18,70; 5.01%)
|
| 2. |
|
1:13,60 |
  |
MM Boštjanov Dr. Fig |
Kranj |
21.01.2023 |
24. |
(predteki) |
   os.rek. (1:14,94; 1.82%)
|
| 3. |
|
1:14,98 |
  |
Uskršnji plivački miting |
Novi Sad |
08.04.2023 |
4. |
(predteki) |
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
200KZ |
1. |
|
2:44,85 |
  |
1. kolo ljubljanske regije |
Ljubljana |
19.11.2022 |
2. |
(predteki) |
   os.rek. (2:57,19; 7.48%)
|
| 2. |
|
2:43,70 |
  |
MM Miklavž |
Ljubljana |
03.12.2022 |
11. |
(predteki) |
   os.rek. (2:44,85; 0.7%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
400KZ |
1. |
|
5:49,19 |
  |
2. kolo ljubljanske regije |
Ljubljana |
20.12.2022 |
9. |
(predteki) |
   os.rek. (6:14,88; 7.35%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
50PZ |
1. |
|
0:41,22 |
  |
MM Miklavž |
Ljubljana |
03.12.2022 |
3. |
(predteki) |
   os.rek. (0:42,35; 2.74%)
|
| 2. |
|
0:42,01 |
  |
2. Razvojni pokal in Mišov memorial |
Ljubljana |
10.12.2022 |
8. |
(predteki) |
|
| 3. |
|
0:40,70 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za dečke in deklice |
Ljubljana |
27.01.2023 |
4. |
(predteki) |
   os.rek. (0:41,22; 1.27%)
|
| 4. |
|
0:40,25 |
  |
    |
   |
    |
4. |
(finale) |
   os.rek. (0:41,22; 2.4%)
|
| 5. |
|
0:41,32 |
  |
Pokal Ježek |
Ljubljana |
04.03.2023 |
3. |
(predteki) |
|
| 6. |
|
0:40,17 |
  |
Pokal Ribnica |
Ribnica |
14.10.2023 |
6. |
(predteki) |
   os.rek. (0:40,25; 0.19%)
|
| 7. |
|
0:40,69 |
  |
MM Miklavž (pop., 2010 in 2011) |
Ljubljana |
02.12.2023 |
4. |
(predteki) |
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100PZ |
1. |
|
1:30,68 |
  |
3. Razvojni pokal in 5. Celjski pokal |
Celje |
07.01.2023 |
11. |
(predteki) |
   os.rek. (1:35,00; 4.76%)
|
| 2. |
|
1:30,10 |
  |
MM Boštjanov Dr. Fig |
Kranj |
21.01.2023 |
12. |
(predteki) |
   os.rek. (1:30,68; 0.64%)
|
| 3. |
|
1:29,83 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za dečke in deklice |
Ljubljana |
27.01.2023 |
2. |
(predteki) |
   os.rek. (1:30,10; 0.3%)
|
| 4. |
|
1:29,02 |
  |
    |
   |
    |
1. |
(finale) |
   os.rek. (1:30,10; 1.21%)
|
| 5. |
|
1:32,11 |
  |
Pokal Ježek |
Ljubljana |
04.03.2023 |
4. |
(predteki) |
|
| 6. |
|
1:31,38 |
  |
Uskršnji plivački miting |
Novi Sad |
08.04.2023 |
3. |
(predteki) |
|
| 7. |
|
1:27,42 |
  |
Pokal Ribnica |
Ribnica |
14.10.2023 |
5. |
(predteki) |
   os.rek. (1:29,02; 1.83%)
|
| 8. |
|
1:32,15 |
  |
MM Deda Mraz |
Novi Sad |
23.12.2023 |
5. |
(predteki) |
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
200PZ |
1. |
|
3:13,90 |
  |
1. Razvojni pokal in MM Memorial Toneta Božiča |
Maribor |
12.11.2022 |
9. |
(predteki) |
   os.rek. (3:21,44; 3.88%)
|
| 2. |
|
3:13,28 |
  |
MM Miklavž |
Ljubljana |
03.12.2022 |
2. |
(predteki) |
   os.rek. (3:13,90; 0.32%)
|
| 3. |
|
3:12,32 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za dečke in deklice |
Ljubljana |
27.01.2023 |
3. |
(predteki) |
   os.rek. (3:13,28; 0.49%)
|
| 4. |
|
3:12,79 |
  |
    |
   |
    |
3. |
(finale) |
   os.rek. (3:13,28; 0.25%)
|
| 5. |
|
3:14,30 |
  |
1. Razvojni pokal in Memorial Tone Božič |
Maribor |
18.11.2023 |
18. |
(predteki) |
|
| 6. |
|
3:17,27 |
  |
MM Miklavž (pop., 2010 in 2011) |
Ljubljana |
02.12.2023 |
8. |
(predteki) |
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
50DZ |
1. |
|
0:37,17 |
  |
1. Razvojni pokal in MM Memorial Toneta Božiča |
Maribor |
12.11.2022 |
6. |
(predteki) |
   os.rek. (0:38,97; 4.84%)
|
| 2. |
|
0:37,54 |
  |
MM Miklavž |
Ljubljana |
03.12.2022 |
6. |
(predteki) |
|
| 3. |
|
0:37,35 |
  |
Pokal Ježek |
Ljubljana |
04.03.2023 |
6. |
(predteki) |
|
| 4. |
|
0:36,15 |
  |
Pokal Ribnica |
Ribnica |
14.10.2023 |
16. |
(predteki) |
   os.rek. (0:37,17; 2.82%)
|
| 5. |
|
0:36,01 |
  |
1. Razvojni pokal in Memorial Tone Božič |
Maribor |
18.11.2023 |
10. |
(predteki) |
   os.rek. (0:36,15; 0.38%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100DZ |
1. |
|
1:31,89 |
  |
2. Razvojni pokal in Mišov memorial |
Ljubljana |
10.12.2022 |
11. |
(predteki) |
   os.rek. (1:44,82; 14.07%)
|
| 2. |
|
1:30,80 |
  |
MM Boštjanov Dr. Fig |
Kranj |
21.01.2023 |
21. |
(predteki) |
   os.rek. (1:31,89; 1.2%)
|
| 3. |
|
1:28,41 |
  |
MM Deda Mraz |
Novi Sad |
23.12.2023 |
5. |
(predteki) |
   os.rek. (1:30,80; 2.7%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
200DZ |
1. |
|
3:24,80 |
  |
MM Miklavž (pop., 2010 in 2011) |
Ljubljana |
02.12.2023 |
7. |
(predteki) |
   os.rek. (brez rezultata)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
200HZ |
1. |
|
3:03,33 |
  |
1. kolo ljubljanske regije |
Ljubljana |
19.11.2022 |
2. |
(predteki) |
   os.rek. (3:17,97; 7.98%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100MZ |
1. |
|
1:22,09 |
  |
3. Razvojni pokal in 5. Celjski pokal |
Celje |
07.01.2023 |
15. |
(predteki) |
   os.rek. (1:23,86; 2.15%)
|
| 2. |
|
1:20,59 |
  |
MM Boštjanov Dr. Fig |
Kranj |
21.01.2023 |
18. |
(predteki) |
   os.rek. (1:22,09; 1.86%)
|
| 3. |
|
1:21,70 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za dečke in deklice |
Ljubljana |
27.01.2023 |
3. |
(predteki) |
|
| 4. |
|
1:18,64 |
  |
    |
   |
    |
3. |
(finale) |
   os.rek. (1:20,59; 2.47%)
|
| 5. |
|
1:21,40 |
  |
Pokal Ježek |
Ljubljana |
04.03.2023 |
3. |
(predteki) |
|
| 6. |
|
1:20,59 |
  |
1. kolo ljubljanske regije |
Ljubljana |
16.12.2023 |
5. |
(predteki) |
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
200MZ |
1. |
|
2:56,54 |
  |
1. Razvojni pokal in MM Memorial Toneta Božiča |
Maribor |
12.11.2022 |
9. |
(predteki) |
   os.rek. (brez rezultata)
|
| 2. |
|
2:51,03 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za dečke in deklice |
Ljubljana |
27.01.2023 |
2. |
(predteki) |
   os.rek. (2:56,54; 3.22%)
|
| 3. |
|
2:57,09 |
  |
    |
   |
    |
2. |
(finale) |
|
| 4. |
|
3:00,61 |
  |
Uskršnji plivački miting |
Novi Sad |
08.04.2023 |
4. |
(predteki) |
|
| 5. |
|
2:48,40 |
  |
1. Razvojni pokal in Memorial Tone Božič |
Maribor |
18.11.2023 |
9. |
(predteki) |
   os.rek. (2:51,03; 1.56%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
400MZ |
1. |
|
6:25,77 |
  |
2. Razvojni pokal in Mišov memorial |
Ljubljana |
10.12.2022 |
9. |
(predteki) |
   os.rek. (brez rezultata)
|
| 2. |
|
6:12,03 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za dečke in deklice |
Ljubljana |
27.01.2023 |
3. |
(predteki) |
   os.rek. (6:25,77; 3.69%)
|
| 3. |
|
6:17,06 |
  |
1. kolo ljubljanske regije |
Ljubljana |
16.12.2023 |
3. |
(predteki) |
|