disc. |
# |
  |
čas |
  |
tekmovanje |
kraj |
datum |
mesto |
  |
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
50KM |
1. |
|
0:32,84 |
  |
Pokal Ribnica |
Ribnica |
15.10.2022 |
23. |
(predteki) |
   os.rek. (0:34,30; 4.44%)
|
| 2. |
|
0:31,92 |
  |
MM Miklavž |
Ljubljana |
03.12.2022 |
9. |
(predteki) |
   os.rek. (0:32,84; 2.88%)
|
| 3. |
|
0:32,44 |
  |
2. Razvojni pokal in Mišov memorial |
Ljubljana |
10.12.2022 |
38. |
(predteki) |
|
| 4. |
|
0:31,35 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za dečke in deklice |
Ljubljana |
27.01.2023 |
14. |
(predteki) |
   os.rek. (0:31,92; 1.81%)
|
| 5. |
|
0:30,76 |
  |
Pokal Ježek |
Ljubljana |
04.03.2023 |
8. |
(predteki) |
   os.rek. (0:31,35; 1.91%)
|
| 6. |
|
0:29,86 |
  |
Pokal Ribnica |
Ribnica |
14.10.2023 |
16. |
(predteki) |
   os.rek. (0:30,76; 3.01%)
|
| 7. |
|
0:28,96 |
  |
2. Razvojni pokal in Mišov memorial |
Ljubljana |
09.12.2023 |
13. |
(predteki) |
   os.rek. (0:29,86; 3.1%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100KM |
1. |
|
1:13,16 |
  |
Pokal Ribnica |
Ribnica |
15.10.2022 |
24. |
(predteki) |
|
| 2. |
|
1:07,64 |
  |
3. Razvojni pokal in 5. Celjski pokal |
Celje |
07.01.2023 |
23. |
(predteki) |
   os.rek. (1:12,85; 7.7%)
|
| 3. |
|
1:06,02 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za dečke in deklice |
Ljubljana |
27.01.2023 |
6. |
(predteki) |
   os.rek. (1:07,64; 2.45%)
|
| 4. |
|
1:06,05 |
  |
Pokal Ježek |
Ljubljana |
04.03.2023 |
5. |
(predteki) |
|
| 5. |
|
1:03,22 |
  |
Pokal Ribnica |
Ribnica |
14.10.2023 |
6. |
(predteki) |
   os.rek. (1:06,02; 4.42%)
|
| 6. |
|
1:02,86 |
  |
MM Sv. Krševan |
Zadar |
18.11.2023 |
13. |
(predteki) |
   os.rek. (1:03,22; 0.57%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
200KM |
1. |
|
2:22,32 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za dečke in deklice |
Ljubljana |
27.01.2023 |
4. |
(predteki) |
   os.rek. (2:34,60; 8.62%)
|
| 2. |
|
2:19,71 |
  |
    |
   |
    |
3. |
(finale) |
   os.rek. (2:34,60; 10.65%)
|
| 3. |
|
2:12,58 |
  |
MM Sv. Krševan |
Zadar |
18.11.2023 |
3. |
(predteki) |
   os.rek. (2:19,71; 5.37%)
|
| 4. |
|
2:09,82 |
  |
MM Miklavž (pop., 2010 in 2011) |
Ljubljana |
02.12.2023 |
3. |
(predteki) |
   os.rek. (2:12,58; 2.12%)
|
| 5. |
|
2:10,95 |
  |
2. Razvojni pokal in Mišov memorial |
Ljubljana |
09.12.2023 |
3. |
(predteki) |
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
400KM |
1. |
|
5:11,26 |
  |
1. Razvojni pokal in MM Memorial Toneta Božiča |
Maribor |
12.11.2022 |
16. |
(predteki) |
   os.rek. (5:30,50; 6.18%)
|
| 2. |
|
4:59,09 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za dečke in deklice |
Ljubljana |
27.01.2023 |
7. |
(predteki) |
   os.rek. (5:11,26; 4.06%)
|
| 3. |
|
4:56,00 |
  |
    |
   |
    |
6. |
(finale) |
   os.rek. (5:11,26; 5.15%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
800KM |
1. |
|
10:34,82 |
  |
3. Razvojni pokal in 5. Celjski pokal |
Celje |
07.01.2023 |
-  |
(vmesni) |
   os.rek. (brez rezultata)
|
| 2. |
|
10:23,77 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za dečke in deklice |
Ljubljana |
27.01.2023 |
-  |
(vmesni) |
   os.rek. (10:34,82; 1.77%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
1500KM |
1. |
|
19:52,96 |
  |
3. Razvojni pokal in 5. Celjski pokal |
Celje |
07.01.2023 |
11. |
(predteki) |
   os.rek. (brez rezultata)
|
| 2. |
|
19:30,92 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za dečke in deklice |
Ljubljana |
27.01.2023 |
5. |
(predteki) |
   os.rek. (19:52,96; 1.88%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
50PM |
1. |
|
0:41,39 |
  |
MM Miklavž (pop., 2010 in 2011) |
Ljubljana |
02.12.2023 |
21. |
(predteki) |
   os.rek. (0:52,98; 28%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
50DM |
1. |
|
0:36,71 |
  |
Pokal Ribnica |
Ribnica |
15.10.2022 |
17. |
(predteki) |
   os.rek. (0:49,92; 35.98%)
|
| 2. |
|
0:36,48 |
  |
1. Razvojni pokal in MM Memorial Toneta Božiča |
Maribor |
12.11.2022 |
19. |
(predteki) |
   os.rek. (0:36,71; 0.63%)
|
| 3. |
|
0:35,48 |
  |
MM Miklavž |
Ljubljana |
03.12.2022 |
6. |
(predteki) |
   os.rek. (0:36,48; 2.81%)
|
| 4. |
|
0:36,10 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za dečke in deklice |
Ljubljana |
27.01.2023 |
7. |
(predteki) |
|
| 5. |
|
0:34,33 |
  |
Pokal Ježek |
Ljubljana |
04.03.2023 |
6. |
(predteki) |
   os.rek. (0:35,48; 3.34%)
|
| 6. |
|
0:32,63 |
  |
Pokal Ribnica |
Ribnica |
14.10.2023 |
11. |
(predteki) |
   os.rek. (0:34,33; 5.2%)
|
| 7. |
|
0:32,87 |
  |
MM Sv. Krševan |
Zadar |
18.11.2023 |
14. |
(predteki) |
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100DM |
1. |
|
1:13,74 |
  |
Pokal Ribnica |
Ribnica |
14.10.2023 |
6. |
(predteki) |
   os.rek. (1:53,93; 54.5%)
|
| 2. |
|
1:12,43 |
  |
MM Sv. Krševan |
Zadar |
18.11.2023 |
5. |
(predteki) |
   os.rek. (1:13,74; 1.8%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
200DM |
1. |
|
2:38,92 |
  |
MM Miklavž (pop., 2010 in 2011) |
Ljubljana |
02.12.2023 |
3. |
(predteki) |
   os.rek. (brez rezultata)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
50HM |
1. |
|
0:38,69 |
  |
Pokal Ribnica |
Ribnica |
15.10.2022 |
17. |
(predteki) |
|
| 2. |
|
0:37,16 |
  |
MM Miklavž |
Ljubljana |
03.12.2022 |
11. |
(predteki) |
   os.rek. (0:38,52; 3.65%)
|
| 3. |
|
0:35,81 |
  |
3. Razvojni pokal in 5. Celjski pokal |
Celje |
07.01.2023 |
24. |
(predteki) |
   os.rek. (0:37,16; 3.76%)
|
| 4. |
|
0:34,27 |
  |
MM Miklavž (pop., 2010 in 2011) |
Ljubljana |
02.12.2023 |
7. |
(predteki) |
   os.rek. (0:35,81; 4.49%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100HM |
1. |
|
1:20,10 |
  |
1. Razvojni pokal in MM Memorial Toneta Božiča |
Maribor |
12.11.2022 |
17. |
(predteki) |
   os.rek. (1:23,63; 4.4%)
|
| 2. |
|
1:17,16 |
  |
Pokal Ježek |
Ljubljana |
04.03.2023 |
7. |
(predteki) |
   os.rek. (1:20,10; 3.81%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
200HM |
1. |
|
2:33,20 |
  |
2. Razvojni pokal in Mišov memorial |
Ljubljana |
09.12.2023 |
3. |
(predteki) |
   os.rek. (3:04,83; 20.64%)
|