disc. |
# |
  |
čas |
  |
tekmovanje |
kraj |
datum |
mesto |
  |
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
50KZ |
1. |
|
0:33,45 |
  |
MM Miklavž |
Ljubljana |
03.12.2022 |
12. |
(predteki) |
   os.rek. (0:35,81; 7.05%)
|
| 2. |
|
0:32,74 |
  |
2. Razvojni pokal in Mišov memorial |
Ljubljana |
10.12.2022 |
12. |
(predteki) |
   os.rek. (0:33,45; 2.16%)
|
| 3. |
|
0:32,60 |
  |
3. kolo troboja BM-FR-VV |
Velenje |
14.01.2023 |
4. |
(predteki) |
   os.rek. (0:32,74; 0.42%)
|
| 4. |
|
0:32,23 |
  |
Pokal Ježek |
Ljubljana |
04.03.2023 |
4. |
(predteki) |
   os.rek. (0:32,60; 1.14%)
|
| 5. |
|
0:30,76 |
  |
2. Razvojni pokal in Mišov memorial |
Ljubljana |
09.12.2023 |
10. |
(predteki) |
   os.rek. (0:32,23; 4.77%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100KZ |
1. |
|
1:15,24 |
  |
Ribin jesenski pokal |
Ljubljana |
22.10.2022 |
19. |
(predteki) |
   os.rek. (1:22,01; 8.99%)
|
| 2. |
|
1:12,22 |
  |
MM Boštjanov Dr. Fig |
Kranj |
21.01.2023 |
16. |
(predteki) |
   os.rek. (1:15,24; 4.18%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
200KZ |
1. |
|
2:41,74 |
  |
MM Miklavž |
Ljubljana |
03.12.2022 |
19. |
(predteki) |
   os.rek. (2:52,45; 6.62%)
|
| 2. |
|
2:45,08 |
  |
2. Razvojni pokal in Mišov memorial |
Ljubljana |
10.12.2022 |
13. |
(predteki) |
|
| 3. |
|
2:42,69 |
  |
3. kolo troboja BM-FR-VV |
Velenje |
14.01.2023 |
5. |
(predteki) |
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
400KZ |
1. |
|
5:38,14 |
  |
1. Razvojni pokal in MM Memorial Toneta Božiča |
Maribor |
12.11.2022 |
14. |
(predteki) |
   os.rek. (brez rezultata)
|
| 2. |
|
5:42,05 |
  |
2. kolo troboja BM-FR-VV |
Velenje |
11.12.2022 |
6. |
(predteki) |
|
| 3. |
|
5:27,86 |
  |
2. kolo troboja BM-FR-VV |
Velenje |
10.12.2023 |
4. |
(predteki) |
   os.rek. (5:38,14; 3.13%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
50PZ |
1. |
|
0:42,19 |
  |
MM Miklavž |
Ljubljana |
03.12.2022 |
11. |
(predteki) |
   os.rek. (0:44,52; 5.52%)
|
| 2. |
|
0:41,22 |
  |
2. Razvojni pokal in Mišov memorial |
Ljubljana |
10.12.2022 |
7. |
(predteki) |
   os.rek. (0:42,19; 2.35%)
|
| 3. |
|
0:40,99 |
  |
2. kolo troboja BM-FR-VV |
Velenje |
11.12.2022 |
4. |
(predteki) |
   os.rek. (0:41,22; 0.56%)
|
| 4. |
|
0:40,93 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za dečke in deklice |
Ljubljana |
27.01.2023 |
10. |
(predteki) |
   os.rek. (0:40,99; 0.14%)
|
| 5. |
|
0:40,12 |
  |
    |
   |
    |
10. |
(finale) |
   os.rek. (0:40,99; 2.16%)
|
| 6. |
|
0:39,72 |
  |
Pokal Ježek |
Ljubljana |
04.03.2023 |
4. |
(predteki) |
   os.rek. (0:40,12; 1%)
|
| 7. |
|
0:38,76 |
  |
2. Razvojni pokal in Mišov memorial |
Ljubljana |
09.12.2023 |
8. |
(predteki) |
   os.rek. (0:39,72; 2.47%)
|
| 8. |
|
0:39,20 |
  |
2. kolo troboja BM-FR-VV |
Velenje |
10.12.2023 |
5. |
(predteki) |
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100PZ |
1. |
|
1:34,00 |
  |
Ribin jesenski pokal |
Ljubljana |
22.10.2022 |
10. |
(predteki) |
   os.rek. (1:37,57; 3.79%)
|
| 2. |
|
1:32,60 |
  |
3. kolo troboja BM-FR-VV |
Velenje |
14.01.2023 |
4. |
(predteki) |
   os.rek. (1:34,00; 1.51%)
|
| 3. |
|
1:28,56 |
  |
MM Boštjanov Dr. Fig |
Kranj |
21.01.2023 |
7. |
(predteki) |
   os.rek. (1:32,60; 4.56%)
|
| 4. |
|
1:32,84 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za dečke in deklice |
Ljubljana |
27.01.2023 |
12. |
(predteki) |
|
| 5. |
|
1:27,98 |
  |
    |
   |
    |
10. |
(finale) |
   os.rek. (1:28,56; 0.65%)
|
| 6. |
|
1:28,88 |
  |
Pokal Ježek |
Ljubljana |
04.03.2023 |
4. |
(predteki) |
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
200PZ |
1. |
|
3:23,27 |
  |
Ribin jesenski pokal |
Ljubljana |
22.10.2022 |
9. |
(predteki) |
   os.rek. (4:14,64; 25.27%)
|
| 2. |
|
3:09,17 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za dečke in deklice |
Ljubljana |
27.01.2023 |
9. |
(predteki) |
   os.rek. (3:23,27; 7.45%)
|
| 3. |
|
3:05,60 |
  |
    |
   |
    |
9. |
(finale) |
   os.rek. (3:23,27; 9.52%)
|
| 4. |
|
3:06,34 |
  |
1. Razvojni pokal in Memorial Tone Božič |
Maribor |
18.11.2023 |
10. |
(predteki) |
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
50DZ |
1. |
|
0:38,82 |
  |
MM Miklavž |
Ljubljana |
03.12.2022 |
10. |
(predteki) |
   os.rek. (0:43,44; 11.9%)
|
| 2. |
|
0:35,29 |
  |
1. Razvojni pokal in Memorial Tone Božič |
Maribor |
18.11.2023 |
8. |
(predteki) |
   os.rek. (0:38,82; 10%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100DZ |
1. |
|
1:21,61 |
  |
2. Razvojni pokal in Mišov memorial |
Ljubljana |
09.12.2023 |
19. |
(predteki) |
   os.rek. (brez rezultata)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
50HZ |
1. |
|
0:38,95 |
  |
MM Miklavž |
Ljubljana |
03.12.2022 |
12. |
(predteki) |
   os.rek. (0:41,74; 7.16%)
|
| 2. |
|
0:37,09 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za dečke in deklice |
Ljubljana |
27.01.2023 |
14. |
(predteki) |
   os.rek. (0:38,95; 5.01%)
|
| 3. |
|
0:38,09 |
  |
    |
   |
    |
16. |
(finale) |
   os.rek. (0:38,95; 2.25%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100HZ |
1. |
|
1:23,30 |
  |
2. kolo troboja BM-FR-VV |
Velenje |
11.12.2022 |
4. |
(predteki) |
   os.rek. (1:27,72; 5.3%)
|
| 2. |
|
1:22,96 |
  |
MM Boštjanov Dr. Fig |
Kranj |
21.01.2023 |
23. |
(predteki) |
   os.rek. (1:23,30; 0.4%)
|
| 3. |
|
1:20,75 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za dečke in deklice |
Ljubljana |
27.01.2023 |
11. |
(predteki) |
   os.rek. (1:22,96; 2.73%)
|
| 4. |
|
1:20,14 |
  |
    |
   |
    |
13. |
(finale) |
   os.rek. (1:22,96; 3.51%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
200HZ |
1. |
|
2:56,33 |
  |
2. Razvojni pokal in Mišov memorial |
Ljubljana |
10.12.2022 |
12. |
(predteki) |
   os.rek. (4:22,83; 49.05%)
|
| 2. |
|
3:02,08 |
  |
3. kolo troboja BM-FR-VV |
Velenje |
14.01.2023 |
5. |
(predteki) |
|
| 3. |
|
2:56,14 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za dečke in deklice |
Ljubljana |
27.01.2023 |
15. |
(predteki) |
   os.rek. (2:56,33; 0.1%)
|
| 4. |
|
2:54,73 |
  |
    |
   |
    |
13. |
(finale) |
   os.rek. (2:56,33; 0.91%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100MZ |
1. |
|
1:27,23 |
  |
Ribin jesenski pokal |
Ljubljana |
22.10.2022 |
18. |
(predteki) |
   os.rek. (brez rezultata)
|
| 2. |
|
1:20,73 |
  |
MM Boštjanov Dr. Fig |
Kranj |
21.01.2023 |
19. |
(predteki) |
   os.rek. (1:27,23; 8.05%)
|
| 3. |
|
1:22,19 |
  |
Pokal Ježek |
Ljubljana |
04.03.2023 |
7. |
(predteki) |
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
200MZ |
1. |
|
3:05,97 |
  |
1. Razvojni pokal in MM Memorial Toneta Božiča |
Maribor |
12.11.2022 |
17. |
(predteki) |
   os.rek. (brez rezultata)
|
| 2. |
|
2:52,21 |
  |
1. Razvojni pokal in Memorial Tone Božič |
Maribor |
18.11.2023 |
12. |
(predteki) |
   os.rek. (3:05,97; 7.99%)
|
| 3. |
|
2:51,97 |
  |
2. kolo troboja BM-FR-VV |
Velenje |
10.12.2023 |
5. |
(predteki) |
   os.rek. (2:52,21; 0.13%)
|