disc. |
# |
  |
čas |
  |
tekmovanje |
kraj |
datum |
mesto |
  |
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
50KM |
1. |
|
0:34,66 |
  |
Pokal Ribnica |
Ribnica |
15.10.2022 |
32. |
(predteki) |
|
| 2. |
|
0:34,18 |
  |
Ribin jesenski pokal |
Ljubljana |
22.10.2022 |
6. |
(predteki) |
   os.rek. (0:34,57; 1.14%)
|
| 3. |
|
0:32,97 |
  |
MM Miklavž |
Ljubljana |
03.12.2022 |
18. |
(predteki) |
   os.rek. (0:34,18; 3.67%)
|
| 4. |
|
0:32,46 |
  |
2. Razvojni pokal in Mišov memorial |
Ljubljana |
10.12.2022 |
39. |
(predteki) |
   os.rek. (0:32,97; 1.57%)
|
| 5. |
|
0:32,22 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za dečke in deklice |
Ljubljana |
27.01.2023 |
20. |
(predteki) |
   os.rek. (0:32,46; 0.74%)
|
| 6. |
|
0:31,98 |
  |
Pokal Ježek |
Ljubljana |
04.03.2023 |
16. |
(predteki) |
   os.rek. (0:32,22; 0.75%)
|
| 7. |
|
0:29,92 |
  |
Plavalno tekmovanje Istra Koper 2023 |
Koper |
08.10.2023 |
45. |
(predteki) |
   os.rek. (0:31,98; 6.88%)
|
| 8. |
|
0:28,93 |
  |
2. Razvojni pokal in Mišov memorial |
Ljubljana |
09.12.2023 |
12. |
(predteki) |
   os.rek. (0:29,92; 3.42%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100KM |
1. |
|
1:14,60 |
  |
Pokal Ribnica |
Ribnica |
15.10.2022 |
30. |
(predteki) |
   os.rek. (1:25,45; 14.54%)
|
| 2. |
|
1:08,43 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za dečke in deklice |
Ljubljana |
27.01.2023 |
11. |
(predteki) |
   os.rek. (1:14,60; 9.01%)
|
| 3. |
|
1:12,19 |
  |
Pokal Ježek |
Ljubljana |
04.03.2023 |
17. |
(predteki) |
|
| 4. |
|
1:08,64 |
  |
Plavalno tekmovanje Istra Koper 2023 |
Koper |
08.10.2023 |
44. |
(predteki) |
|
| 5. |
|
1:06,59 |
  |
Ribin jesenski pokal |
Ljubljana |
14.10.2023 |
75. |
(predteki) |
   os.rek. (1:08,43; 2.76%)
|
| 6. |
|
1:04,92 |
  |
1. kolo ljubljanske regije |
Ljubljana |
16.12.2023 |
6. |
(predteki) |
   os.rek. (1:06,59; 2.57%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
200KM |
1. |
|
2:37,15 |
  |
Ribin jesenski pokal |
Ljubljana |
22.10.2022 |
4. |
(predteki) |
   os.rek. (4:08,36; 58.04%)
|
| 2. |
|
2:38,41 |
  |
MM Miklavž |
Ljubljana |
03.12.2022 |
19. |
(predteki) |
|
| 3. |
|
2:34,45 |
  |
2. Razvojni pokal in Mišov memorial |
Ljubljana |
10.12.2022 |
27. |
(predteki) |
   os.rek. (2:37,15; 1.74%)
|
| 4. |
|
2:28,55 |
  |
Ribin jesenski pokal |
Ljubljana |
14.10.2023 |
39. |
(predteki) |
   os.rek. (2:34,45; 3.97%)
|
| 5. |
|
2:19,03 |
  |
MM Miklavž (pop., 2010 in 2011) |
Ljubljana |
02.12.2023 |
15. |
(predteki) |
   os.rek. (2:28,55; 6.84%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
400KM |
1. |
|
5:02,32 |
  |
1. Razvojni pokal in Memorial Tone Božič |
Maribor |
18.11.2023 |
19. |
(predteki) |
   os.rek. (brez rezultata)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
50PM |
1. |
|
0:40,70 |
  |
MM Miklavž (pop., 2010 in 2011) |
Ljubljana |
02.12.2023 |
17. |
(predteki) |
   os.rek. (0:48,48; 19.11%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
200PM |
1. |
|
3:13,61 |
  |
1. Razvojni pokal in Memorial Tone Božič |
Maribor |
18.11.2023 |
40. |
(predteki) |
   os.rek. (3:47,09; 17.29%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
50DM |
1. |
|
0:40,06 |
  |
Pokal Ribnica |
Ribnica |
15.10.2022 |
30. |
(predteki) |
   os.rek. (0:40,39; 0.82%)
|
| 2. |
|
0:39,66 |
  |
Ribin jesenski pokal |
Ljubljana |
22.10.2022 |
6. |
(predteki) |
   os.rek. (0:40,06; 1%)
|
| 3. |
|
0:39,77 |
  |
1. Razvojni pokal in MM Memorial Toneta Božiča |
Maribor |
12.11.2022 |
33. |
(predteki) |
|
| 4. |
|
0:38,93 |
  |
MM Miklavž |
Ljubljana |
03.12.2022 |
19. |
(predteki) |
   os.rek. (0:39,66; 1.87%)
|
| 5. |
|
0:34,43 |
  |
Ribin jesenski pokal |
Ljubljana |
14.10.2023 |
58. |
(predteki) |
   os.rek. (0:38,93; 13.06%)
|
| 6. |
|
0:33,26 |
  |
MM Miklavž (pop., 2010 in 2011) |
Ljubljana |
02.12.2023 |
21. |
(predteki) |
   os.rek. (0:34,43; 3.51%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100DM |
1. |
|
1:15,80 |
  |
2. Razvojni pokal in Mišov memorial |
Ljubljana |
09.12.2023 |
15. |
(predteki) |
   os.rek. (brez rezultata)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
50HM |
1. |
|
0:38,51 |
  |
Pokal Ribnica |
Ribnica |
15.10.2022 |
15. |
(predteki) |
   os.rek. (0:39,12; 1.58%)
|
| 2. |
|
0:37,83 |
  |
Ribin jesenski pokal |
Ljubljana |
22.10.2022 |
3. |
(predteki) |
   os.rek. (0:38,51; 1.79%)
|
| 3. |
|
0:37,92 |
  |
    |
   |
    |
-  |
(štafeta) |
   os.rek. (0:38,51; 1.55%)
|
| 4. |
|
0:38,20 |
  |
1. Razvojni pokal in MM Memorial Toneta Božiča |
Maribor |
12.11.2022 |
-  |
(štafeta) |
|
| 5. |
|
0:37,05 |
  |
MM Miklavž |
Ljubljana |
03.12.2022 |
10. |
(predteki) |
   os.rek. (0:37,83; 2.1%)
|
| 6. |
|
0:35,39 |
  |
Pokal Ježek |
Ljubljana |
04.03.2023 |
5. |
(predteki) |
   os.rek. (0:37,05; 4.69%)
|
| 7. |
|
0:34,08 |
  |
Plavalno tekmovanje Istra Koper 2023 |
Koper |
08.10.2023 |
14. |
(predteki) |
   os.rek. (0:35,39; 3.84%)
|
| 8. |
|
0:32,78 |
  |
2. Razvojni pokal in Mišov memorial |
Ljubljana |
09.12.2023 |
-  |
(štafeta) |
   os.rek. (0:34,08; 3.96%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100HM |
1. |
|
1:22,71 |
  |
Pokal Ribnica |
Ribnica |
15.10.2022 |
14. |
(predteki) |
   os.rek. (1:23,19; 0.58%)
|
| 2. |
|
1:20,88 |
  |
Ribin jesenski pokal |
Ljubljana |
22.10.2022 |
1. |
(predteki) |
   os.rek. (1:22,71; 2.26%)
|
| 3. |
|
1:22,07 |
  |
1. Razvojni pokal in MM Memorial Toneta Božiča |
Maribor |
12.11.2022 |
20. |
(predteki) |
|
| 4. |
|
1:17,45 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za dečke in deklice |
Ljubljana |
27.01.2023 |
-  |
(štafeta) |
   os.rek. (1:20,88; 4.42%)
|
| 5. |
|
1:16,68 |
  |
Pokal Ježek |
Ljubljana |
04.03.2023 |
5. |
(predteki) |
   os.rek. (1:17,45; 1%)
|
| 6. |
|
1:13,66 |
  |
Plavalno tekmovanje Istra Koper 2023 |
Koper |
08.10.2023 |
15. |
(predteki) |
   os.rek. (1:16,68; 4.09%)
|
| 7. |
|
1:12,28 |
  |
1. Razvojni pokal in Memorial Tone Božič |
Maribor |
18.11.2023 |
6. |
(predteki) |
   os.rek. (1:13,66; 1.9%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
200HM |
1. |
|
2:49,89 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za dečke in deklice |
Ljubljana |
27.01.2023 |
8. |
(predteki) |
   os.rek. (2:54,35; 2.62%)
|
| 2. |
|
2:41,01 |
  |
Ribin jesenski pokal |
Ljubljana |
14.10.2023 |
26. |
(predteki) |
   os.rek. (2:49,89; 5.51%)
|
| 3. |
|
2:35,67 |
  |
2. Razvojni pokal in Mišov memorial |
Ljubljana |
09.12.2023 |
6. |
(predteki) |
   os.rek. (2:41,01; 3.43%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100MM |
1. |
|
1:24,39 |
  |
Ribin jesenski pokal |
Ljubljana |
22.10.2022 |
7. |
(predteki) |
   os.rek. (1:26,59; 2.6%)
|
| 2. |
|
1:16,74 |
  |
Ribin jesenski pokal |
Ljubljana |
14.10.2023 |
70. |
(predteki) |
   os.rek. (1:24,39; 9.96%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
400MM |
1. |
|
5:37,66 |
  |
1. kolo ljubljanske regije |
Ljubljana |
16.12.2023 |
1. |
(predteki) |
   os.rek. (brez rezultata)
|