disc. |
# |
  |
čas |
  |
tekmovanje |
kraj |
datum |
mesto |
  |
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
50KM |
1. |
|
0:33,41 |
  |
Istra Koper 2022 |
Koper |
09.10.2022 |
17. |
(predteki) |
   os.rek. (0:34,36; 2.84%)
|
| 2. |
|
0:33,85 |
  |
Pokal Ribnica |
Ribnica |
15.10.2022 |
30. |
(predteki) |
|
| 3. |
|
0:32,11 |
  |
MM Miklavž |
Ljubljana |
03.12.2022 |
12. |
(predteki) |
   os.rek. (0:33,41; 4.04%)
|
| 4. |
|
0:32,01 |
  |
2. Razvojni pokal in Mišov memorial |
Ljubljana |
10.12.2022 |
35. |
(predteki) |
   os.rek. (0:32,11; 0.31%)
|
| 5. |
|
0:31,52 |
  |
Pokal Ježek |
Ljubljana |
04.03.2023 |
12. |
(predteki) |
   os.rek. (0:32,01; 1.55%)
|
| 6. |
|
0:31,36 |
  |
Plavalno tekmovanje Istra Koper 2023 |
Koper |
08.10.2023 |
56. |
(predteki) |
   os.rek. (0:31,52; 0.51%)
|
| 7. |
|
0:31,18 |
  |
Pokal Ribnica |
Ribnica |
14.10.2023 |
24. |
(predteki) |
   os.rek. (0:31,36; 0.57%)
|
| 8. |
|
0:30,80 |
  |
1. Razvojni pokal in Memorial Tone Božič |
Maribor |
18.11.2023 |
-  |
(štafeta) |
   os.rek. (0:31,18; 1.23%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100KM |
1. |
|
1:13,24 |
  |
Pokal Ribnica |
Ribnica |
15.10.2022 |
25. |
(predteki) |
   os.rek. (1:16,22; 4.06%)
|
| 2. |
|
1:09,50 |
  |
3. Razvojni pokal in 5. Celjski pokal |
Celje |
07.01.2023 |
29. |
(predteki) |
   os.rek. (1:13,24; 5.38%)
|
| 3. |
|
1:08,86 |
  |
MM Boštjanov Dr. Fig |
Kranj |
21.01.2023 |
55. |
(predteki) |
   os.rek. (1:09,50; 0.92%)
|
| 4. |
|
1:08,90 |
  |
Pokal Ježek |
Ljubljana |
04.03.2023 |
10. |
(predteki) |
|
| 5. |
|
1:07,75 |
  |
Uskršnji plivački miting |
Novi Sad |
08.04.2023 |
3. |
(predteki) |
   os.rek. (1:08,86; 1.63%)
|
| 6. |
|
1:07,62 |
  |
Pokal Ribnica |
Ribnica |
14.10.2023 |
16. |
(predteki) |
   os.rek. (1:07,75; 0.19%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
200KM |
1. |
|
2:29,76 |
  |
1. kolo ljubljanske regije |
Ljubljana |
19.11.2022 |
8. |
(predteki) |
   os.rek. (2:43,47; 9.15%)
|
| 2. |
|
2:27,10 |
  |
2. Razvojni pokal in Mišov memorial |
Ljubljana |
10.12.2022 |
22. |
(predteki) |
   os.rek. (2:29,76; 1.8%)
|
| 3. |
|
2:20,55 |
  |
Ribin jesenski pokal |
Ljubljana |
14.10.2023 |
29. |
(predteki) |
   os.rek. (2:27,10; 4.66%)
|
| 4. |
|
2:18,31 |
  |
MM Miklavž (pop., 2010 in 2011) |
Ljubljana |
02.12.2023 |
14. |
(predteki) |
   os.rek. (2:20,55; 1.61%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
400KM |
1. |
|
5:17,65 |
  |
Ribin jesenski pokal |
Ljubljana |
22.10.2022 |
4. |
(predteki) |
   os.rek. (5:49,47; 10.01%)
|
| 2. |
|
5:06,47 |
  |
1. Razvojni pokal in MM Memorial Toneta Božiča |
Maribor |
12.11.2022 |
14. |
(predteki) |
   os.rek. (5:17,65; 3.64%)
|
| 3. |
|
5:11,32 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za dečke in deklice |
Ljubljana |
27.01.2023 |
10. |
(predteki) |
|
| 4. |
|
4:51,24 |
  |
1. Razvojni pokal in Memorial Tone Božič |
Maribor |
18.11.2023 |
8. |
(predteki) |
   os.rek. (5:06,47; 5.22%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
800KM |
1. |
|
11:06,22 |
  |
1. kolo ljubljanske regije |
Ljubljana |
19.11.2022 |
-  |
(vmesni) |
   os.rek. (brez rezultata)
|
| 2. |
|
10:46,05 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za dečke in deklice |
Ljubljana |
27.01.2023 |
-  |
(vmesni) |
   os.rek. (11:06,22; 3.12%)
|
| 3. |
|
10:30,02 |
  |
1. kolo ljubljanske regije |
Ljubljana |
16.12.2023 |
-  |
(vmesni) |
   os.rek. (10:46,05; 2.54%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
1500KM |
1. |
|
20:36,51 |
  |
1. kolo ljubljanske regije |
Ljubljana |
19.11.2022 |
9. |
(predteki) |
   os.rek. (brez rezultata)
|
| 2. |
|
20:14,81 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za dečke in deklice |
Ljubljana |
27.01.2023 |
6. |
(predteki) |
   os.rek. (20:36,51; 1.78%)
|
| 3. |
|
19:28,49 |
  |
1. kolo ljubljanske regije |
Ljubljana |
16.12.2023 |
5. |
(predteki) |
   os.rek. (20:14,81; 3.96%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
50PM |
1. |
|
0:44,60 |
  |
MM Miklavž |
Ljubljana |
03.12.2022 |
18. |
(predteki) |
   os.rek. (0:49,63; 11.27%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100PM |
1. |
|
1:39,13 |
  |
Istra Koper 2022 |
Koper |
09.10.2022 |
4. |
(predteki) |
   os.rek. (2:22,15; 43.39%)
|
| 2. |
|
1:37,52 |
  |
MM Boštjanov Dr. Fig |
Kranj |
21.01.2023 |
60. |
(predteki) |
   os.rek. (1:39,13; 1.65%)
|
| 3. |
|
1:35,71 |
  |
Plavalno tekmovanje Istra Koper 2023 |
Koper |
08.10.2023 |
31. |
(predteki) |
   os.rek. (1:37,52; 1.89%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
200PM |
1. |
|
3:23,68 |
  |
MM Miklavž |
Ljubljana |
03.12.2022 |
11. |
(predteki) |
   os.rek. (brez rezultata)
|
| 2. |
|
3:16,58 |
  |
1. Razvojni pokal in Memorial Tone Božič |
Maribor |
18.11.2023 |
46. |
(predteki) |
   os.rek. (3:23,68; 3.61%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
50DM |
1. |
|
0:40,36 |
  |
Pokal Ribnica |
Ribnica |
15.10.2022 |
32. |
(predteki) |
   os.rek. (0:42,58; 5.5%)
|
| 2. |
|
0:37,49 |
  |
MM Miklavž |
Ljubljana |
03.12.2022 |
12. |
(predteki) |
   os.rek. (0:40,36; 7.65%)
|
| 3. |
|
0:35,91 |
  |
Plavalno tekmovanje Istra Koper 2023 |
Koper |
08.10.2023 |
34. |
(predteki) |
   os.rek. (0:37,49; 4.39%)
|
| 4. |
|
0:35,19 |
  |
1. Razvojni pokal in Memorial Tone Božič |
Maribor |
18.11.2023 |
23. |
(predteki) |
   os.rek. (0:35,91; 2.04%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100DM |
1. |
|
1:32,42 |
  |
Istra Koper 2022 |
Koper |
09.10.2022 |
4. |
(predteki) |
   os.rek. (1:47,31; 16.11%)
|
| 2. |
|
1:22,06 |
  |
Uskršnji plivački miting |
Novi Sad |
08.04.2023 |
2. |
(predteki) |
   os.rek. (1:32,42; 12.62%)
|
| 3. |
|
1:25,30 |
  |
Plavalno tekmovanje Istra Koper 2023 |
Koper |
08.10.2023 |
27. |
(predteki) |
|
| 4. |
|
1:21,60 |
  |
Pokal Ribnica |
Ribnica |
14.10.2023 |
10. |
(predteki) |
   os.rek. (1:22,06; 0.56%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
200DM |
1. |
|
2:55,05 |
  |
MM Miklavž (pop., 2010 in 2011) |
Ljubljana |
02.12.2023 |
5. |
(predteki) |
   os.rek. (brez rezultata)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
50HM |
1. |
|
0:37,29 |
  |
Istra Koper 2022 |
Koper |
09.10.2022 |
7. |
(predteki) |
   os.rek. (0:40,24; 7.91%)
|
| 2. |
|
0:37,68 |
  |
Pokal Ribnica |
Ribnica |
15.10.2022 |
12. |
(predteki) |
|
| 3. |
|
0:37,80 |
  |
MM Miklavž |
Ljubljana |
03.12.2022 |
14. |
(predteki) |
|
| 4. |
|
0:36,46 |
  |
3. Razvojni pokal in 5. Celjski pokal |
Celje |
07.01.2023 |
28. |
(predteki) |
   os.rek. (0:37,29; 2.27%)
|
| 5. |
|
0:36,70 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za dečke in deklice |
Ljubljana |
27.01.2023 |
7. |
(predteki) |
|
| 6. |
|
0:37,22 |
  |
    |
   |
    |
-  |
(štafeta) |
|
| 7. |
|
0:36,14 |
  |
Pokal Ježek |
Ljubljana |
04.03.2023 |
6. |
(predteki) |
   os.rek. (0:36,46; 0.88%)
|
| 8. |
|
0:36,12 |
  |
Plavalno tekmovanje Istra Koper 2023 |
Koper |
08.10.2023 |
21. |
(predteki) |
   os.rek. (0:36,14; 0.05%)
|
| 9. |
|
0:35,42 |
  |
MM Miklavž (pop., 2010 in 2011) |
Ljubljana |
02.12.2023 |
11. |
(predteki) |
   os.rek. (0:36,12; 1.97%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100HM |
1. |
|
1:19,87 |
  |
Istra Koper 2022 |
Koper |
09.10.2022 |
6. |
(predteki) |
   os.rek. (1:25,81; 7.43%)
|
| 2. |
|
1:20,56 |
  |
Pokal Ribnica |
Ribnica |
15.10.2022 |
10. |
(predteki) |
|
| 3. |
|
1:18,65 |
  |
1. Razvojni pokal in MM Memorial Toneta Božiča |
Maribor |
12.11.2022 |
13. |
(predteki) |
   os.rek. (1:19,87; 1.55%)
|
| 4. |
|
1:17,14 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za dečke in deklice |
Ljubljana |
27.01.2023 |
6. |
(predteki) |
   os.rek. (1:18,65; 1.95%)
|
| 5. |
|
1:17,89 |
  |
    |
   |
    |
-  |
(štafeta) |
   os.rek. (1:18,65; 0.97%)
|
| 6. |
|
1:16,14 |
  |
Uskršnji plivački miting |
Novi Sad |
08.04.2023 |
2. |
(predteki) |
   os.rek. (1:17,14; 1.31%)
|
| 7. |
|
1:14,99 |
  |
Pokal Ribnica |
Ribnica |
14.10.2023 |
8. |
(predteki) |
   os.rek. (1:16,14; 1.53%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
200HM |
1. |
|
2:44,65 |
  |
Ribin jesenski pokal |
Ljubljana |
22.10.2022 |
1. |
(predteki) |
   os.rek. (2:59,55; 9.04%)
|
| 2. |
|
2:41,99 |
  |
2. Razvojni pokal in Mišov memorial |
Ljubljana |
10.12.2022 |
9. |
(predteki) |
   os.rek. (2:44,65; 1.64%)
|
| 3. |
|
2:40,73 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za dečke in deklice |
Ljubljana |
27.01.2023 |
5. |
(predteki) |
   os.rek. (2:41,99; 0.78%)
|
| 4. |
|
2:40,58 |
  |
    |
   |
    |
5. |
(finale) |
   os.rek. (2:41,99; 0.87%)
|
| 5. |
|
2:34,21 |
  |
MM Miklavž (pop., 2010 in 2011) |
Ljubljana |
02.12.2023 |
5. |
(predteki) |
   os.rek. (2:40,58; 4.13%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100MM |
1. |
|
1:22,95 |
  |
Ribin jesenski pokal |
Ljubljana |
22.10.2022 |
5. |
(predteki) |
   os.rek. (1:33,52; 12.74%)
|
| 2. |
|
1:21,00 |
  |
3. Razvojni pokal in 5. Celjski pokal |
Celje |
07.01.2023 |
36. |
(predteki) |
   os.rek. (1:22,95; 2.4%)
|
| 3. |
|
1:21,16 |
  |
MM Boštjanov Dr. Fig |
Kranj |
21.01.2023 |
63. |
(predteki) |
|
| 4. |
|
1:20,28 |
  |
Pokal Ježek |
Ljubljana |
04.03.2023 |
10. |
(predteki) |
   os.rek. (1:21,00; 0.89%)
|
| 5. |
|
1:17,91 |
  |
1. kolo ljubljanske regije |
Ljubljana |
16.12.2023 |
7. |
(predteki) |
   os.rek. (1:20,28; 3.04%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
200MM |
1. |
|
2:57,07 |
  |
1. Razvojni pokal in MM Memorial Toneta Božiča |
Maribor |
12.11.2022 |
16. |
(predteki) |
   os.rek. (brez rezultata)
|
| 2. |
|
2:49,57 |
  |
Uskršnji plivački miting |
Novi Sad |
08.04.2023 |
3. |
(predteki) |
   os.rek. (2:57,07; 4.42%)
|
| 3. |
|
2:45,49 |
  |
Ribin jesenski pokal |
Ljubljana |
14.10.2023 |
22. |
(predteki) |
   os.rek. (2:49,57; 2.46%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
400MM |
1. |
|
6:04,34 |
  |
2. kolo ljubljanske regije |
Ljubljana |
20.12.2022 |
4. |
(predteki) |
   os.rek. (brez rezultata)
|
| 2. |
|
6:04,15 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za dečke in deklice |
Ljubljana |
27.01.2023 |
5. |
(predteki) |
   os.rek. (6:04,34; 0.05%)
|
| 3. |
|
5:44,12 |
  |
1. kolo ljubljanske regije |
Ljubljana |
16.12.2023 |
3. |
(predteki) |
   os.rek. (6:04,15; 5.82%)
|