disc. |
# |
  |
čas |
  |
tekmovanje |
kraj |
datum |
mesto |
  |
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
50KM |
1. |
|
0:31,73 |
  |
MM Miklavž |
Ljubljana |
03.12.2016 |
49. |
(predteki) |
   os.rek. (0:33,90; 6.83%)
|
| 2. |
|
0:32,71 |
  |
Ilirija Challenge |
Ljubljana |
10.12.2016 |
14. |
(predteki) |
|
| 3. |
|
0:31,26 |
  |
Združeno prvenstvo Slovenije |
Maribor |
26.01.2017 |
68. |
(predteki) |
   os.rek. (0:31,73; 1.5%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100KM |
1. |
|
1:09,00 |
  |
Pokal Ribnica |
Ribnica |
15.10.2016 |
12. |
(predteki) |
   os.rek. (1:12,75; 5.43%)
|
| 2. |
|
1:08,76 |
  |
Špelin in Vesnin memorial |
Kranj |
19.11.2016 |
22. |
(predteki) |
   os.rek. (1:09,00; 0.34%)
|
| 3. |
|
1:07,95 |
  |
Ilirija Challenge |
Ljubljana |
10.12.2016 |
8. |
(predteki) |
   os.rek. (1:08,76; 1.19%)
|
| 4. |
|
1:07,75 |
  |
Združeno prvenstvo Slovenije |
Maribor |
26.01.2017 |
59. |
(predteki) |
   os.rek. (1:07,95; 0.29%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
400KM |
1. |
|
5:03,15 |
  |
1. kolo ljubljanske regije |
Ljubljana |
17.12.2016 |
12. |
(predteki) |
   os.rek. (5:16,76; 4.48%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100PM |
1. |
|
1:29,92 |
  |
Pokal Ribnica |
Ribnica |
15.10.2016 |
13. |
(predteki) |
   os.rek. (1:36,03; 6.79%)
|
| 2. |
|
1:30,69 |
  |
MM Miklavž |
Ljubljana |
03.12.2016 |
45. |
(predteki) |
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
50DM |
1. |
|
0:34,22 |
  |
Združeno prvenstvo Slovenije |
Maribor |
26.01.2017 |
47. |
(predteki) |
   os.rek. (0:36,80; 7.53%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100DM |
1. |
|
1:17,77 |
  |
Pokal Ribnica |
Ribnica |
15.10.2016 |
9. |
(predteki) |
   os.rek. (1:24,96; 9.24%)
|
| 2. |
|
1:17,40 |
  |
MM Miklavž |
Ljubljana |
03.12.2016 |
37. |
(predteki) |
   os.rek. (1:17,77; 0.47%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
50HM |
1. |
|
0:35,81 |
  |
Pokal mesta Celje - sobota |
Celje |
12.11.2016 |
10. |
(predteki) |
   os.rek. (0:41,25; 15.19%)
|
| 2. |
|
0:35,76 |
  |
MM Miklavž |
Ljubljana |
03.12.2016 |
41. |
(predteki) |
   os.rek. (0:35,81; 0.13%)
|
| 3. |
|
0:34,65 |
  |
Ilirija Challenge |
Ljubljana |
10.12.2016 |
2. |
(predteki) |
   os.rek. (0:35,76; 3.2%)
|
| 4. |
|
0:35,68 |
  |
Združeno prvenstvo Slovenije |
Maribor |
26.01.2017 |
33. |
(predteki) |
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100HM |
1. |
|
1:13,85 |
  |
Pokal Ribnica |
Ribnica |
15.10.2016 |
7. |
(predteki) |
   os.rek. (1:14,42; 0.77%)
|
| 2. |
|
1:13,16 |
  |
Špelin in Vesnin memorial |
Kranj |
19.11.2016 |
12. |
(predteki) |
   os.rek. (1:13,85; 0.94%)
|
| 3. |
|
1:13,27 |
  |
Ilirija Challenge |
Ljubljana |
10.12.2016 |
3. |
(predteki) |
|
| 4. |
|
1:14,95 |
  |
1. kolo ljubljanske regije |
Ljubljana |
17.12.2016 |
5. |
(predteki) |
|
| 5. |
|
1:12,39 |
  |
Združeno prvenstvo Slovenije |
Maribor |
26.01.2017 |
23. |
(predteki) |
   os.rek. (1:13,16; 1.06%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
200HM |
1. |
|
2:31,16 |
  |
Pokal mesta Celje - sobota |
Celje |
12.11.2016 |
7. |
(predteki) |
   os.rek. (2:44,59; 8.88%)
|
| 2. |
|
2:31,15 |
  |
Združeno prvenstvo Slovenije |
Maribor |
26.01.2017 |
16. |
(predteki) |
   os.rek. (2:31,16; 0%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100MM |
1. |
|
1:16,50 |
  |
Združeno prvenstvo Slovenije |
Maribor |
26.01.2017 |
28. |
(predteki) |
   os.rek. (1:19,52; 3.94%)
|
| 2. |
|
1:17,74 |
  |
Prvenstvo osnovnih šol v plavanju |
Ljubljana |
15.03.2017 |
19. |
(predteki) |
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
200MM |
1. |
|
2:44,50 |
  |
1. kolo ljubljanske regije |
Ljubljana |
17.12.2016 |
9. |
(predteki) |
   os.rek. (2:52,31; 4.74%)
|