disc. |
# |
  |
čas |
  |
tekmovanje |
kraj |
datum |
mesto |
  |
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
50KZ |
1. |
|
0:31,58 |
  |
MM Miklavž |
Ljubljana |
03.12.2022 |
9. |
(predteki) |
   os.rek. (0:34,13; 8.07%) |
| 2. |
|
0:31,95 |
  |
2. Razvojni pokal in Mišov memorial |
Ljubljana |
10.12.2022 |
7. |
(predteki) |
              (0:31,58; -1.15%) |
| 3. |
|
0:31,68 |
  |
3. Razvojni pokal in 5. Celjski pokal |
Celje |
07.01.2023 |
-  |
(štafeta) |
              (0:31,58; -0.31%) |
| 4. |
|
0:30,41 |
  |
MM Miklavž (pop., 2010 in 2011) |
Ljubljana |
02.12.2023 |
2. |
(predteki) |
   os.rek. (0:31,58; 3.84%) |
| 5. |
|
0:30,79 |
  |
    |
   |
    |
6. |
(finale) |
   os.rek. (0:31,58; 2.56%) |
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100KZ |
1. |
|
1:09,65 |
  |
3. Razvojni pokal in 5. Celjski pokal |
Celje |
07.01.2023 |
8. |
(predteki) |
   os.rek. (1:16,96; 10.49%) |
| 2. |
|
1:09,21 |
  |
MM Boštjanov Dr. Fig |
Kranj |
21.01.2023 |
11. |
(predteki) |
   os.rek. (1:09,65; 0.63%) |
| 3. |
|
1:08,93 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za dečke in deklice |
Ljubljana |
27.01.2023 |
-  |
(štafeta) |
   os.rek. (1:09,21; 0.4%) |
| 4. |
|
1:07,74 |
  |
Ribin jesenski pokal |
Ljubljana |
14.10.2023 |
53. |
(predteki) |
   os.rek. (1:08,93; 1.75%) |
  |
  |
  |
  |
  |
  |
200KZ |
1. |
|
2:31,33 |
  |
3. kolo troboja BM-FR-VV |
Velenje |
14.01.2023 |
2. |
(predteki) |
   os.rek. (2:55,40; 15.9%) |
| 2. |
|
2:30,04 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za dečke in deklice |
Ljubljana |
27.01.2023 |
-  |
(štafeta) |
   os.rek. (2:31,33; 0.85%) |
  |
  |
  |
  |
  |
  |
400KZ |
1. |
|
5:21,86 |
  |
2. kolo troboja BM-FR-VV |
Velenje |
11.12.2022 |
2. |
(predteki) |
   os.rek. (6:13,69; 16.1%) |
| 2. |
|
5:06,73 |
  |
Ribin jesenski pokal |
Ljubljana |
14.10.2023 |
33. |
(predteki) |
   os.rek. (5:21,86; 4.93%) |
  |
  |
  |
  |
  |
  |
50PZ |
1. |
|
0:38,65 |
  |
MM Miklavž |
Ljubljana |
03.12.2022 |
4. |
(predteki) |
   os.rek. (0:44,08; 14.04%) |
| 2. |
|
0:38,92 |
  |
2. Razvojni pokal in Mišov memorial |
Ljubljana |
10.12.2022 |
5. |
(predteki) |
              (0:38,65; -0.69%) |
| 3. |
|
0:38,59 |
  |
2. kolo troboja BM-FR-VV |
Velenje |
11.12.2022 |
1. |
(predteki) |
   os.rek. (0:38,65; 0.15%) |
| 4. |
|
0:38,69 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za dečke in deklice |
Ljubljana |
27.01.2023 |
3. |
(predteki) |
              (0:38,59; -0.25%) |
| 5. |
|
0:39,05 |
  |
    |
   |
    |
4. |
(finale) |
              (0:38,59; -1.17%) |
| 6. |
|
0:37,49 |
  |
Špelin in Vesnin memorial |
Kranj |
18.11.2023 |
13. |
(predteki) |
   os.rek. (0:38,59; 2.93%) |
| 7. |
|
0:37,56 |
  |
    |
   |
    |
14. |
(finale) |
   os.rek. (0:38,59; 2.74%) |
| 8. |
|
0:37,82 |
  |
2. kolo troboja BM-FR-VV |
Velenje |
10.12.2023 |
2. |
(predteki) |
              (0:37,49; -0.87%) |
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100PZ |
1. |
|
1:24,44 |
  |
Ribin jesenski pokal |
Ljubljana |
22.10.2022 |
4. |
(predteki) |
   os.rek. (1:35,06; 12.57%) |
| 2. |
|
1:23,77 |
  |
3. Razvojni pokal in 5. Celjski pokal |
Celje |
07.01.2023 |
3. |
(predteki) |
   os.rek. (1:24,44; 0.79%) |
| 3. |
|
1:21,40 |
  |
3. kolo troboja BM-FR-VV |
Velenje |
14.01.2023 |
1. |
(predteki) |
   os.rek. (1:23,77; 2.91%) |
| 4. |
|
1:21,70 |
  |
MM Boštjanov Dr. Fig |
Kranj |
21.01.2023 |
3. |
(predteki) |
              (1:21,40; -0.36%) |
| 5. |
|
1:24,04 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za dečke in deklice |
Ljubljana |
27.01.2023 |
3. |
(predteki) |
              (1:21,40; -3.14%) |
| 6. |
|
1:21,62 |
  |
    |
   |
    |
2. |
(finale) |
              (1:21,40; -0.26%) |
| 7. |
|
1:20,91 |
  |
Ribin jesenski pokal |
Ljubljana |
14.10.2023 |
13. |
(predteki) |
   os.rek. (1:21,40; 0.6%) |
  |
  |
  |
  |
  |
  |
200PZ |
1. |
|
3:01,83 |
  |
Ribin jesenski pokal |
Ljubljana |
22.10.2022 |
4. |
(predteki) |
   os.rek. (3:30,43; 15.72%) |
| 2. |
|
2:54,31 |
  |
1. Razvojni pokal in MM Memorial Toneta Božiča |
Maribor |
12.11.2022 |
2. |
(predteki) |
   os.rek. (3:01,83; 4.31%) |
| 3. |
|
2:52,08 |
  |
MM Miklavž |
Ljubljana |
03.12.2022 |
1. |
(predteki) |
   os.rek. (2:54,31; 1.29%) |
| 4. |
|
2:57,42 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za dečke in deklice |
Ljubljana |
27.01.2023 |
3. |
(predteki) |
              (2:52,08; -3%) |
| 5. |
|
2:56,57 |
  |
    |
   |
    |
3. |
(finale) |
              (2:52,08; -2.54%) |
| 6. |
|
2:56,21 |
  |
Ribin jesenski pokal |
Ljubljana |
14.10.2023 |
3. |
(predteki) |
              (2:52,08; -2.34%) |
| 7. |
|
2:52,53 |
  |
Špelin in Vesnin memorial |
Kranj |
18.11.2023 |
7. |
(predteki) |
              (2:52,08; -0.26%) |
| 8. |
|
2:47,80 |
  |
    |
   |
    |
6. |
(finale) |
   os.rek. (2:52,08; 2.55%) |
| 9. |
|
2:48,72 |
  |
MM Miklavž (pop., 2010 in 2011) |
Ljubljana |
02.12.2023 |
1. |
(predteki) |
              (2:47,80; -0.54%) |
  |
  |
  |
  |
  |
  |
50DZ |
1. |
|
0:33,14 |
  |
Špelin in Vesnin memorial |
Kranj |
18.11.2023 |
25. |
(predteki) |
   os.rek. (0:43,96; 32.64%) |
| 2. |
|
0:33,09 |
  |
    |
   |
    |
21. |
(finale) |
   os.rek. (0:43,96; 32.84%) |
| 3. |
|
0:33,09 |
  |
MM Miklavž (pop., 2010 in 2011) |
Ljubljana |
02.12.2023 |
7. |
(predteki) |
   os.rek. (0:33,09; 0%) |
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100DZ |
1. |
|
1:20,65 |
  |
2. Razvojni pokal in Mišov memorial |
Ljubljana |
10.12.2022 |
4. |
(predteki) |
   os.rek. (brez rezultata) |
  |
  |
  |
  |
  |
  |
200DZ |
1. |
|
2:56,87 |
  |
2. kolo troboja BM-FR-VV |
Velenje |
10.12.2023 |
1. |
(predteki) |
   os.rek. (brez rezultata) |
  |
  |
  |
  |
  |
  |
50HZ |
1. |
|
0:37,03 |
  |
Ribin jesenski pokal |
Ljubljana |
22.10.2022 |
11. |
(predteki) |
   os.rek. (0:39,65; 7.07%) |
| 2. |
|
0:36,68 |
  |
MM Miklavž |
Ljubljana |
03.12.2022 |
7. |
(predteki) |
   os.rek. (0:37,03; 0.95%) |
| 3. |
|
0:36,15 |
  |
3. Razvojni pokal in 5. Celjski pokal |
Celje |
07.01.2023 |
8. |
(predteki) |
   os.rek. (0:36,68; 1.46%) |
| 4. |
|
0:34,02 |
  |
MM Miklavž (pop., 2010 in 2011) |
Ljubljana |
02.12.2023 |
5. |
(finale) |
   os.rek. (0:36,15; 6.26%) |
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100HZ |
1. |
|
1:20,29 |
  |
1. Razvojni pokal in MM Memorial Toneta Božiča |
Maribor |
12.11.2022 |
5. |
(predteki) |
   os.rek. (1:27,02; 8.38%) |
| 2. |
|
1:19,19 |
  |
2. kolo troboja BM-FR-VV |
Velenje |
11.12.2022 |
2. |
(predteki) |
   os.rek. (1:20,29; 1.38%) |
| 3. |
|
1:15,48 |
  |
MM Boštjanov Dr. Fig |
Kranj |
21.01.2023 |
5. |
(predteki) |
   os.rek. (1:19,19; 4.91%) |
| 4. |
|
1:16,68 |
  |
    |
   |
    |
7. |
(finale) |
   os.rek. (1:19,19; 3.27%) |
| 5. |
|
1:13,76 |
  |
2. kolo troboja BM-FR-VV |
Velenje |
10.12.2023 |
2. |
(predteki) |
   os.rek. (1:15,48; 2.33%) |
  |
  |
  |
  |
  |
  |
200HZ |
1. |
|
2:47,16 |
  |
MM Miklavž |
Ljubljana |
03.12.2022 |
2. |
(predteki) |
   os.rek. (brez rezultata) |
| 2. |
|
2:43,38 |
  |
2. Razvojni pokal in Mišov memorial |
Ljubljana |
10.12.2022 |
3. |
(predteki) |
   os.rek. (2:47,16; 2.31%) |
| 3. |
|
2:45,06 |
  |
3. kolo troboja BM-FR-VV |
Velenje |
14.01.2023 |
3. |
(predteki) |
              (2:43,38; -1.01%) |
| 4. |
|
2:34,59 |
  |
Špelin in Vesnin memorial |
Kranj |
18.11.2023 |
13. |
(predteki) |
   os.rek. (2:43,38; 5.68%) |
| 5. |
|
2:31,68 |
  |
    |
   |
    |
10. |
(finale) |
   os.rek. (2:43,38; 7.71%) |
| 6. |
|
2:30,56 |
  |
MM Miklavž (pop., 2010 in 2011) |
Ljubljana |
02.12.2023 |
2. |
(predteki) |
   os.rek. (2:31,68; 0.74%) |
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100MZ |
1. |
|
1:19,25 |
  |
Ribin jesenski pokal |
Ljubljana |
22.10.2022 |
10. |
(predteki) |
   os.rek. (1:25,12; 7.4%) |
| 2. |
|
1:17,18 |
  |
3. Razvojni pokal in 5. Celjski pokal |
Celje |
07.01.2023 |
4. |
(predteki) |
   os.rek. (1:19,25; 2.68%) |
| 3. |
|
1:17,33 |
  |
MM Boštjanov Dr. Fig |
Kranj |
21.01.2023 |
7. |
(predteki) |
              (1:17,18; -0.19%) |
| 4. |
|
1:17,62 |
  |
    |
   |
    |
7. |
(finale) |
              (1:17,18; -0.56%) |
| 5. |
|
1:16,52 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za dečke in deklice |
Ljubljana |
27.01.2023 |
5. |
(predteki) |
   os.rek. (1:17,18; 0.86%) |
| 6. |
|
1:16,76 |
  |
    |
   |
    |
5. |
(finale) |
   os.rek. (1:17,18; 0.54%) |
  |
  |
  |
  |
  |
  |
200MZ |
1. |
|
2:49,25 |
  |
1. Razvojni pokal in MM Memorial Toneta Božiča |
Maribor |
12.11.2022 |
4. |
(predteki) |
   os.rek. (3:18,54; 17.3%) |
| 2. |
|
2:45,35 |
  |
MM Miklavž |
Ljubljana |
03.12.2022 |
5. |
(predteki) |
   os.rek. (2:49,25; 2.35%) |
| 3. |
|
2:47,37 |
  |
2. kolo troboja BM-FR-VV |
Velenje |
11.12.2022 |
1. |
(predteki) |
              (2:45,35; -1.2%) |
| 4. |
|
2:37,20 |
  |
2. kolo troboja BM-FR-VV |
Velenje |
10.12.2023 |
1. |
(predteki) |
   os.rek. (2:45,35; 5.18%) |
  |
  |
  |
  |
  |
  |
400MZ |
1. |
|
5:51,31 |
  |
3. kolo troboja BM-FR-VV |
Velenje |
14.01.2023 |
2. |
(predteki) |
   os.rek. (brez rezultata) |
| 2. |
|
5:46,61 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za dečke in deklice |
Ljubljana |
27.01.2023 |
3. |
(predteki) |
   os.rek. (5:51,31; 1.35%) |