disc. |
# |
  |
čas |
  |
tekmovanje |
kraj |
datum |
mesto |
  |
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
50KM |
1. |
|
0:44,20 |
  |
Pokal Ribnica |
Ribnica |
15.10.2022 |
13. |
(predteki) |
   os.rek. (0:56,78; 28.46%)
|
| 2. |
|
0:40,94 |
  |
1. Razvojni pokal in MM Memorial Toneta Božiča |
Maribor |
12.11.2022 |
6. |
(predteki) |
   os.rek. (0:44,20; 7.96%)
|
| 3. |
|
0:43,25 |
  |
1. kolo ljubljanske regije |
Ljubljana |
19.11.2022 |
6. |
(predteki) |
|
| 4. |
|
0:40,12 |
  |
MM Boštjanov Dr. Fig |
Kranj |
21.01.2023 |
99. |
(predteki) |
   os.rek. (0:40,94; 2.04%)
|
| 5. |
|
0:38,61 |
  |
MM Miklavž (dop., 2012 in mlajši) |
Ljubljana |
02.12.2023 |
13. |
(predteki) |
   os.rek. (0:40,12; 3.91%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
200KM |
1. |
|
3:31,12 |
  |
2. kolo ljubljanske regije |
Ljubljana |
20.12.2022 |
45. |
(predteki) |
   os.rek. (brez rezultata)
|
| 2. |
|
3:03,44 |
  |
Ribin jesenski pokal |
Ljubljana |
14.10.2023 |
58. |
(predteki) |
   os.rek. (3:31,12; 15.08%)
|
| 3. |
|
3:01,98 |
  |
2. Razvojni pokal in Mišov memorial |
Ljubljana |
09.12.2023 |
39. |
(predteki) |
   os.rek. (3:03,44; 0.8%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
50PM |
1. |
|
0:52,12 |
  |
Pokal Ribnica |
Ribnica |
15.10.2022 |
5. |
(predteki) |
   os.rek. (0:58,90; 13%)
|
| 2. |
|
0:51,21 |
  |
1. Razvojni pokal in MM Memorial Toneta Božiča |
Maribor |
12.11.2022 |
4. |
(predteki) |
   os.rek. (0:52,12; 1.77%)
|
| 3. |
|
0:50,49 |
  |
MM Boštjanov Dr. Fig |
Kranj |
21.01.2023 |
74. |
(predteki) |
   os.rek. (0:51,21; 1.42%)
|
| 4. |
|
0:48,48 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za ml.dečke in ml.deklice |
Kranj |
18.03.2023 |
15. |
(predteki) |
   os.rek. (0:50,49; 4.14%)
|
| 5. |
|
0:45,28 |
  |
Ribin jesenski pokal |
Ljubljana |
14.10.2023 |
43. |
(predteki) |
   os.rek. (0:48,48; 7.06%)
|
| 6. |
|
0:44,40 |
  |
2. Razvojni pokal in Mišov memorial |
Ljubljana |
09.12.2023 |
12. |
(predteki) |
   os.rek. (0:45,28; 1.98%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100PM |
1. |
|
1:46,57 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za ml.dečke in ml.deklice |
Kranj |
18.03.2023 |
17. |
(predteki) |
   os.rek. (brez rezultata)
|
| 2. |
|
1:39,87 |
  |
Ribin jesenski pokal |
Ljubljana |
14.10.2023 |
58. |
(predteki) |
   os.rek. (1:46,57; 6.7%)
|
| 3. |
|
1:36,52 |
  |
MM Miklavž (dop., 2012 in mlajši) |
Ljubljana |
02.12.2023 |
2. |
(predteki) |
   os.rek. (1:39,87; 3.47%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
200PM |
1. |
|
4:01,05 |
  |
1. kolo ljubljanske regije |
Ljubljana |
19.11.2022 |
4. |
(predteki) |
   os.rek. (brez rezultata)
|
| 2. |
|
3:26,60 |
  |
Ribin jesenski pokal |
Ljubljana |
14.10.2023 |
33. |
(predteki) |
   os.rek. (4:01,05; 16.67%)
|
| 3. |
|
3:23,02 |
  |
1. Razvojni pokal in Memorial Tone Božič |
Maribor |
18.11.2023 |
6. |
(predteki) |
   os.rek. (3:26,60; 1.76%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
50DM |
1. |
|
0:53,23 |
  |
Pokal Ribnica |
Ribnica |
15.10.2022 |
6. |
(predteki) |
   os.rek. (brez rezultata)
|
| 2. |
|
0:53,37 |
  |
1. Razvojni pokal in MM Memorial Toneta Božiča |
Maribor |
12.11.2022 |
3. |
(predteki) |
|
| 3. |
|
0:54,76 |
  |
MM Boštjanov Dr. Fig |
Kranj |
21.01.2023 |
76. |
(predteki) |
|
| 4. |
|
0:45,24 |
  |
1. Razvojni pokal in Memorial Tone Božič |
Maribor |
18.11.2023 |
18. |
(predteki) |
   os.rek. (0:53,23; 17.66%)
|
| 5. |
|
0:43,36 |
  |
MM Miklavž (dop., 2012 in mlajši) |
Ljubljana |
02.12.2023 |
6. |
(predteki) |
   os.rek. (0:45,24; 4.33%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
50HM |
1. |
|
0:50,16 |
  |
Pokal Ribnica |
Ribnica |
15.10.2022 |
8. |
(predteki) |
   os.rek. (brez rezultata)
|
| 2. |
|
0:48,43 |
  |
1. Razvojni pokal in MM Memorial Toneta Božiča |
Maribor |
12.11.2022 |
7. |
(predteki) |
   os.rek. (0:50,16; 3.57%)
|
| 3. |
|
0:46,75 |
  |
MM Boštjanov Dr. Fig |
Kranj |
21.01.2023 |
83. |
(predteki) |
   os.rek. (0:48,43; 3.59%)
|
| 4. |
|
0:41,79 |
  |
MM Miklavž (dop., 2012 in mlajši) |
Ljubljana |
02.12.2023 |
7. |
(finale) |
   os.rek. (0:46,75; 11.86%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100HM |
1. |
|
1:31,97 |
  |
MM Miklavž (dop., 2012 in mlajši) |
Ljubljana |
02.12.2023 |
8. |
(predteki) |
   os.rek. (brez rezultata)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
200HM |
1. |
|
3:43,21 |
  |
2. kolo ljubljanske regije |
Ljubljana |
20.12.2022 |
39. |
(predteki) |
   os.rek. (brez rezultata)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100MM |
1. |
|
1:43,59 |
  |
3. kolo ljubljanske regije |
Ljubljana |
25.02.2023 |
5. |
(predteki) |
   os.rek. (brez rezultata)
|
| 2. |
|
1:30,89 |
  |
Ribin jesenski pokal |
Ljubljana |
14.10.2023 |
109. |
(predteki) |
   os.rek. (1:43,59; 13.97%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
200MM |
1. |
|
3:14,10 |
  |
1. Razvojni pokal in Memorial Tone Božič |
Maribor |
18.11.2023 |
8. |
(predteki) |
   os.rek. (brez rezultata)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
400MM |
1. |
|
7:01,08 |
  |
1. kolo ljubljanske regije |
Ljubljana |
16.12.2023 |
3. |
(predteki) |
   os.rek. (brez rezultata)
|