disc. |
# |
  |
čas |
  |
tekmovanje |
kraj |
datum |
mesto |
  |
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
50KM |
1. |
|
0:35,23 |
  |
1. Razvojni pokal in MM Memorial Toneta Božiča |
Maribor |
12.11.2022 |
13. |
(predteki) |
   os.rek. (0:37,01; 5.05%)
|
| 2. |
|
0:33,59 |
  |
3. Razvojni pokal in 5. Celjski pokal |
Celje |
07.01.2023 |
-  |
(štafeta) |
   os.rek. (0:35,23; 4.88%)
|
| 3. |
|
0:31,69 |
  |
MM Boštjanov Dr. Fig |
Kranj |
21.01.2023 |
16. |
(predteki) |
   os.rek. (0:33,59; 5.99%)
|
| 4. |
|
0:30,88 |
  |
Pokal Ježek |
Ljubljana |
04.03.2023 |
4. |
(predteki) |
   os.rek. (0:31,69; 2.62%)
|
| 5. |
|
0:30,89 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za ml.dečke in ml.deklice |
Kranj |
18.03.2023 |
8. |
(predteki) |
|
| 6. |
|
0:30,28 |
  |
2. Razvojni pokal in Mišov memorial |
Ljubljana |
09.12.2023 |
22. |
(predteki) |
   os.rek. (0:30,88; 1.98%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100KM |
1. |
|
1:16,52 |
  |
3. Razvojni pokal in 5. Celjski pokal |
Celje |
07.01.2023 |
24. |
(predteki) |
   os.rek. (brez rezultata)
|
| 2. |
|
1:06,62 |
  |
Pokal mesta Celje |
Celje |
25.11.2023 |
36. |
(predteki) |
   os.rek. (1:16,52; 14.86%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
200KM |
1. |
|
2:51,73 |
  |
2. Razvojni pokal in Mišov memorial |
Ljubljana |
10.12.2022 |
23. |
(predteki) |
   os.rek. (3:08,75; 9.91%)
|
| 2. |
|
2:30,52 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za ml.dečke in ml.deklice |
Kranj |
18.03.2023 |
11. |
(predteki) |
   os.rek. (2:51,73; 14.09%)
|
| 3. |
|
2:28,50 |
  |
Pokal mesta Celje |
Celje |
25.11.2023 |
38. |
(predteki) |
   os.rek. (2:30,52; 1.36%)
|
| 4. |
|
2:27,03 |
  |
2. Razvojni pokal in Mišov memorial |
Ljubljana |
09.12.2023 |
17. |
(predteki) |
   os.rek. (2:28,50; 0.99%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
400KM |
1. |
|
6:01,38 |
  |
1. Razvojni pokal in MM Memorial Toneta Božiča |
Maribor |
12.11.2022 |
20. |
(predteki) |
   os.rek. (6:38,21; 10.19%)
|
| 2. |
|
5:21,84 |
  |
Ribin jesenski pokal |
Ljubljana |
14.10.2023 |
38. |
(predteki) |
   os.rek. (6:01,38; 12.28%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
800KM |
1. |
|
10:51,58 |
  |
Ribin jesenski pokal |
Ljubljana |
14.10.2023 |
12. |
(predteki) |
   os.rek. (brez rezultata)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
50PM |
1. |
|
0:47,57 |
  |
MM Boštjanov Dr. Fig |
Kranj |
21.01.2023 |
46. |
(predteki) |
   os.rek. (0:51,30; 7.84%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100PM |
1. |
|
1:47,50 |
  |
1. Razvojni pokal in MM Memorial Toneta Božiča |
Maribor |
12.11.2022 |
30. |
(predteki) |
   os.rek. (2:03,12; 14.53%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
50DM |
1. |
|
0:45,50 |
  |
3. Razvojni pokal in 5. Celjski pokal |
Celje |
07.01.2023 |
30. |
(predteki) |
   os.rek. (0:55,28; 21.49%)
|
| 2. |
|
0:43,29 |
  |
MM Boštjanov Dr. Fig |
Kranj |
21.01.2023 |
46. |
(predteki) |
   os.rek. (0:45,50; 5.1%)
|
| 3. |
|
0:39,34 |
  |
Pokal Ježek |
Ljubljana |
04.03.2023 |
9. |
(predteki) |
   os.rek. (0:43,29; 10.04%)
|
| 4. |
|
0:37,13 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za ml.dečke in ml.deklice |
Kranj |
18.03.2023 |
12. |
(predteki) |
   os.rek. (0:39,34; 5.95%)
|
| 5. |
|
0:33,17 |
  |
Ribin jesenski pokal |
Ljubljana |
14.10.2023 |
51. |
(predteki) |
   os.rek. (0:37,13; 11.93%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100DM |
1. |
|
1:22,75 |
  |
2. Razvojni pokal in Mišov memorial |
Ljubljana |
09.12.2023 |
37. |
(predteki) |
   os.rek. (brez rezultata)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
50HM |
1. |
|
0:39,42 |
  |
1. Razvojni pokal in MM Memorial Toneta Božiča |
Maribor |
12.11.2022 |
11. |
(predteki) |
   os.rek. (0:42,11; 6.82%)
|
| 2. |
|
0:39,94 |
  |
    |
   |
    |
-  |
(štafeta) |
   os.rek. (0:42,11; 5.43%)
|
| 3. |
|
0:37,96 |
  |
MM Boštjanov Dr. Fig |
Kranj |
21.01.2023 |
10. |
(predteki) |
   os.rek. (0:39,42; 3.84%)
|
| 4. |
|
0:36,72 |
  |
Pokal Ježek |
Ljubljana |
04.03.2023 |
7. |
(predteki) |
   os.rek. (0:37,96; 3.37%)
|
| 5. |
|
0:34,76 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za ml.dečke in ml.deklice |
Kranj |
18.03.2023 |
5. |
(predteki) |
   os.rek. (0:36,72; 5.63%)
|
| 6. |
|
0:36,07 |
  |
    |
   |
    |
-  |
(štafeta) |
   os.rek. (0:36,72; 1.8%)
|
| 7. |
|
0:34,38 |
  |
Ribin jesenski pokal |
Ljubljana |
14.10.2023 |
-  |
(štafeta) |
   os.rek. (0:34,76; 1.1%)
|
| 8. |
|
0:33,12 |
  |
Pokal mesta Celje |
Celje |
25.11.2023 |
17. |
(predteki) |
   os.rek. (0:34,38; 3.8%)
|
| 9. |
|
0:33,24 |
  |
    |
   |
    |
8. |
(finale) |
   os.rek. (0:34,38; 3.42%)
|
| 10. |
|
0:34,34 |
  |
2. Razvojni pokal in Mišov memorial |
Ljubljana |
09.12.2023 |
-  |
(štafeta) |
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100HM |
1. |
|
1:23,01 |
  |
Pokal Ježek |
Ljubljana |
04.03.2023 |
13. |
(predteki) |
   os.rek. (1:42,83; 23.87%)
|
| 2. |
|
1:16,91 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za ml.dečke in ml.deklice |
Kranj |
18.03.2023 |
5. |
(predteki) |
   os.rek. (1:23,01; 7.93%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
200HM |
1. |
|
3:03,19 |
  |
3. Razvojni pokal in 5. Celjski pokal |
Celje |
07.01.2023 |
17. |
(predteki) |
   os.rek. (3:21,84; 10.18%)
|
| 2. |
|
2:45,92 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za ml.dečke in ml.deklice |
Kranj |
18.03.2023 |
7. |
(predteki) |
   os.rek. (3:03,19; 10.4%)
|
| 3. |
|
2:42,54 |
  |
Ribin jesenski pokal |
Ljubljana |
14.10.2023 |
29. |
(predteki) |
   os.rek. (2:45,92; 2.07%)
|
| 4. |
|
2:37,52 |
  |
2. Razvojni pokal in Mišov memorial |
Ljubljana |
09.12.2023 |
9. |
(predteki) |
   os.rek. (2:42,54; 3.18%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100MM |
1. |
|
1:31,15 |
  |
2. Razvojni pokal in Mišov memorial |
Ljubljana |
10.12.2022 |
22. |
(predteki) |
   os.rek. (1:42,53; 12.48%)
|
| 2. |
|
1:28,11 |
  |
MM Boštjanov Dr. Fig |
Kranj |
21.01.2023 |
94. |
(predteki) |
   os.rek. (1:31,15; 3.45%)
|
| 3. |
|
1:17,75 |
  |
Ribin jesenski pokal |
Ljubljana |
14.10.2023 |
74. |
(predteki) |
   os.rek. (1:28,11; 13.32%)
|
| 4. |
|
1:16,20 |
  |
Pokal mesta Celje |
Celje |
25.11.2023 |
23. |
(predteki) |
   os.rek. (1:17,75; 2.03%)
|
| 5. |
|
1:16,76 |
  |
    |
   |
    |
7. |
(finale) |
   os.rek. (1:17,75; 1.28%)
|