disc. |
# |
  |
čas |
  |
tekmovanje |
kraj |
datum |
mesto |
  |
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
50KM |
1. |
|
0:29,32 |
  |
Pokal Ribnica |
Ribnica |
15.10.2022 |
8. |
(predteki) |
|
| 2. |
|
0:28,34 |
  |
Ribin jesenski pokal |
Ljubljana |
22.10.2022 |
9. |
(predteki) |
   os.rek. (0:28,75; 1.44%)
|
| 3. |
|
0:28,61 |
  |
MM Miklavž |
Ljubljana |
03.12.2022 |
7. |
(predteki) |
|
| 4. |
|
0:27,94 |
  |
2. Razvojni pokal in Mišov memorial |
Ljubljana |
10.12.2022 |
6. |
(predteki) |
   os.rek. (0:28,34; 1.43%)
|
| 5. |
|
0:28,16 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za dečke in deklice |
Ljubljana |
27.01.2023 |
11. |
(predteki) |
|
| 6. |
|
0:28,11 |
  |
    |
   |
    |
11. |
(finale) |
|
| 7. |
|
0:27,96 |
  |
Pokal Ježek |
Ljubljana |
04.03.2023 |
7. |
(predteki) |
|
| 8. |
|
0:27,40 |
  |
Ribin jesenski pokal |
Ljubljana |
14.10.2023 |
37. |
(predteki) |
   os.rek. (0:27,94; 1.97%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100KM |
1. |
|
1:01,95 |
  |
3. Razvojni pokal in 5. Celjski pokal |
Celje |
07.01.2023 |
9. |
(predteki) |
   os.rek. (1:03,21; 2.03%)
|
| 2. |
|
1:01,95 |
  |
MM Boštjanov Dr. Fig |
Kranj |
21.01.2023 |
17. |
(predteki) |
   os.rek. (1:01,95; 0%)
|
| 3. |
|
1:01,32 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za dečke in deklice |
Ljubljana |
27.01.2023 |
9. |
(predteki) |
   os.rek. (1:01,95; 1.02%)
|
| 4. |
|
1:00,38 |
  |
    |
   |
    |
9. |
(finale) |
   os.rek. (1:01,95; 2.6%)
|
| 5. |
|
1:00,94 |
  |
Pokal Ježek |
Ljubljana |
04.03.2023 |
7. |
(predteki) |
|
| 6. |
|
1:00,85 |
  |
Pokal Delfin |
Ljubljana |
21.10.2023 |
44. |
(predteki) |
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
200KM |
1. |
|
2:15,20 |
  |
MM Miklavž |
Ljubljana |
03.12.2022 |
8. |
(predteki) |
   os.rek. (2:21,98; 5.01%)
|
| 2. |
|
2:17,10 |
  |
2. Razvojni pokal in Mišov memorial |
Ljubljana |
10.12.2022 |
10. |
(predteki) |
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
400KM |
1. |
|
4:51,83 |
  |
1. Razvojni pokal in MM Memorial Toneta Božiča |
Maribor |
12.11.2022 |
5. |
(predteki) |
   os.rek. (5:01,13; 3.18%)
|
| 2. |
|
4:47,58 |
  |
2. kolo ljubljanske regije |
Ljubljana |
20.12.2022 |
3. |
(predteki) |
   os.rek. (4:51,83; 1.47%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
800KM |
1. |
|
10:25,70 |
  |
1. kolo ljubljanske regije |
Ljubljana |
19.11.2022 |
-  |
(vmesni) |
   os.rek. (10:40,82; 2.41%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
1500KM |
1. |
|
19:29,53 |
  |
1. kolo ljubljanske regije |
Ljubljana |
19.11.2022 |
4. |
(predteki) |
   os.rek. (20:16,40; 4%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
50DM |
1. |
|
0:32,75 |
  |
Pokal Ribnica |
Ribnica |
15.10.2022 |
9. |
(predteki) |
|
| 2. |
|
0:32,41 |
  |
1. Razvojni pokal in MM Memorial Toneta Božiča |
Maribor |
12.11.2022 |
7. |
(predteki) |
|
| 3. |
|
0:31,92 |
  |
MM Miklavž |
Ljubljana |
03.12.2022 |
9. |
(predteki) |
   os.rek. (0:31,96; 0.12%)
|
| 4. |
|
0:31,41 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za dečke in deklice |
Ljubljana |
27.01.2023 |
15. |
(predteki) |
   os.rek. (0:31,92; 1.62%)
|
| 5. |
|
0:31,20 |
  |
    |
   |
    |
14. |
(finale) |
   os.rek. (0:31,92; 2.3%)
|
| 6. |
|
0:30,50 |
  |
Ribin jesenski pokal |
Ljubljana |
14.10.2023 |
38. |
(predteki) |
   os.rek. (0:31,20; 2.29%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
50HM |
1. |
|
0:32,31 |
  |
Pokal Ribnica |
Ribnica |
15.10.2022 |
1. |
(predteki) |
|
| 2. |
|
0:30,61 |
  |
1. Razvojni pokal in MM Memorial Toneta Božiča |
Maribor |
12.11.2022 |
-  |
(štafeta) |
   os.rek. (0:31,61; 3.26%)
|
| 3. |
|
0:30,54 |
  |
MM Miklavž |
Ljubljana |
03.12.2022 |
2. |
(predteki) |
   os.rek. (0:30,61; 0.22%)
|
| 4. |
|
0:30,22 |
  |
3. Razvojni pokal in 5. Celjski pokal |
Celje |
07.01.2023 |
3. |
(predteki) |
   os.rek. (0:30,54; 1.05%)
|
| 5. |
|
0:29,93 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za dečke in deklice |
Ljubljana |
27.01.2023 |
2. |
(predteki) |
   os.rek. (0:30,22; 0.96%)
|
| 6. |
|
0:29,80 |
  |
    |
   |
    |
2. |
(finale) |
   os.rek. (0:30,22; 1.4%)
|
| 7. |
|
0:29,90 |
  |
    |
   |
    |
-  |
(štafeta) |
   os.rek. (0:30,22; 1.07%)
|
| 8. |
|
0:29,90 |
  |
Pokal Ježek |
Ljubljana |
04.03.2023 |
2. |
(predteki) |
|
| 9. |
|
0:29,72 |
  |
Ribin jesenski pokal |
Ljubljana |
14.10.2023 |
12. |
(predteki) |
   os.rek. (0:29,80; 0.26%)
|
| 10. |
|
0:30,41 |
  |
Pokal Delfin |
Ljubljana |
21.10.2023 |
11. |
(predteki) |
|
| 11. |
|
0:29,57 |
  |
Pokal Slovenije, Zimsko odprto prvenstvo Slovenije ABS in U23 |
Koper |
15.12.2023 |
20. |
(predteki) |
   os.rek. (0:29,72; 0.5%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100HM |
1. |
|
1:06,75 |
  |
Pokal Ribnica |
Ribnica |
15.10.2022 |
1. |
(predteki) |
|
| 2. |
|
1:05,38 |
  |
1. Razvojni pokal in MM Memorial Toneta Božiča |
Maribor |
12.11.2022 |
3. |
(predteki) |
   os.rek. (1:06,59; 1.85%)
|
| 3. |
|
1:05,75 |
  |
MM Boštjanov Dr. Fig |
Kranj |
21.01.2023 |
3. |
(predteki) |
|
| 4. |
|
1:04,65 |
  |
    |
   |
    |
3. |
(finale) |
   os.rek. (1:05,38; 1.12%)
|
| 5. |
|
1:04,88 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za dečke in deklice |
Ljubljana |
27.01.2023 |
3. |
(predteki) |
|
| 6. |
|
1:04,21 |
  |
    |
   |
    |
2. |
(finale) |
   os.rek. (1:04,65; 0.68%)
|
| 7. |
|
1:04,24 |
  |
    |
   |
    |
-  |
(štafeta) |
   os.rek. (1:04,65; 0.63%)
|
| 8. |
|
1:03,86 |
  |
Pokal Delfin |
Ljubljana |
21.10.2023 |
8. |
(predteki) |
   os.rek. (1:04,21; 0.54%)
|
| 9. |
|
1:04,89 |
  |
Pokal Slovenije, Zimsko odprto prvenstvo Slovenije ABS in U23 |
Koper |
15.12.2023 |
27. |
(predteki) |
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
200HM |
1. |
|
2:25,15 |
  |
Ribin jesenski pokal |
Ljubljana |
22.10.2022 |
3. |
(predteki) |
|
| 2. |
|
2:26,18 |
  |
1. kolo ljubljanske regije |
Ljubljana |
19.11.2022 |
1. |
(predteki) |
|
| 3. |
|
2:20,14 |
  |
MM Miklavž |
Ljubljana |
03.12.2022 |
2. |
(predteki) |
   os.rek. (2:24,62; 3.19%)
|
| 4. |
|
2:18,96 |
  |
2. Razvojni pokal in Mišov memorial |
Ljubljana |
10.12.2022 |
1. |
(predteki) |
   os.rek. (2:20,14; 0.84%)
|
| 5. |
|
2:20,92 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za dečke in deklice |
Ljubljana |
27.01.2023 |
2. |
(predteki) |
|
| 6. |
|
2:19,79 |
  |
    |
   |
    |
2. |
(finale) |
|
| 7. |
|
2:20,15 |
  |
Ribin jesenski pokal |
Ljubljana |
14.10.2023 |
5. |
(predteki) |
|
| 8. |
|
2:22,61 |
  |
Pokal Delfin |
Ljubljana |
21.10.2023 |
9. |
(predteki) |
|
| 9. |
|
2:17,30 |
  |
Pokal Slovenije, Zimsko odprto prvenstvo Slovenije ABS in U23 |
Koper |
15.12.2023 |
17. |
(predteki) |
   os.rek. (2:18,96; 1.2%)
|
| 10. |
|
2:17,74 |
  |
    |
   |
    |
15. |
(finale) |
   os.rek. (2:18,96; 0.88%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100MM |
1. |
|
1:13,30 |
  |
3. Razvojni pokal in 5. Celjski pokal |
Celje |
07.01.2023 |
14. |
(predteki) |
   os.rek. (1:14,87; 2.14%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
200MM |
1. |
|
2:42,53 |
  |
MM Miklavž |
Ljubljana |
03.12.2022 |
8. |
(predteki) |
|