disc. |
# |
  |
čas |
  |
tekmovanje |
kraj |
datum |
mesto |
  |
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
50KM |
1. |
|
0:35,38 |
  |
Pokal Ribnica |
Ribnica |
16.10.2021 |
3. |
(predteki) |
   os.rek. (0:48,39; 36.77%)
|
| 2. |
|
0:34,68 |
  |
MM Miklavž |
Ljubljana |
04.12.2021 |
14. |
(predteki) |
   os.rek. (0:35,38; 2.01%)
|
| 3. |
|
0:33,36 |
  |
2. razvojni pokal in Mišov memorial |
Ljubljana |
18.12.2021 |
7. |
(predteki) |
   os.rek. (0:34,68; 3.95%)
|
| 4. |
|
0:34,17 |
  |
MM Boštjanov Dr. Fig |
Kranj |
12.03.2022 |
28. |
(predteki) |
|
| 5. |
|
0:32,35 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za ml.dečke in ml.deklice |
Maribor |
01.04.2022 |
2. |
(predteki) |
   os.rek. (0:33,36; 3.12%)
|
| 6. |
|
0:33,16 |
  |
    |
   |
    |
-  |
(štafeta) |
   os.rek. (0:33,36; 0.6%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100KM |
1. |
|
1:16,19 |
  |
2. kolo ljubljanske regije |
Ljubljana |
27.11.2021 |
8. |
(predteki) |
   os.rek. (1:48,25; 42.07%)
|
| 2. |
|
1:16,22 |
  |
MM Miklavž |
Ljubljana |
04.12.2021 |
7. |
(predteki) |
|
| 3. |
|
1:13,15 |
  |
Pokal Ježek |
Ljubljana |
19.03.2022 |
3. |
(predteki) |
   os.rek. (1:16,19; 4.15%)
|
| 4. |
|
1:11,57 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za ml.dečke in ml.deklice |
Maribor |
01.04.2022 |
2. |
(predteki) |
   os.rek. (1:13,15; 2.2%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
200KM |
1. |
|
3:00,04 |
  |
1. kolo ljubljanske regije |
Ljubljana |
06.11.2021 |
17. |
(predteki) |
   os.rek. (brez rezultata)
|
| 2. |
|
2:41,81 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za ml.dečke in ml.deklice |
Maribor |
01.04.2022 |
2. |
(predteki) |
   os.rek. (3:00,04; 11.26%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
400KM |
1. |
|
6:10,93 |
  |
1. razvojni pokal in MM Memorial Toneta Božiča |
Maribor |
11.12.2021 |
8. |
(predteki) |
   os.rek. (brez rezultata)
|
| 2. |
|
6:04,55 |
  |
3. kolo ljubljanske regije |
Ljubljana |
08.03.2022 |
16. |
(predteki) |
   os.rek. (6:10,93; 1.75%)
|
| 3. |
|
5:43,32 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za ml.dečke in ml.deklice |
Maribor |
01.04.2022 |
2. |
(predteki) |
   os.rek. (6:04,55; 6.18%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
50PM |
1. |
|
0:48,82 |
  |
Pokal Ribnica |
Ribnica |
16.10.2021 |
6. |
(predteki) |
   os.rek. (0:57,84; 18.47%)
|
| 2. |
|
0:50,45 |
  |
MM Miklavž |
Ljubljana |
04.12.2021 |
21. |
(predteki) |
|
| 3. |
|
0:49,88 |
  |
MM Boštjanov Dr. Fig |
Kranj |
12.03.2022 |
70. |
(predteki) |
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100PM |
1. |
|
1:47,96 |
  |
1. razvojni pokal in MM Memorial Toneta Božiča |
Maribor |
11.12.2021 |
13. |
(predteki) |
   os.rek. (2:05,16; 15.93%)
|
| 2. |
|
1:41,89 |
  |
Pokal Ježek |
Ljubljana |
19.03.2022 |
12. |
(predteki) |
   os.rek. (1:47,96; 5.95%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
200PM |
1. |
|
3:47,92 |
  |
3. kolo ljubljanske regije |
Ljubljana |
08.03.2022 |
35. |
(predteki) |
   os.rek. (brez rezultata)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
50DM |
1. |
|
0:46,22 |
  |
Pokal Ribnica |
Ribnica |
16.10.2021 |
7. |
(predteki) |
   os.rek. (brez rezultata)
|
| 2. |
|
0:41,30 |
  |
MM Miklavž |
Ljubljana |
04.12.2021 |
14. |
(predteki) |
   os.rek. (0:46,22; 11.91%)
|
| 3. |
|
0:45,03 |
  |
1. razvojni pokal in MM Memorial Toneta Božiča |
Maribor |
11.12.2021 |
9. |
(predteki) |
|
| 4. |
|
0:40,96 |
  |
MM Boštjanov Dr. Fig |
Kranj |
12.03.2022 |
31. |
(predteki) |
   os.rek. (0:41,30; 0.83%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
50HM |
1. |
|
0:43,72 |
  |
Pokal Ribnica |
Ribnica |
16.10.2021 |
5. |
(predteki) |
   os.rek. (brez rezultata)
|
| 2. |
|
0:44,15 |
  |
1. kolo ljubljanske regije |
Ljubljana |
06.11.2021 |
3. |
(predteki) |
|
| 3. |
|
0:40,93 |
  |
MM Miklavž |
Ljubljana |
04.12.2021 |
13. |
(predteki) |
   os.rek. (0:43,72; 6.81%)
|
| 4. |
|
0:41,34 |
  |
1. razvojni pokal in MM Memorial Toneta Božiča |
Maribor |
11.12.2021 |
9. |
(predteki) |
|
| 5. |
|
0:39,74 |
  |
    |
   |
    |
-  |
(štafeta) |
   os.rek. (0:40,93; 2.99%)
|
| 6. |
|
0:41,39 |
  |
MM Boštjanov Dr. Fig |
Kranj |
12.03.2022 |
34. |
(predteki) |
|
| 7. |
|
0:39,74 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za ml.dečke in ml.deklice |
Maribor |
01.04.2022 |
7. |
(predteki) |
   os.rek. (0:39,74; 0%)
|
| 8. |
|
0:39,40 |
  |
    |
   |
    |
-  |
(štafeta) |
   os.rek. (0:39,74; 0.86%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100HM |
1. |
|
1:29,81 |
  |
MM Miklavž |
Ljubljana |
04.12.2021 |
13. |
(predteki) |
   os.rek. (brez rezultata)
|
| 2. |
|
1:30,57 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za ml.dečke in ml.deklice |
Maribor |
01.04.2022 |
14. |
(predteki) |
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
200HM |
1. |
|
3:29,26 |
  |
2. kolo ljubljanske regije |
Ljubljana |
27.11.2021 |
23. |
(predteki) |
   os.rek. (brez rezultata)
|
| 2. |
|
3:04,80 |
  |
2. razvojni pokal in Mišov memorial |
Ljubljana |
18.12.2021 |
7. |
(predteki) |
   os.rek. (3:29,26; 13.23%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100MM |
1. |
|
1:31,45 |
  |
Pokal Ribnica |
Ribnica |
16.10.2021 |
3. |
(predteki) |
   os.rek. (brez rezultata)
|
| 2. |
|
1:28,33 |
  |
2. razvojni pokal in Mišov memorial |
Ljubljana |
18.12.2021 |
10. |
(predteki) |
   os.rek. (1:31,45; 3.53%)
|
| 3. |
|
1:28,68 |
  |
Pokal Ježek |
Ljubljana |
19.03.2022 |
12. |
(predteki) |
|