event. |
# |
  |
time |
  |
competition |
city |
date |
rank |
  |
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
50 free |
1. |
|
0:29,84 |
  |
8. razvojni pokal - Mišov memorial |
Ljubljana |
15.06.2019 |
3. |
(heats) |
   os.rek. (0:29,94; 0.33%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100 free |
1. |
|
1:04,26 |
  |
5. razvojni pokal - Pokal Terme Ptuj |
Ptuj |
18.05.2019 |
1. |
(heats) |
   os.rek. (1:04,86; 0.93%)
|
| 2. |
|
1:06,08 |
  |
Pokal Kopra |
Koper |
06.07.2019 |
6. |
(heats) |
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
200 free |
1. |
|
2:18,41 |
  |
7. razvojni pokal - MM Krško |
Brestanica |
08.06.2019 |
2. |
(heats) |
   os.rek. (2:23,09; 3.38%)
|
| 2. |
|
2:19,02 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za dečke in deklice |
Ravne na Koroškem |
19.07.2019 |
3. |
(heats) |
|
| 3. |
|
2:22,16 |
  |
    |
   |
    |
6. |
(finals) |
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
400 free |
1. |
|
4:52,13 |
  |
6. razvojni pokal - Pokal Boberček |
Ravne na Koroškem |
01.06.2019 |
2. |
(heats) |
   os.rek. (4:57,94; 1.98%)
|
| 2. |
|
4:54,50 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za dečke in deklice |
Ravne na Koroškem |
19.07.2019 |
6. |
(heats) |
|
| 3. |
|
5:03,79 |
  |
    |
   |
    |
8. |
(finals) |
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
800 free |
1. |
|
10:54,25 |
  |
Banja Luka OPEN |
Banja Luka |
25.05.2019 |
17. |
(heats) |
   os.rek. (brez rezultata)
|
| 2. |
|
10:55,09 |
  |
8. razvojni pokal - Mišov memorial |
Ljubljana |
15.06.2019 |
15. |
(heats) |
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
50 breast |
1. |
|
0:42,45 |
  |
6. razvojni pokal - Pokal Boberček |
Ravne na Koroškem |
01.06.2019 |
21. |
(heats) |
   os.rek. (0:45,03; 6.07%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100 breast |
1. |
|
1:35,05 |
  |
7. razvojni pokal - MM Krško |
Brestanica |
08.06.2019 |
20. |
(heats) |
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
200 breast |
1. |
|
3:26,27 |
  |
5. razvojni pokal - Pokal Terme Ptuj |
Ptuj |
18.05.2019 |
18. |
(heats) |
   os.rek. (brez rezultata)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
50 fly |
1. |
|
0:35,25 |
  |
Banja Luka OPEN |
Banja Luka |
25.05.2019 |
15. |
(heats) |
|
| 2. |
|
0:34,82 |
  |
7. razvojni pokal - MM Krško |
Brestanica |
08.06.2019 |
9. |
(heats) |
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100 fly |
1. |
|
1:18,05 |
  |
6. razvojni pokal - Pokal Boberček |
Ravne na Koroškem |
01.06.2019 |
13. |
(heats) |
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
50 back |
1. |
|
0:34,51 |
  |
5. razvojni pokal - Pokal Terme Ptuj |
Ptuj |
18.05.2019 |
4. |
(heats) |
   os.rek. (0:36,32; 5.24%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100 back |
1. |
|
1:13,53 |
  |
8. razvojni pokal - Mišov memorial |
Ljubljana |
15.06.2019 |
2. |
(heats) |
   os.rek. (1:18,03; 6.11%)
|
| 2. |
|
1:10,86 |
  |
Pokal Kopra |
Koper |
06.07.2019 |
2. |
(heats) |
   os.rek. (1:13,53; 3.76%)
|
| 3. |
|
1:11,04 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za dečke in deklice |
Ravne na Koroškem |
19.07.2019 |
1. |
(heats) |
|
| 4. |
|
1:10,88 |
  |
    |
   |
    |
1. |
(finals) |
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
200 back |
1. |
|
2:42,45 |
  |
Banja Luka OPEN |
Banja Luka |
25.05.2019 |
4. |
(heats) |
   os.rek. (2:53,02; 6.5%)
|
| 2. |
|
2:38,30 |
  |
6. razvojni pokal - Pokal Boberček |
Ravne na Koroškem |
01.06.2019 |
4. |
(heats) |
   os.rek. (2:42,45; 2.62%)
|
| 3. |
|
2:38,49 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za dečke in deklice |
Ravne na Koroškem |
19.07.2019 |
4. |
(heats) |
|
| 4. |
|
2:45,25 |
  |
    |
   |
    |
8. |
(finals) |
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
200 I.M. |
1. |
|
2:47,79 |
  |
8. razvojni pokal - Mišov memorial |
Ljubljana |
15.06.2019 |
10. |
(heats) |
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
400 I.M. |
1. |
|
5:56,11 |
  |
5. razvojni pokal - Pokal Terme Ptuj |
Ptuj |
18.05.2019 |
7. |
(heats) |
|