disc. |
# |
  |
čas |
  |
tekmovanje |
kraj |
datum |
mesto |
  |
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
50KZ |
1. |
|
0:32,67 |
  |
3. kolo gorenjske regije |
Kranj |
08.12.2022 |
12. |
(predteki) |
   os.rek. (0:34,40; 5.29%)
|
| 2. |
|
0:32,61 |
  |
3. Razvojni pokal in 5. Celjski pokal |
Celje |
07.01.2023 |
-  |
(štafeta) |
   os.rek. (0:32,67; 0.18%)
|
| 3. |
|
0:32,72 |
  |
MM Boštjanov Dr. Fig |
Kranj |
21.01.2023 |
7. |
(predteki) |
|
| 4. |
|
0:31,79 |
  |
    |
   |
    |
4. |
(finale) |
   os.rek. (0:32,61; 2.57%)
|
| 5. |
|
0:31,82 |
  |
Pokal Ježek |
Ljubljana |
04.03.2023 |
2. |
(predteki) |
|
| 6. |
|
0:31,83 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za ml.dečke in ml.deklice |
Kranj |
18.03.2023 |
-  |
(štafeta) |
|
| 7. |
|
0:31,42 |
  |
1. kolo Gorenjske |
Kranj |
19.10.2023 |
17. |
(predteki) |
   os.rek. (0:31,79; 1.17%)
|
| 8. |
|
0:30,33 |
  |
3. kolo Gorenjske |
Kranj |
12.12.2023 |
4. |
(predteki) |
   os.rek. (0:31,42; 3.59%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100KZ |
1. |
|
1:13,43 |
  |
MM Miklavž |
Ljubljana |
03.12.2022 |
2. |
(predteki) |
   os.rek. (1:20,90; 10.17%)
|
| 2. |
|
1:11,96 |
  |
3. Razvojni pokal in 5. Celjski pokal |
Celje |
07.01.2023 |
2. |
(predteki) |
   os.rek. (1:13,43; 2.04%)
|
| 3. |
|
1:11,13 |
  |
Ribin jesenski pokal |
Ljubljana |
14.10.2023 |
67. |
(predteki) |
   os.rek. (1:11,96; 1.16%)
|
| 4. |
|
1:06,77 |
  |
MM Miklavž (dop., 2012 in mlajši) |
Ljubljana |
02.12.2023 |
3. |
(predteki) |
   os.rek. (1:11,13; 6.52%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
200KZ |
1. |
|
2:37,42 |
  |
2. kolo gorenjske regije |
Kranj |
10.11.2022 |
18. |
(predteki) |
   os.rek. (2:56,08; 11.85%)
|
| 2. |
|
2:33,02 |
  |
2. Razvojni pokal in Mišov memorial |
Ljubljana |
10.12.2022 |
1. |
(predteki) |
   os.rek. (2:37,42; 2.87%)
|
| 3. |
|
2:29,42 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za ml.dečke in ml.deklice |
Kranj |
18.03.2023 |
3. |
(predteki) |
   os.rek. (2:33,02; 2.4%)
|
| 4. |
|
2:30,19 |
  |
2. kolo Gorenjske |
Kranj |
16.11.2023 |
19. |
(predteki) |
|
| 5. |
|
2:20,46 |
  |
2. Razvojni pokal in Mišov memorial |
Ljubljana |
09.12.2023 |
1. |
(predteki) |
   os.rek. (2:29,42; 6.37%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
400KZ |
1. |
|
5:37,94 |
  |
1. kolo gorenjske regije |
Kranj |
11.10.2022 |
25. |
(predteki) |
   os.rek. (6:10,98; 9.77%)
|
| 2. |
|
5:12,92 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za ml.dečke in ml.deklice |
Kranj |
18.03.2023 |
2. |
(predteki) |
   os.rek. (5:37,94; 7.99%)
|
| 3. |
|
5:07,75 |
  |
Ribin jesenski pokal |
Ljubljana |
14.10.2023 |
36. |
(predteki) |
   os.rek. (5:12,92; 1.67%)
|
| 4. |
|
5:02,42 |
  |
1. Razvojni pokal in Memorial Tone Božič |
Maribor |
18.11.2023 |
1. |
(predteki) |
   os.rek. (5:07,75; 1.76%)
|
| 5. |
|
5:07,41 |
  |
3. kolo Gorenjske |
Kranj |
12.12.2023 |
6. |
(predteki) |
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
800KZ |
1. |
|
10:32,12 |
  |
Špelin in Vesnin memorial |
Kranj |
18.11.2023 |
-  |
(vmesni) |
   os.rek. (brez rezultata)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
1500KZ |
1. |
|
19:41,74 |
  |
Špelin in Vesnin memorial |
Kranj |
18.11.2023 |
5. |
(predteki) |
   os.rek. (brez rezultata)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
50PZ |
1. |
|
0:43,61 |
  |
Pokal Ribnica |
Ribnica |
15.10.2022 |
2. |
(predteki) |
|
| 2. |
|
0:41,84 |
  |
MM Miklavž |
Ljubljana |
03.12.2022 |
1. |
(predteki) |
|
| 3. |
|
0:41,68 |
  |
4. kolo gorenjske regije |
Kranj |
05.01.2023 |
2. |
(predteki) |
|
| 4. |
|
0:40,58 |
  |
MM Boštjanov Dr. Fig |
Kranj |
21.01.2023 |
3. |
(predteki) |
   os.rek. (0:41,50; 2.26%)
|
| 5. |
|
0:40,12 |
  |
    |
   |
    |
3. |
(finale) |
   os.rek. (0:41,50; 3.43%)
|
| 6. |
|
0:40,60 |
  |
Pokal Ježek |
Ljubljana |
04.03.2023 |
1. |
(predteki) |
|
| 7. |
|
0:40,40 |
  |
1. kolo Gorenjske |
Kranj |
19.10.2023 |
9. |
(predteki) |
|
| 8. |
|
0:39,61 |
  |
MM Miklavž (dop., 2012 in mlajši) |
Ljubljana |
02.12.2023 |
2. |
(finale) |
   os.rek. (0:40,12; 1.28%)
|
| 9. |
|
0:39,00 |
  |
3. kolo Gorenjske |
Kranj |
12.12.2023 |
3. |
(predteki) |
   os.rek. (0:39,61; 1.56%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100PZ |
1. |
|
1:36,68 |
  |
Pokal Ribnica |
Ribnica |
15.10.2022 |
3. |
(predteki) |
|
| 2. |
|
1:31,87 |
  |
MM Miklavž |
Ljubljana |
03.12.2022 |
1. |
(predteki) |
   os.rek. (1:32,73; 0.93%)
|
| 3. |
|
1:26,56 |
  |
Pokal Ježek |
Ljubljana |
04.03.2023 |
1. |
(predteki) |
   os.rek. (1:31,87; 6.13%)
|
| 4. |
|
1:25,63 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za ml.dečke in ml.deklice |
Kranj |
18.03.2023 |
2. |
(predteki) |
   os.rek. (1:26,56; 1.08%)
|
| 5. |
|
1:25,92 |
  |
MM Miklavž (dop., 2012 in mlajši) |
Ljubljana |
02.12.2023 |
4. |
(predteki) |
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
200PZ |
1. |
|
3:11,84 |
  |
Špelin in Vesnin memorial |
Kranj |
19.11.2022 |
18. |
(predteki) |
   os.rek. (3:18,08; 3.25%)
|
| 2. |
|
3:11,32 |
  |
    |
   |
    |
15. |
(finale) |
   os.rek. (3:18,08; 3.53%)
|
| 3. |
|
3:07,06 |
  |
3. Razvojni pokal in 5. Celjski pokal |
Celje |
07.01.2023 |
1. |
(predteki) |
   os.rek. (3:11,32; 2.27%)
|
| 4. |
|
3:02,93 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za ml.dečke in ml.deklice |
Kranj |
18.03.2023 |
2. |
(predteki) |
   os.rek. (3:07,06; 2.25%)
|
| 5. |
|
2:58,91 |
  |
Ribin jesenski pokal |
Ljubljana |
14.10.2023 |
2. |
(predteki) |
   os.rek. (3:02,93; 2.24%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
50DZ |
1. |
|
0:39,53 |
  |
Pokal Ribnica |
Ribnica |
15.10.2022 |
3. |
(predteki) |
|
| 2. |
|
0:40,21 |
  |
Špelin in Vesnin memorial |
Kranj |
19.11.2022 |
67. |
(predteki) |
|
| 3. |
|
0:39,07 |
  |
3. kolo gorenjske regije |
Kranj |
08.12.2022 |
12. |
(predteki) |
|
| 4. |
|
0:38,06 |
  |
3. Razvojni pokal in 5. Celjski pokal |
Celje |
07.01.2023 |
5. |
(predteki) |
   os.rek. (0:39,00; 2.46%)
|
| 5. |
|
0:37,55 |
  |
MM Boštjanov Dr. Fig |
Kranj |
21.01.2023 |
7. |
(predteki) |
   os.rek. (0:38,06; 1.35%)
|
| 6. |
|
0:37,43 |
  |
1. kolo Gorenjske |
Kranj |
19.10.2023 |
9. |
(predteki) |
   os.rek. (0:37,55; 0.32%)
|
| 7. |
|
0:37,43 |
  |
2. kolo Gorenjske |
Kranj |
16.11.2023 |
11. |
(predteki) |
   os.rek. (0:37,43; 0%)
|
| 8. |
|
0:37,59 |
  |
1. Razvojni pokal in Memorial Tone Božič |
Maribor |
18.11.2023 |
5. |
(predteki) |
|
| 9. |
|
0:35,82 |
  |
MM Miklavž (dop., 2012 in mlajši) |
Ljubljana |
02.12.2023 |
4. |
(finale) |
   os.rek. (0:37,43; 4.49%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100DZ |
1. |
|
1:28,77 |
  |
Pokal Ribnica |
Ribnica |
15.10.2022 |
1. |
(predteki) |
   os.rek. (1:36,06; 8.21%)
|
| 2. |
|
1:27,61 |
  |
3. kolo gorenjske regije |
Kranj |
08.12.2022 |
4. |
(predteki) |
   os.rek. (1:28,77; 1.32%)
|
| 3. |
|
1:27,33 |
  |
2. Razvojni pokal in Mišov memorial |
Ljubljana |
10.12.2022 |
1. |
(predteki) |
   os.rek. (1:27,61; 0.32%)
|
| 4. |
|
1:20,77 |
  |
1. kolo Gorenjske |
Kranj |
19.10.2023 |
12. |
(predteki) |
   os.rek. (1:27,33; 8.12%)
|
| 5. |
|
1:19,03 |
  |
MM Miklavž (dop., 2012 in mlajši) |
Ljubljana |
02.12.2023 |
4. |
(predteki) |
   os.rek. (1:20,77; 2.2%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
200DZ |
1. |
|
3:02,94 |
  |
Špelin in Vesnin memorial |
Kranj |
18.11.2023 |
5. |
(predteki) |
   os.rek. (brez rezultata)
|
| 2. |
|
3:04,22 |
  |
    |
   |
    |
5. |
(finale) |
   os.rek. (brez rezultata)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
50HZ |
1. |
|
0:38,79 |
  |
2. kolo gorenjske regije |
Kranj |
10.11.2022 |
7. |
(predteki) |
|
| 2. |
|
0:37,50 |
  |
4. kolo gorenjske regije |
Kranj |
05.01.2023 |
6. |
(predteki) |
   os.rek. (0:38,75; 3.33%)
|
| 3. |
|
0:37,46 |
  |
MM Boštjanov Dr. Fig |
Kranj |
21.01.2023 |
4. |
(predteki) |
   os.rek. (0:37,50; 0.1%)
|
| 4. |
|
0:37,62 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za ml.dečke in ml.deklice |
Kranj |
18.03.2023 |
-  |
(štafeta) |
|
| 5. |
|
0:37,17 |
  |
1. kolo Gorenjske |
Kranj |
19.10.2023 |
7. |
(predteki) |
   os.rek. (0:37,46; 0.78%)
|
| 6. |
|
0:36,51 |
  |
2. kolo Gorenjske |
Kranj |
16.11.2023 |
8. |
(predteki) |
   os.rek. (0:37,17; 1.8%)
|
| 7. |
|
0:35,51 |
  |
MM Miklavž (dop., 2012 in mlajši) |
Ljubljana |
02.12.2023 |
5. |
(finale) |
   os.rek. (0:36,51; 2.81%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100HZ |
1. |
|
1:20,89 |
  |
MM Miklavž |
Ljubljana |
03.12.2022 |
1. |
(predteki) |
   os.rek. (1:32,10; 13.85%)
|
| 2. |
|
1:19,25 |
  |
2. Razvojni pokal in Mišov memorial |
Ljubljana |
10.12.2022 |
1. |
(predteki) |
   os.rek. (1:20,89; 2.06%)
|
| 3. |
|
1:19,65 |
  |
Pokal Ježek |
Ljubljana |
04.03.2023 |
1. |
(predteki) |
|
| 4. |
|
1:16,10 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za ml.dečke in ml.deklice |
Kranj |
18.03.2023 |
2. |
(predteki) |
   os.rek. (1:19,25; 4.13%)
|
| 5. |
|
1:18,03 |
  |
MM Miklavž (dop., 2012 in mlajši) |
Ljubljana |
02.12.2023 |
5. |
(predteki) |
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
200HZ |
1. |
|
2:56,69 |
  |
1. kolo gorenjske regije |
Kranj |
11.10.2022 |
15. |
(predteki) |
   os.rek. (3:00,01; 1.87%)
|
| 2. |
|
2:50,16 |
  |
Špelin in Vesnin memorial |
Kranj |
19.11.2022 |
26. |
(predteki) |
   os.rek. (2:56,69; 3.83%)
|
| 3. |
|
2:44,20 |
  |
3. Razvojni pokal in 5. Celjski pokal |
Celje |
07.01.2023 |
1. |
(predteki) |
   os.rek. (2:50,16; 3.62%)
|
| 4. |
|
2:43,93 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za ml.dečke in ml.deklice |
Kranj |
18.03.2023 |
1. |
(predteki) |
   os.rek. (2:44,20; 0.16%)
|
| 5. |
|
2:46,29 |
  |
Ribin jesenski pokal |
Ljubljana |
14.10.2023 |
29. |
(predteki) |
|
| 6. |
|
2:40,85 |
  |
2. Razvojni pokal in Mišov memorial |
Ljubljana |
09.12.2023 |
3. |
(predteki) |
   os.rek. (2:43,93; 1.91%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100MZ |
1. |
|
1:23,58 |
  |
Špelin in Vesnin memorial |
Kranj |
19.11.2022 |
45. |
(predteki) |
   os.rek. (1:28,31; 5.65%)
|
| 2. |
|
1:20,35 |
  |
MM Miklavž |
Ljubljana |
03.12.2022 |
2. |
(predteki) |
   os.rek. (1:23,58; 4.01%)
|
| 3. |
|
1:20,13 |
  |
MM Boštjanov Dr. Fig |
Kranj |
21.01.2023 |
16. |
(predteki) |
   os.rek. (1:20,35; 0.27%)
|
| 4. |
|
1:16,58 |
  |
Ribin jesenski pokal |
Ljubljana |
14.10.2023 |
39. |
(predteki) |
   os.rek. (1:20,13; 4.63%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
200MZ |
1. |
|
3:00,27 |
  |
2. kolo gorenjske regije |
Kranj |
10.11.2022 |
10. |
(predteki) |
   os.rek. (3:15,87; 8.65%)
|
| 2. |
|
2:51,81 |
  |
4. kolo gorenjske regije |
Kranj |
05.01.2023 |
4. |
(predteki) |
   os.rek. (3:00,27; 4.92%)
|
| 3. |
|
2:45,15 |
  |
2. kolo Gorenjske |
Kranj |
16.11.2023 |
8. |
(predteki) |
   os.rek. (2:51,81; 4.03%)
|
| 4. |
|
2:47,25 |
  |
1. Razvojni pokal in Memorial Tone Božič |
Maribor |
18.11.2023 |
2. |
(predteki) |
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
400MZ |
1. |
|
5:51,71 |
  |
1. kolo Gorenjske |
Kranj |
19.10.2023 |
8. |
(predteki) |
   os.rek. (brez rezultata)
|
| 2. |
|
5:41,05 |
  |
2. Razvojni pokal in Mišov memorial |
Ljubljana |
09.12.2023 |
1. |
(predteki) |
   os.rek. (5:51,71; 3.12%)
|