disc. |
# |
  |
čas |
  |
tekmovanje |
kraj |
datum |
mesto |
  |
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
50KM |
1. |
|
0:24,68 |
  |
1. kolo gorenjske regije |
Kranj |
16.10.2019 |
1. |
(predteki) |
|
| 2. |
|
0:24,49 |
  |
Velika nagrada Slovenije - Špelin in Vesnin memorial |
Kranj |
23.11.2019 |
2. |
(predteki) |
|
| 3. |
|
0:24,42 |
  |
    |
   |
    |
7. |
(finale) |
|
| 4. |
|
0:23,44 |
  |
Odprto združeno prvenstvo Slovenije |
Ljubljana |
23.01.2020 |
-  |
(štafeta) |
   os.rek. (0:23,62; 0.76%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100KM |
1. |
|
0:53,44 |
  |
Jadran Grand Prix |
Split |
26.10.2019 |
19. |
(predteki) |
|
| 2. |
|
0:53,45 |
  |
Velika nagrada Slovenije - Pokal mesta Celje |
Celje |
09.11.2019 |
3. |
(predteki) |
|
| 3. |
|
0:52,97 |
  |
    |
   |
    |
2. |
(finale) |
|
| 4. |
|
0:53,70 |
  |
Velika nagrada Slovenije - Špelin in Vesnin memorial |
Kranj |
23.11.2019 |
3. |
(predteki) |
|
| 5. |
|
0:54,51 |
  |
    |
   |
    |
8. |
(finale) |
|
| 6. |
|
0:53,41 |
  |
Odprto združeno prvenstvo Slovenije |
Ljubljana |
23.01.2020 |
11. |
(predteki) |
|
| 7. |
|
0:51,81 |
  |
    |
   |
    |
-  |
(štafeta) |
   os.rek. (0:51,98; 0.32%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
200KM |
1. |
|
1:54,28 |
  |
Jadran Grand Prix |
Split |
26.10.2019 |
5. |
(predteki) |
|
| 2. |
|
1:55,93 |
  |
Velika nagrada Slovenije - Pokal mesta Celje |
Celje |
09.11.2019 |
2. |
(predteki) |
|
| 3. |
|
1:55,07 |
  |
    |
   |
    |
6. |
(finale) |
|
| 4. |
|
1:56,05 |
  |
4. kolo gorenjske regije |
Kranj |
08.01.2020 |
1. |
(predteki) |
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
400KM |
1. |
|
4:09,32 |
  |
1. kolo gorenjske regije |
Kranj |
16.10.2019 |
3. |
(predteki) |
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
800KM |
1. |
|
8:56,70 |
  |
2. kolo gorenjske regije |
Kranj |
13.11.2019 |
-  |
(vmesni) |
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
1500KM |
1. |
|
16:51,26 |
  |
2. kolo gorenjske regije |
Kranj |
13.11.2019 |
5. |
(predteki) |
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
50PM |
1. |
|
0:32,58 |
  |
2. kolo gorenjske regije |
Kranj |
13.11.2019 |
2. |
(predteki) |
   os.rek. (0:34,19; 4.94%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
200PM |
1. |
|
2:45,50 |
  |
2. kolo gorenjske regije |
Kranj |
13.11.2019 |
7. |
(predteki) |
   os.rek. (2:52,25; 4.07%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
50DM |
1. |
|
0:26,52 |
  |
4. kolo gorenjske regije |
Kranj |
08.01.2020 |
1. |
(predteki) |
   os.rek. (0:26,92; 1.5%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100DM |
1. |
|
0:57,59 |
  |
Velika nagrada Slovenije - Pokal mesta Celje |
Celje |
09.11.2019 |
2. |
(predteki) |
|
| 2. |
|
0:58,02 |
  |
    |
   |
    |
4. |
(finale) |
|
| 3. |
|
0:58,49 |
  |
Velika nagrada Slovenije - Špelin in Vesnin memorial |
Kranj |
23.11.2019 |
3. |
(predteki) |
|
| 4. |
|
0:58,12 |
  |
    |
   |
    |
6. |
(finale) |
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
200DM |
1. |
|
2:09,40 |
  |
1. kolo gorenjske regije |
Kranj |
16.10.2019 |
1. |
(predteki) |
   os.rek. (2:09,59; 0.14%)
|
| 2. |
|
2:10,66 |
  |
Velika nagrada Slovenije - Špelin in Vesnin memorial |
Kranj |
23.11.2019 |
5. |
(predteki) |
|
| 3. |
|
2:10,52 |
  |
    |
   |
    |
5. |
(finale) |
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
50HM |
1. |
|
0:27,03 |
  |
Jadran Grand Prix |
Split |
26.10.2019 |
5. |
(predteki) |
|
| 2. |
|
0:27,69 |
  |
Velika nagrada Slovenije - Špelin in Vesnin memorial |
Kranj |
23.11.2019 |
2. |
(predteki) |
|
| 3. |
|
0:27,12 |
  |
    |
   |
    |
5. |
(finale) |
|
| 4. |
|
0:26,83 |
  |
3. kolo gorenjske regije |
Kranj |
11.12.2019 |
1. |
(predteki) |
|
| 5. |
|
0:26,30 |
  |
Odprto združeno prvenstvo Slovenije |
Ljubljana |
23.01.2020 |
2. |
(predteki) |
|
| 6. |
|
0:26,33 |
  |
    |
   |
    |
5. |
(finale) |
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100HM |
1. |
|
0:59,63 |
  |
Jadran Grand Prix |
Split |
26.10.2019 |
9. |
(predteki) |
|
| 2. |
|
0:59,35 |
  |
Velika nagrada Slovenije - Špelin in Vesnin memorial |
Kranj |
23.11.2019 |
2. |
(predteki) |
|
| 3. |
|
0:59,16 |
  |
    |
   |
    |
4. |
(finale) |
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
200HM |
1. |
|
2:12,83 |
  |
1. kolo gorenjske regije |
Kranj |
16.10.2019 |
3. |
(predteki) |
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100MM |
1. |
|
1:02,26 |
  |
Velika nagrada Slovenije - Pokal mesta Celje |
Celje |
09.11.2019 |
6. |
(predteki) |
|
| 2. |
|
1:02,67 |
  |
    |
   |
    |
8. |
(finale) |
|
| 3. |
|
1:02,52 |
  |
4. kolo gorenjske regije |
Kranj |
08.01.2020 |
4. |
(predteki) |
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
200MM |
1. |
|
2:16,27 |
  |
2. kolo gorenjske regije |
Kranj |
13.11.2019 |
1. |
(predteki) |
|