disc. |
# |
  |
čas |
  |
tekmovanje |
kraj |
datum |
mesto |
  |
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
50KM |
1. |
|
0:30,48 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za dečke in deklice |
Ljubljana |
27.01.2023 |
9. |
(predteki) |
   os.rek. (0:30,96; 1.57%) |
| 2. |
|
0:29,45 |
  |
Plavalno tekmovanje Istra Koper 2023 |
Koper |
08.10.2023 |
43. |
(predteki) |
   os.rek. (0:30,48; 3.49%) |
| 3. |
|
0:28,86 |
  |
2. Razvojni pokal in Mišov memorial |
Ljubljana |
09.12.2023 |
8. |
(predteki) |
   os.rek. (0:29,45; 2.04%) |
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100KM |
1. |
|
1:08,82 |
  |
3. Razvojni pokal in 5. Celjski pokal |
Celje |
07.01.2023 |
25. |
(predteki) |
   os.rek. (1:09,65; 1.2%) |
| 2. |
|
1:07,04 |
  |
MM Boštjanov Dr. Fig |
Kranj |
21.01.2023 |
41. |
(predteki) |
   os.rek. (1:08,82; 2.65%) |
| 3. |
|
1:06,78 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za dečke in deklice |
Ljubljana |
27.01.2023 |
8. |
(predteki) |
   os.rek. (1:07,04; 0.38%) |
| 4. |
|
1:07,83 |
  |
    |
   |
    |
-  |
(štafeta) |
              (1:07,04; -1.16%) |
| 5. |
|
1:04,37 |
  |
Plavalno tekmovanje Istra Koper 2023 |
Koper |
08.10.2023 |
33. |
(predteki) |
   os.rek. (1:06,78; 3.74%) |
| 6. |
|
1:03,78 |
  |
Ribin jesenski pokal |
Ljubljana |
14.10.2023 |
66. |
(predteki) |
   os.rek. (1:04,37; 0.92%) |
  |
  |
  |
  |
  |
  |
200KM |
1. |
|
2:29,18 |
  |
1. kolo ljubljanske regije |
Ljubljana |
19.11.2022 |
6. |
(predteki) |
   os.rek. (2:35,32; 4.11%) |
| 2. |
|
2:28,27 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za dečke in deklice |
Ljubljana |
27.01.2023 |
7. |
(predteki) |
   os.rek. (2:29,18; 0.61%) |
| 3. |
|
2:21,49 |
  |
Ribin jesenski pokal |
Ljubljana |
14.10.2023 |
31. |
(predteki) |
   os.rek. (2:28,27; 4.79%) |
| 4. |
|
2:19,74 |
  |
MM Miklavž (pop., 2010 in 2011) |
Ljubljana |
02.12.2023 |
19. |
(predteki) |
   os.rek. (2:21,49; 1.25%) |
  |
  |
  |
  |
  |
  |
400KM |
1. |
|
5:15,32 |
  |
2. kolo ljubljanske regije |
Ljubljana |
20.12.2022 |
9. |
(predteki) |
   os.rek. (5:31,97; 5.28%) |
| 2. |
|
5:23,55 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za dečke in deklice |
Ljubljana |
27.01.2023 |
16. |
(predteki) |
              (5:15,32; -2.54%) |
  |
  |
  |
  |
  |
  |
50PM |
1. |
|
0:39,61 |
  |
Plavalno tekmovanje Istra Koper 2023 |
Koper |
08.10.2023 |
21. |
(predteki) |
   os.rek. (0:43,99; 11.05%) |
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100PM |
1. |
|
1:31,18 |
  |
MM Boštjanov Dr. Fig |
Kranj |
21.01.2023 |
43. |
(predteki) |
   os.rek. (brez rezultata) |
| 2. |
|
1:29,55 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za dečke in deklice |
Ljubljana |
27.01.2023 |
13. |
(predteki) |
   os.rek. (1:31,18; 1.82%) |
  |
  |
  |
  |
  |
  |
200PM |
1. |
|
3:25,51 |
  |
2. kolo ljubljanske regije |
Ljubljana |
20.12.2022 |
12. |
(predteki) |
   os.rek. (3:32,75; 3.52%) |
  |
  |
  |
  |
  |
  |
50DM |
1. |
|
0:34,87 |
  |
Ribin jesenski pokal |
Ljubljana |
14.10.2023 |
61. |
(predteki) |
   os.rek. (0:37,68; 8.05%) |
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100DM |
1. |
|
1:19,71 |
  |
Ribin jesenski pokal |
Ljubljana |
14.10.2023 |
23. |
(predteki) |
   os.rek. (brez rezultata) |
| 2. |
|
1:17,18 |
  |
2. Razvojni pokal in Mišov memorial |
Ljubljana |
09.12.2023 |
19. |
(predteki) |
   os.rek. (1:19,71; 3.27%) |
  |
  |
  |
  |
  |
  |
50HM |
1. |
|
0:36,65 |
  |
3. Razvojni pokal in 5. Celjski pokal |
Celje |
07.01.2023 |
29. |
(predteki) |
   os.rek. (0:38,07; 3.87%) |
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100HM |
1. |
|
1:18,59 |
  |
MM Boštjanov Dr. Fig |
Kranj |
21.01.2023 |
41. |
(predteki) |
   os.rek. (1:24,08; 6.98%) |
| 2. |
|
1:18,24 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za dečke in deklice |
Ljubljana |
27.01.2023 |
7. |
(predteki) |
   os.rek. (1:18,59; 0.44%) |
| 3. |
|
1:14,36 |
  |
Plavalno tekmovanje Istra Koper 2023 |
Koper |
08.10.2023 |
17. |
(predteki) |
   os.rek. (1:18,24; 5.21%) |
  |
  |
  |
  |
  |
  |
200HM |
1. |
|
2:38,98 |
  |
Ribin jesenski pokal |
Ljubljana |
14.10.2023 |
22. |
(predteki) |
   os.rek. (3:03,14; 15.19%) |
| 2. |
|
2:39,04 |
  |
MM Miklavž (pop., 2010 in 2011) |
Ljubljana |
02.12.2023 |
8. |
(predteki) |
              (2:38,98; -0.03%) |
| 3. |
|
2:36,95 |
  |
2. Razvojni pokal in Mišov memorial |
Ljubljana |
09.12.2023 |
7. |
(predteki) |
   os.rek. (2:38,98; 1.29%) |
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100MM |
1. |
|
1:18,49 |
  |
MM Boštjanov Dr. Fig |
Kranj |
21.01.2023 |
46. |
(predteki) |
   os.rek. (1:28,00; 12.11%) |
| 2. |
|
1:13,98 |
  |
Ribin jesenski pokal |
Ljubljana |
14.10.2023 |
53. |
(predteki) |
   os.rek. (1:18,49; 6.09%) |