event. |
# |
  |
time |
  |
competition |
city |
date |
rank |
  |
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
50 free |
1. |
|
0:29,10 |
  |
Pokal Ribnica |
Ribnica |
15.10.2022 |
5. |
(heats) |
|
| 2. |
|
0:28,41 |
  |
MM Miklavž |
Ljubljana |
03.12.2022 |
2. |
(heats) |
|
| 3. |
|
0:28,03 |
  |
2. Razvojni pokal in Mišov memorial |
Ljubljana |
10.12.2022 |
8. |
(heats) |
   os.rek. (0:28,28; 0.89%)
|
| 4. |
|
0:28,28 |
  |
    |
   |
    |
-  |
(relay) |
   os.rek. (0:28,28; 0%)
|
| 5. |
|
0:27,63 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za dečke in deklice |
Ljubljana |
27.01.2023 |
3. |
(heats) |
   os.rek. (0:28,03; 1.44%)
|
| 6. |
|
0:28,02 |
  |
    |
   |
    |
3. |
(finals) |
   os.rek. (0:28,03; 0.03%)
|
| 7. |
|
0:28,02 |
  |
    |
   |
    |
-  |
(relay) |
   os.rek. (0:28,03; 0.03%)
|
| 8. |
|
0:28,19 |
  |
Pokal Ježek |
Ljubljana |
04.03.2023 |
1. |
(heats) |
|
| 9. |
|
0:27,94 |
  |
Pokal Delfin |
Ljubljana |
21.10.2023 |
39. |
(heats) |
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100 free |
1. |
|
1:04,58 |
  |
Pokal Ribnica |
Ribnica |
15.10.2022 |
7. |
(heats) |
   os.rek. (1:04,65; 0.1%)
|
| 2. |
|
1:02,93 |
  |
3. Razvojni pokal in 5. Celjski pokal |
Celje |
07.01.2023 |
13. |
(heats) |
   os.rek. (1:04,58; 2.62%)
|
| 3. |
|
1:01,55 |
  |
MM Boštjanov Dr. Fig |
Kranj |
21.01.2023 |
14. |
(heats) |
   os.rek. (1:02,93; 2.24%)
|
| 4. |
|
1:00,92 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za dečke in deklice |
Ljubljana |
27.01.2023 |
2. |
(heats) |
   os.rek. (1:01,55; 1.03%)
|
| 5. |
|
1:01,70 |
  |
    |
   |
    |
2. |
(finals) |
|
| 6. |
|
1:05,15 |
  |
Pokal Ježek |
Ljubljana |
04.03.2023 |
2. |
(heats) |
|
| 7. |
|
1:05,27 |
  |
Pokal Delfin |
Ljubljana |
21.10.2023 |
59. |
(heats) |
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
200 free |
1. |
|
2:19,20 |
  |
MM Miklavž |
Ljubljana |
03.12.2022 |
4. |
(heats) |
   os.rek. (2:22,39; 2.29%)
|
| 2. |
|
2:22,77 |
  |
2. Razvojni pokal in Mišov memorial |
Ljubljana |
10.12.2022 |
17. |
(heats) |
|
| 3. |
|
2:17,69 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za dečke in deklice |
Ljubljana |
27.01.2023 |
3. |
(heats) |
   os.rek. (2:19,20; 1.09%)
|
| 4. |
|
2:20,35 |
  |
    |
   |
    |
4. |
(finals) |
|
| 5. |
|
2:20,29 |
  |
    |
   |
    |
-  |
(relay) |
|
| 6. |
|
2:13,58 |
  |
MM Miklavž (pop., 2010 in 2011) |
Ljubljana |
02.12.2023 |
4. |
(heats) |
   os.rek. (2:17,69; 3.07%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
400 free |
1. |
|
4:56,83 |
  |
1. Razvojni pokal in MM Memorial Toneta Božiča |
Maribor |
12.11.2022 |
8. |
(heats) |
   os.rek. (5:03,94; 2.39%)
|
| 2. |
|
5:03,54 |
  |
2. kolo ljubljanske regije |
Ljubljana |
20.12.2022 |
5. |
(heats) |
|
| 3. |
|
4:51,83 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za dečke in deklice |
Ljubljana |
27.01.2023 |
4. |
(heats) |
   os.rek. (4:56,83; 1.71%)
|
| 4. |
|
4:49,65 |
  |
    |
   |
    |
3. |
(finals) |
   os.rek. (4:56,83; 2.47%)
|
| 5. |
|
4:57,36 |
  |
Pokal Delfin |
Ljubljana |
21.10.2023 |
24. |
(heats) |
|
| 6. |
|
4:44,13 |
  |
1. Razvojni pokal in Memorial Tone Božič |
Maribor |
18.11.2023 |
5. |
(heats) |
   os.rek. (4:49,65; 1.94%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
50 breast |
1. |
|
0:38,30 |
  |
MM Miklavž (pop., 2010 in 2011) |
Ljubljana |
02.12.2023 |
8. |
(heats) |
   os.rek. (0:41,52; 8.4%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
200 breast |
1. |
|
3:05,97 |
  |
1. Razvojni pokal in Memorial Tone Božič |
Maribor |
18.11.2023 |
29. |
(heats) |
   os.rek. (brez rezultata)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
50 fly |
1. |
|
0:32,21 |
  |
Pokal Ribnica |
Ribnica |
15.10.2022 |
8. |
(heats) |
|
| 2. |
|
0:32,47 |
  |
1. Razvojni pokal in MM Memorial Toneta Božiča |
Maribor |
12.11.2022 |
9. |
(heats) |
|
| 3. |
|
0:31,78 |
  |
MM Miklavž |
Ljubljana |
03.12.2022 |
2. |
(heats) |
   os.rek. (0:32,12; 1.06%)
|
| 4. |
|
0:30,72 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za dečke in deklice |
Ljubljana |
27.01.2023 |
3. |
(heats) |
   os.rek. (0:31,78; 3.45%)
|
| 5. |
|
0:30,97 |
  |
    |
   |
    |
3. |
(finals) |
   os.rek. (0:31,78; 2.61%)
|
| 6. |
|
0:32,45 |
  |
Pokal Ježek |
Ljubljana |
04.03.2023 |
3. |
(heats) |
|
| 7. |
|
0:31,73 |
  |
Pokal Delfin |
Ljubljana |
21.10.2023 |
29. |
(heats) |
|
| 8. |
|
0:31,93 |
  |
1. Razvojni pokal in Memorial Tone Božič |
Maribor |
18.11.2023 |
7. |
(heats) |
|
| 9. |
|
0:31,55 |
  |
MM Miklavž (pop., 2010 in 2011) |
Ljubljana |
02.12.2023 |
10. |
(heats) |
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100 fly |
1. |
|
1:18,31 |
  |
2. Razvojni pokal in Mišov memorial |
Ljubljana |
10.12.2022 |
17. |
(heats) |
   os.rek. (1:21,58; 4.17%)
|
| 2. |
|
1:15,13 |
  |
MM Boštjanov Dr. Fig |
Kranj |
21.01.2023 |
21. |
(heats) |
   os.rek. (1:18,31; 4.23%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
200 fly |
1. |
|
3:06,92 |
  |
MM Miklavž |
Ljubljana |
03.12.2022 |
4. |
(heats) |
   os.rek. (brez rezultata)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
50 back |
1. |
|
0:34,74 |
  |
MM Miklavž |
Ljubljana |
03.12.2022 |
4. |
(heats) |
|
| 2. |
|
0:33,42 |
  |
3. Razvojni pokal in 5. Celjski pokal |
Celje |
07.01.2023 |
9. |
(heats) |
   os.rek. (0:33,64; 0.65%)
|
| 3. |
|
0:33,49 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za dečke in deklice |
Ljubljana |
27.01.2023 |
4. |
(heats) |
|
| 4. |
|
0:34,02 |
  |
    |
   |
    |
3. |
(finals) |
|
| 5. |
|
0:33,86 |
  |
MM Miklavž (pop., 2010 in 2011) |
Ljubljana |
02.12.2023 |
6. |
(heats) |
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100 back |
1. |
|
1:17,35 |
  |
1. Razvojni pokal in MM Memorial Toneta Božiča |
Maribor |
12.11.2022 |
12. |
(heats) |
   os.rek. (1:20,49; 4.05%)
|
| 2. |
|
1:14,06 |
  |
MM Boštjanov Dr. Fig |
Kranj |
21.01.2023 |
18. |
(heats) |
   os.rek. (1:17,35; 4.44%)
|
| 3. |
|
1:11,80 |
  |
1. Razvojni pokal in Memorial Tone Božič |
Maribor |
18.11.2023 |
5. |
(heats) |
   os.rek. (1:14,06; 3.14%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100 I.M. |
1. |
|
1:16,54 |
  |
3. Razvojni pokal in 5. Celjski pokal |
Celje |
07.01.2023 |
25. |
(heats) |
   os.rek. (1:23,49; 9.08%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
200 I.M. |
1. |
|
2:47,59 |
  |
MM Miklavž |
Ljubljana |
03.12.2022 |
7. |
(heats) |
   os.rek. (brez rezultata)
|