event. |
# |
  |
time |
  |
competition |
city |
date |
rank |
  |
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
50 free |
1. |
|
0:28,47 |
  |
Pokal Ribnica |
Ribnica |
15.10.2022 |
3. |
(heats) |
   os.rek. (0:29,21; 2.59%)
|
| 2. |
|
0:27,20 |
  |
MM Miklavž |
Ljubljana |
03.12.2022 |
3. |
(heats) |
   os.rek. (0:28,47; 4.66%)
|
| 3. |
|
0:27,17 |
  |
2. Razvojni pokal in Mišov memorial |
Ljubljana |
10.12.2022 |
4. |
(heats) |
   os.rek. (0:27,20; 0.11%)
|
| 4. |
|
0:27,12 |
  |
    |
   |
    |
-  |
(relay) |
   os.rek. (0:27,20; 0.29%)
|
| 5. |
|
0:27,24 |
  |
3. Razvojni pokal in 5. Celjski pokal |
Celje |
07.01.2023 |
-  |
(relay) |
|
| 6. |
|
0:26,77 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za dečke in deklice |
Ljubljana |
27.01.2023 |
-  |
(relay) |
   os.rek. (0:27,12; 1.3%)
|
| 7. |
|
0:26,44 |
  |
Pokal Ježek |
Ljubljana |
04.03.2023 |
4. |
(heats) |
   os.rek. (0:26,77; 1.24%)
|
| 8. |
|
0:26,06 |
  |
Pokal Delfin |
Ljubljana |
21.10.2023 |
19. |
(heats) |
   os.rek. (0:26,44; 1.45%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100 free |
1. |
|
1:02,03 |
  |
Pokal Ribnica |
Ribnica |
15.10.2022 |
2. |
(heats) |
   os.rek. (1:02,11; 0.12%)
|
| 2. |
|
0:59,34 |
  |
3. Razvojni pokal in 5. Celjski pokal |
Celje |
07.01.2023 |
2. |
(heats) |
   os.rek. (1:02,03; 4.53%)
|
| 3. |
|
0:57,92 |
  |
MM Boštjanov Dr. Fig |
Kranj |
21.01.2023 |
3. |
(heats) |
   os.rek. (0:59,34; 2.45%)
|
| 4. |
|
0:57,84 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za dečke in deklice |
Ljubljana |
27.01.2023 |
-  |
(relay) |
   os.rek. (0:57,92; 0.13%)
|
| 5. |
|
0:58,18 |
  |
Pokal Ježek |
Ljubljana |
04.03.2023 |
2. |
(heats) |
|
| 6. |
|
0:56,70 |
  |
Ribin jesenski pokal |
Ljubljana |
14.10.2023 |
23. |
(heats) |
   os.rek. (0:57,84; 2.01%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
200 free |
1. |
|
2:14,37 |
  |
Ribin jesenski pokal |
Ljubljana |
22.10.2022 |
8. |
(heats) |
   os.rek. (2:20,15; 4.3%)
|
| 2. |
|
2:13,54 |
  |
1. kolo ljubljanske regije |
Ljubljana |
19.11.2022 |
1. |
(heats) |
   os.rek. (2:14,37; 0.62%)
|
| 3. |
|
2:09,09 |
  |
MM Miklavž |
Ljubljana |
03.12.2022 |
4. |
(heats) |
   os.rek. (2:13,54; 3.44%)
|
| 4. |
|
2:07,54 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za dečke in deklice |
Ljubljana |
27.01.2023 |
-  |
(relay) |
   os.rek. (2:09,09; 1.21%)
|
| 5. |
|
2:03,27 |
  |
Pokal Delfin |
Ljubljana |
21.10.2023 |
12. |
(heats) |
   os.rek. (2:07,54; 3.46%)
|
| 6. |
|
2:00,86 |
  |
Pokal Slovenije, Zimsko odprto prvenstvo Slovenije ABS in U23 |
Koper |
15.12.2023 |
26. |
(heats) |
   os.rek. (2:03,27; 1.99%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
400 free |
1. |
|
4:47,36 |
  |
1. Razvojni pokal in MM Memorial Toneta Božiča |
Maribor |
12.11.2022 |
3. |
(heats) |
   os.rek. (5:49,23; 21.53%)
|
| 2. |
|
4:41,76 |
  |
2. kolo ljubljanske regije |
Ljubljana |
20.12.2022 |
1. |
(heats) |
   os.rek. (4:47,36; 1.98%)
|
| 3. |
|
4:32,74 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za dečke in deklice |
Ljubljana |
27.01.2023 |
3. |
(heats) |
   os.rek. (4:41,76; 3.3%)
|
| 4. |
|
4:29,72 |
  |
    |
   |
    |
3. |
(finals) |
   os.rek. (4:41,76; 4.46%)
|
| 5. |
|
4:19,59 |
  |
Pokal Slovenije, Zimsko odprto prvenstvo Slovenije ABS in U23 |
Koper |
15.12.2023 |
21. |
(heats) |
   os.rek. (4:29,72; 3.9%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
800 free |
1. |
|
9:58,64 |
  |
1. kolo ljubljanske regije |
Ljubljana |
19.11.2022 |
-  |
(split) |
   os.rek. (brez rezultata)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
1500 free |
1. |
|
18:39,63 |
  |
1. kolo ljubljanske regije |
Ljubljana |
19.11.2022 |
2. |
(heats) |
   os.rek. (brez rezultata)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
50 breast |
1. |
|
0:35,62 |
  |
2. Razvojni pokal in Mišov memorial |
Ljubljana |
10.12.2022 |
4. |
(heats) |
   os.rek. (0:39,40; 10.61%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100 breast |
1. |
|
1:15,61 |
  |
MM Boštjanov Dr. Fig |
Kranj |
21.01.2023 |
3. |
(heats) |
   os.rek. (1:22,19; 8.7%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
50 fly |
1. |
|
0:30,78 |
  |
Pokal Ribnica |
Ribnica |
15.10.2022 |
3. |
(heats) |
   os.rek. (0:30,79; 0.03%)
|
| 2. |
|
0:30,13 |
  |
Ribin jesenski pokal |
Ljubljana |
22.10.2022 |
6. |
(heats) |
   os.rek. (0:30,78; 2.15%)
|
| 3. |
|
0:29,94 |
  |
1. Razvojni pokal in MM Memorial Toneta Božiča |
Maribor |
12.11.2022 |
3. |
(heats) |
   os.rek. (0:30,13; 0.63%)
|
| 4. |
|
0:29,12 |
  |
MM Miklavž |
Ljubljana |
03.12.2022 |
3. |
(heats) |
   os.rek. (0:29,94; 2.81%)
|
| 5. |
|
0:28,83 |
  |
Pokal Ježek |
Ljubljana |
04.03.2023 |
1. |
(heats) |
   os.rek. (0:29,12; 1%)
|
| 6. |
|
0:27,68 |
  |
Pokal Delfin |
Ljubljana |
21.10.2023 |
18. |
(heats) |
   os.rek. (0:28,83; 4.15%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100 fly |
1. |
|
1:09,18 |
  |
Pokal Ribnica |
Ribnica |
15.10.2022 |
2. |
(heats) |
   os.rek. (1:10,17; 1.43%)
|
| 2. |
|
1:07,03 |
  |
2. Razvojni pokal in Mišov memorial |
Ljubljana |
10.12.2022 |
3. |
(heats) |
   os.rek. (1:09,18; 3.2%)
|
| 3. |
|
1:05,08 |
  |
MM Boštjanov Dr. Fig |
Kranj |
21.01.2023 |
3. |
(heats) |
   os.rek. (1:07,03; 2.99%)
|
| 4. |
|
1:05,03 |
  |
    |
   |
    |
3. |
(finals) |
   os.rek. (1:07,03; 3.07%)
|
| 5. |
|
1:05,48 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za dečke in deklice |
Ljubljana |
27.01.2023 |
3. |
(heats) |
|
| 6. |
|
1:04,34 |
  |
    |
   |
    |
4. |
(finals) |
   os.rek. (1:05,03; 1.07%)
|
| 7. |
|
1:02,95 |
  |
Pokal Delfin |
Ljubljana |
21.10.2023 |
14. |
(heats) |
   os.rek. (1:04,34; 2.2%)
|
| 8. |
|
1:02,75 |
  |
Špelin in Vesnin memorial |
Kranj |
18.11.2023 |
14. |
(heats) |
   os.rek. (1:02,95; 0.31%)
|
| 9. |
|
1:02,15 |
  |
    |
   |
    |
13. |
(finals) |
   os.rek. (1:02,95; 1.28%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
200 fly |
1. |
|
2:30,76 |
  |
MM Miklavž |
Ljubljana |
03.12.2022 |
2. |
(heats) |
   os.rek. (2:57,55; 17.76%)
|
| 2. |
|
2:31,17 |
  |
3. Razvojni pokal in 5. Celjski pokal |
Celje |
07.01.2023 |
4. |
(heats) |
|
| 3. |
|
2:27,02 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za dečke in deklice |
Ljubljana |
27.01.2023 |
2. |
(heats) |
   os.rek. (2:30,76; 2.54%)
|
| 4. |
|
2:19,26 |
  |
Špelin in Vesnin memorial |
Kranj |
18.11.2023 |
8. |
(heats) |
   os.rek. (2:27,02; 5.57%)
|
| 5. |
|
2:15,79 |
  |
    |
   |
    |
4. |
(finals) |
   os.rek. (2:27,02; 8.27%)
|
| 6. |
|
2:17,30 |
  |
Pokal Slovenije, Zimsko odprto prvenstvo Slovenije ABS in U23 |
Koper |
15.12.2023 |
12. |
(heats) |
|
| 7. |
|
2:14,22 |
  |
    |
   |
    |
9. |
(finals) |
   os.rek. (2:15,79; 1.16%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
50 back |
1. |
|
0:31,72 |
  |
Ribin jesenski pokal |
Ljubljana |
22.10.2022 |
4. |
(heats) |
   os.rek. (0:32,56; 2.64%)
|
| 2. |
|
0:31,15 |
  |
MM Miklavž |
Ljubljana |
03.12.2022 |
4. |
(heats) |
   os.rek. (0:31,72; 1.82%)
|
| 3. |
|
0:30,16 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za dečke in deklice |
Ljubljana |
27.01.2023 |
-  |
(relay) |
   os.rek. (0:31,15; 3.28%)
|
| 4. |
|
0:29,34 |
  |
Ribin jesenski pokal |
Ljubljana |
14.10.2023 |
10. |
(heats) |
   os.rek. (0:30,16; 2.79%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100 back |
1. |
|
1:09,06 |
  |
1. Razvojni pokal in MM Memorial Toneta Božiča |
Maribor |
12.11.2022 |
4. |
(heats) |
   os.rek. (1:10,48; 2.05%)
|
| 2. |
|
1:06,88 |
  |
Pokal Ježek |
Ljubljana |
04.03.2023 |
2. |
(heats) |
   os.rek. (1:09,06; 3.25%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
200 back |
1. |
|
2:20,20 |
  |
Ribin jesenski pokal |
Ljubljana |
14.10.2023 |
7. |
(heats) |
   os.rek. (2:55,51; 25.18%)
|
| 2. |
|
2:13,75 |
  |
Pokal Slovenije, Zimsko odprto prvenstvo Slovenije ABS in U23 |
Koper |
15.12.2023 |
11. |
(heats) |
   os.rek. (2:20,20; 4.82%)
|
| 3. |
|
2:14,80 |
  |
    |
   |
    |
11. |
(finals) |
   os.rek. (2:20,20; 4%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100 I.M. |
1. |
|
1:10,27 |
  |
Ribin jesenski pokal |
Ljubljana |
22.10.2022 |
11. |
(heats) |
   os.rek. (1:11,59; 1.87%)
|
| 2. |
|
1:06,92 |
  |
3. Razvojni pokal in 5. Celjski pokal |
Celje |
07.01.2023 |
2. |
(heats) |
   os.rek. (1:10,27; 5%)
|
| 3. |
|
1:05,83 |
  |
MM Boštjanov Dr. Fig |
Kranj |
21.01.2023 |
2. |
(heats) |
   os.rek. (1:06,92; 1.65%)
|
| 4. |
|
1:05,11 |
  |
    |
   |
    |
2. |
(finals) |
   os.rek. (1:06,92; 2.77%)
|
| 5. |
|
1:06,72 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za dečke in deklice |
Ljubljana |
27.01.2023 |
3. |
(heats) |
|
| 6. |
|
1:05,57 |
  |
    |
   |
    |
3. |
(finals) |
|
| 7. |
|
1:04,65 |
  |
Ribin jesenski pokal |
Ljubljana |
14.10.2023 |
21. |
(heats) |
   os.rek. (1:05,11; 0.71%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
200 I.M. |
1. |
|
2:28,22 |
  |
1. Razvojni pokal in MM Memorial Toneta Božiča |
Maribor |
12.11.2022 |
2. |
(heats) |
   os.rek. (2:32,99; 3.21%)
|
| 2. |
|
2:24,56 |
  |
MM Miklavž |
Ljubljana |
03.12.2022 |
2. |
(heats) |
   os.rek. (2:28,22; 2.53%)
|
| 3. |
|
2:24,48 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za dečke in deklice |
Ljubljana |
27.01.2023 |
1. |
(heats) |
   os.rek. (2:24,56; 0.05%)
|
| 4. |
|
2:21,57 |
  |
    |
   |
    |
2. |
(finals) |
   os.rek. (2:24,56; 2.11%)
|
| 5. |
|
2:19,48 |
  |
Pokal Delfin |
Ljubljana |
21.10.2023 |
5. |
(heats) |
   os.rek. (2:21,57; 1.49%)
|
| 6. |
|
2:16,62 |
  |
Špelin in Vesnin memorial |
Kranj |
18.11.2023 |
7. |
(heats) |
   os.rek. (2:19,48; 2.09%)
|
| 7. |
|
2:15,16 |
  |
    |
   |
    |
7. |
(finals) |
   os.rek. (2:19,48; 3.19%)
|
| 8. |
|
2:14,92 |
  |
Pokal Slovenije, Zimsko odprto prvenstvo Slovenije ABS in U23 |
Koper |
15.12.2023 |
12. |
(heats) |
   os.rek. (2:15,16; 0.17%)
|
| 9. |
|
2:13,63 |
  |
    |
   |
    |
12. |
(finals) |
   os.rek. (2:15,16; 1.14%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
400 I.M. |
1. |
|
5:12,72 |
  |
2. Razvojni pokal in Mišov memorial |
Ljubljana |
10.12.2022 |
2. |
(heats) |
   os.rek. (5:41,04; 9.05%)
|
| 2. |
|
5:05,85 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za dečke in deklice |
Ljubljana |
27.01.2023 |
1. |
(heats) |
   os.rek. (5:12,72; 2.24%)
|
| 3. |
|
4:51,71 |
  |
Špelin in Vesnin memorial |
Kranj |
18.11.2023 |
3. |
(heats) |
   os.rek. (5:05,85; 4.84%)
|
| 4. |
|
4:55,27 |
  |
Pokal Slovenije, Zimsko odprto prvenstvo Slovenije ABS in U23 |
Koper |
15.12.2023 |
11. |
(heats) |
|
| 5. |
|
4:50,38 |
  |
    |
   |
    |
10. |
(finals) |
   os.rek. (4:51,71; 0.45%)
|