disc. |
# |
  |
čas |
  |
tekmovanje |
kraj |
datum |
mesto |
  |
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
50KZ |
1. |
|
0:37,67 |
  |
Pokal Ribnica |
Ribnica |
19.10.2019 |
18. |
(predteki) |
   os.rek. (0:39,10; 3.79%) |
| 2. |
|
0:36,37 |
  |
3. razvojni pokal - Božičev memorial |
Maribor |
30.11.2019 |
14. |
(predteki) |
   os.rek. (0:37,67; 3.57%) |
| 3. |
|
0:37,32 |
  |
MM Miklavž |
Ljubljana |
07.12.2019 |
13. |
(predteki) |
              (0:36,37; -2.54%) |
| 4. |
|
0:36,42 |
  |
MM Boštjanov Dr. Fig |
Kranj |
18.01.2020 |
24. |
(predteki) |
              (0:36,37; -0.13%) |
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100KZ |
1. |
|
1:20,37 |
  |
2. razvojni pokal - Kranjska čebela |
Kranj |
16.11.2019 |
12. |
(predteki) |
   os.rek. (1:29,89; 11.84%) |
  |
  |
  |
  |
  |
  |
200KZ |
1. |
|
2:59,25 |
  |
2. kolo ljubljanske regije |
Ljubljana |
13.12.2019 |
8. |
(predteki) |
   os.rek. (3:26,56; 15.23%) |
| 2. |
|
2:54,34 |
  |
4. razvojni pokal - Celjski pokal |
Celje |
12.01.2020 |
9. |
(predteki) |
   os.rek. (2:59,25; 2.81%) |
| 3. |
|
2:51,39 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za ml.dečke in ml.deklice |
Kranj |
07.02.2020 |
11. |
(predteki) |
   os.rek. (2:54,34; 1.72%) |
  |
  |
  |
  |
  |
  |
400KZ |
1. |
|
6:26,55 |
  |
1. razvojni pokal - Pokal Delfin |
Ljubljana |
26.10.2019 |
10. |
(predteki) |
   os.rek. (7:17,73; 13.24%) |
| 2. |
|
6:06,65 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za ml.dečke in ml.deklice |
Kranj |
07.02.2020 |
13. |
(predteki) |
   os.rek. (6:26,55; 5.42%) |
  |
  |
  |
  |
  |
  |
50PZ |
1. |
|
0:50,99 |
  |
Pokal Ribnica |
Ribnica |
19.10.2019 |
22. |
(predteki) |
   os.rek. (0:51,78; 1.54%) |
| 2. |
|
0:50,23 |
  |
2. razvojni pokal - Kranjska čebela |
Kranj |
16.11.2019 |
26. |
(predteki) |
   os.rek. (0:50,99; 1.51%) |
| 3. |
|
0:50,24 |
  |
2. kolo ljubljanske regije |
Ljubljana |
13.12.2019 |
8. |
(predteki) |
              (0:50,23; -0.01%) |
| 4. |
|
0:48,25 |
  |
MM Boštjanov Dr. Fig |
Kranj |
18.01.2020 |
24. |
(predteki) |
   os.rek. (0:50,23; 4.1%) |
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100PZ |
1. |
|
1:50,05 |
  |
1. razvojni pokal - Pokal Delfin |
Ljubljana |
26.10.2019 |
15. |
(predteki) |
   os.rek. (1:59,59; 8.66%) |
| 2. |
|
1:47,06 |
  |
MM Miklavž |
Ljubljana |
07.12.2019 |
15. |
(predteki) |
   os.rek. (1:50,05; 2.79%) |
  |
  |
  |
  |
  |
  |
200PZ |
1. |
|
3:47,65 |
  |
3. razvojni pokal - Božičev memorial |
Maribor |
30.11.2019 |
23. |
(predteki) |
   os.rek. (brez rezultata) |
  |
  |
  |
  |
  |
  |
50DZ |
1. |
|
0:45,08 |
  |
Pokal Ribnica |
Ribnica |
19.10.2019 |
11. |
(predteki) |
   os.rek. (0:45,59; 1.13%) |
| 2. |
|
0:42,66 |
  |
4. razvojni pokal - Celjski pokal |
Celje |
12.01.2020 |
10. |
(predteki) |
   os.rek. (0:45,08; 5.67%) |
| 3. |
|
0:41,15 |
  |
MM Boštjanov Dr. Fig |
Kranj |
18.01.2020 |
14. |
(predteki) |
   os.rek. (0:42,66; 3.66%) |
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100DZ |
1. |
|
1:42,47 |
  |
3. razvojni pokal - Božičev memorial |
Maribor |
30.11.2019 |
10. |
(predteki) |
   os.rek. (brez rezultata) |
| 2. |
|
1:45,88 |
  |
MM Miklavž |
Ljubljana |
07.12.2019 |
3. |
(predteki) |
              (1:42,47; -3.22%) |
  |
  |
  |
  |
  |
  |
50HZ |
1. |
|
0:43,56 |
  |
Pokal Ribnica |
Ribnica |
19.10.2019 |
12. |
(predteki) |
   os.rek. (0:44,80; 2.84%) |
| 2. |
|
0:43,19 |
  |
    |
   |
    |
-  |
(štafeta) |
   os.rek. (0:44,80; 3.72%) |
| 3. |
|
0:41,82 |
  |
1. kolo ljubljanske regije |
Ljubljana |
22.11.2019 |
5. |
(predteki) |
   os.rek. (0:43,19; 3.27%) |
| 4. |
|
0:40,59 |
  |
MM Boštjanov Dr. Fig |
Kranj |
18.01.2020 |
11. |
(predteki) |
   os.rek. (0:41,82; 3.03%) |
| 5. |
|
0:40,24 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za ml.dečke in ml.deklice |
Kranj |
07.02.2020 |
9. |
(predteki) |
   os.rek. (0:40,59; 0.86%) |
| 6. |
|
0:39,93 |
  |
    |
   |
    |
-  |
(štafeta) |
   os.rek. (0:40,59; 1.65%) |
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100HZ |
1. |
|
1:31,11 |
  |
MM Miklavž |
Ljubljana |
07.12.2019 |
5. |
(predteki) |
   os.rek. (1:39,04; 8.7%) |
| 2. |
|
1:29,17 |
  |
4. razvojni pokal - Celjski pokal |
Celje |
12.01.2020 |
9. |
(predteki) |
   os.rek. (1:31,11; 2.17%) |
| 3. |
|
1:31,32 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za ml.dečke in ml.deklice |
Kranj |
07.02.2020 |
14. |
(predteki) |
              (1:29,17; -2.35%) |
  |
  |
  |
  |
  |
  |
200HZ |
1. |
|
3:13,25 |
  |
2. razvojni pokal - Kranjska čebela |
Kranj |
16.11.2019 |
10. |
(predteki) |
   os.rek. (3:25,37; 6.27%) |
| 2. |
|
3:04,55 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za ml.dečke in ml.deklice |
Kranj |
07.02.2020 |
6. |
(predteki) |
   os.rek. (3:13,25; 4.71%) |
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100MZ |
1. |
|
1:33,51 |
  |
1. kolo ljubljanske regije |
Ljubljana |
22.11.2019 |
12. |
(predteki) |
   os.rek. (1:42,24; 9.33%) |
| 2. |
|
1:30,95 |
  |
MM Miklavž |
Ljubljana |
07.12.2019 |
8. |
(predteki) |
   os.rek. (1:33,51; 2.81%) |
| 3. |
|
1:29,41 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za ml.dečke in ml.deklice |
Kranj |
07.02.2020 |
12. |
(predteki) |
   os.rek. (1:30,95; 1.72%) |