disc. |
# |
  |
čas |
  |
tekmovanje |
kraj |
datum |
mesto |
  |
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
50KM |
1. |
|
0:31,99 |
  |
Pokal Ribnica |
Ribnica |
19.10.2019 |
5. |
(predteki) |
   os.rek. (0:32,52; 1.65%) |
| 2. |
|
0:31,36 |
  |
MM Miklavž |
Ljubljana |
07.12.2019 |
6. |
(predteki) |
   os.rek. (0:31,99; 2%) |
| 3. |
|
0:30,23 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za ml.dečke in ml.deklice |
Kranj |
07.02.2020 |
3. |
(predteki) |
   os.rek. (0:31,36; 3.73%) |
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100KM |
1. |
|
1:10,95 |
  |
2. razvojni pokal - Kranjska čebela |
Kranj |
16.11.2019 |
6. |
(predteki) |
   os.rek. (1:11,82; 1.22%) |
| 2. |
|
1:09,89 |
  |
MM Miklavž |
Ljubljana |
07.12.2019 |
5. |
(predteki) |
   os.rek. (1:10,95; 1.51%) |
| 3. |
|
1:06,48 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za ml.dečke in ml.deklice |
Kranj |
07.02.2020 |
4. |
(predteki) |
   os.rek. (1:09,89; 5.12%) |
  |
  |
  |
  |
  |
  |
200KM |
1. |
|
2:32,90 |
  |
2. kolo ljubljanske regije |
Ljubljana |
13.12.2019 |
3. |
(predteki) |
   os.rek. (2:36,03; 2.04%) |
| 2. |
|
2:29,85 |
  |
Ilirija Challenge 2019 |
Ljubljana |
21.12.2019 |
3. |
(predteki) |
   os.rek. (2:32,90; 2.03%) |
| 3. |
|
2:28,72 |
  |
4. razvojni pokal - Celjski pokal |
Celje |
12.01.2020 |
4. |
(predteki) |
   os.rek. (2:29,85; 0.75%) |
| 4. |
|
2:26,02 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za ml.dečke in ml.deklice |
Kranj |
07.02.2020 |
3. |
(predteki) |
   os.rek. (2:28,72; 1.84%) |
  |
  |
  |
  |
  |
  |
400KM |
1. |
|
5:29,36 |
  |
1. razvojni pokal - Pokal Delfin |
Ljubljana |
26.10.2019 |
5. |
(predteki) |
   os.rek. (6:15,73; 14.07%) |
  |
  |
  |
  |
  |
  |
50PM |
1. |
|
0:43,33 |
  |
Pokal Ribnica |
Ribnica |
19.10.2019 |
6. |
(predteki) |
   os.rek. (0:48,02; 10.82%) |
| 2. |
|
0:42,77 |
  |
2. razvojni pokal - Kranjska čebela |
Kranj |
16.11.2019 |
10. |
(predteki) |
   os.rek. (0:43,33; 1.3%) |
| 3. |
|
0:43,01 |
  |
2. kolo ljubljanske regije |
Ljubljana |
13.12.2019 |
7. |
(predteki) |
              (0:42,77; -0.55%) |
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100PM |
1. |
|
1:34,56 |
  |
1. razvojni pokal - Pokal Delfin |
Ljubljana |
26.10.2019 |
5. |
(predteki) |
   os.rek. (1:40,08; 5.83%) |
| 2. |
|
1:35,34 |
  |
1. kolo ljubljanske regije |
Ljubljana |
22.11.2019 |
6. |
(predteki) |
              (1:34,56; -0.81%) |
| 3. |
|
1:36,77 |
  |
MM Miklavž |
Ljubljana |
07.12.2019 |
10. |
(predteki) |
              (1:34,56; -2.28%) |
| 4. |
|
1:34,81 |
  |
Ilirija Challenge 2019 |
Ljubljana |
21.12.2019 |
3. |
(predteki) |
              (1:34,56; -0.26%) |
  |
  |
  |
  |
  |
  |
50DM |
1. |
|
0:41,49 |
  |
Pokal Ribnica |
Ribnica |
19.10.2019 |
9. |
(predteki) |
   os.rek. (0:47,05; 13.4%) |
| 2. |
|
0:41,59 |
  |
MM Miklavž |
Ljubljana |
07.12.2019 |
27. |
(predteki) |
              (0:41,49; -0.24%) |
| 3. |
|
0:37,71 |
  |
4. razvojni pokal - Celjski pokal |
Celje |
12.01.2020 |
14. |
(predteki) |
   os.rek. (0:41,49; 10.02%) |
| 4. |
|
0:36,34 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za ml.dečke in ml.deklice |
Kranj |
07.02.2020 |
11. |
(predteki) |
   os.rek. (0:37,71; 3.76%) |
  |
  |
  |
  |
  |
  |
50HM |
1. |
|
0:40,81 |
  |
Pokal Ribnica |
Ribnica |
19.10.2019 |
9. |
(predteki) |
   os.rek. (0:44,46; 8.94%) |
| 2. |
|
0:39,00 |
  |
1. razvojni pokal - Pokal Delfin |
Ljubljana |
26.10.2019 |
5. |
(predteki) |
   os.rek. (0:40,81; 4.64%) |
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100HM |
1. |
|
1:23,39 |
  |
MM Miklavž |
Ljubljana |
07.12.2019 |
7. |
(predteki) |
   os.rek. (1:28,23; 5.8%) |
| 2. |
|
1:22,26 |
  |
4. razvojni pokal - Celjski pokal |
Celje |
12.01.2020 |
11. |
(predteki) |
   os.rek. (1:23,39; 1.37%) |
| 3. |
|
1:19,11 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za ml.dečke in ml.deklice |
Kranj |
07.02.2020 |
6. |
(predteki) |
   os.rek. (1:22,26; 3.98%) |
  |
  |
  |
  |
  |
  |
200HM |
1. |
|
2:56,26 |
  |
2. razvojni pokal - Kranjska čebela |
Kranj |
16.11.2019 |
7. |
(predteki) |
   os.rek. (3:15,67; 11.01%) |
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100MM |
1. |
|
1:25,26 |
  |
1. kolo ljubljanske regije |
Ljubljana |
22.11.2019 |
10. |
(predteki) |
   os.rek. (1:30,08; 5.65%) |
| 2. |
|
1:20,79 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za ml.dečke in ml.deklice |
Kranj |
07.02.2020 |
11. |
(predteki) |
   os.rek. (1:25,26; 5.53%) |
  |
  |
  |
  |
  |
  |
200MM |
1. |
|
2:55,93 |
  |
Ilirija Challenge 2019 |
Ljubljana |
21.12.2019 |
3. |
(predteki) |
   os.rek. (3:25,21; 16.64%) |