event. |
# |
  |
time |
  |
competition |
city |
date |
rank |
  |
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
50 free |
1. |
|
0:30,85 |
  |
MM Zvezda |
Kranj |
11.01.2020 |
4. |
(heats) |
   os.rek. (0:31,48; 2.04%)
|
| 2. |
|
0:31,27 |
  |
7. razvojni pokal - Mišov memorial |
Ljubljana |
12.09.2020 |
6. |
(heats) |
|
| 3. |
|
0:30,85 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za ml.dečke in ml.deklice |
Koper |
09.10.2020 |
-  |
(relay) |
   os.rek. (0:30,85; 0%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100 free |
1. |
|
1:09,80 |
  |
7. razvojni pokal - Mišov memorial |
Ljubljana |
12.09.2020 |
-  |
(relay) |
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
200 free |
1. |
|
2:25,61 |
  |
8. razvojni pokal - MM Veronika |
Kamnik |
26.09.2020 |
2. |
(heats) |
   os.rek. (2:29,47; 2.65%)
|
| 2. |
|
2:21,47 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za ml.dečke in ml.deklice |
Koper |
09.10.2020 |
3. |
(heats) |
   os.rek. (2:25,61; 2.92%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
400 free |
1. |
|
5:02,72 |
  |
5. razvojni pokal - Pokal Boberček |
Ravne na Koroškem |
04.07.2020 |
2. |
(heats) |
   os.rek. (5:08,52; 1.91%)
|
| 2. |
|
4:53,73 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za ml.dečke in ml.deklice |
Koper |
09.10.2020 |
2. |
(heats) |
   os.rek. (5:02,72; 3.06%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
50 breast |
1. |
|
0:40,22 |
  |
Velika nagrada Slovenije - MM Ravne |
Ravne na Koroškem |
01.08.2020 |
6. |
(heats) |
   os.rek. (0:41,18; 2.38%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100 breast |
1. |
|
1:25,61 |
  |
5. razvojni pokal - Pokal Boberček |
Ravne na Koroškem |
04.07.2020 |
3. |
(heats) |
   os.rek. (1:28,74; 3.65%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
200 breast |
1. |
|
3:03,15 |
  |
7. razvojni pokal - Mišov memorial |
Ljubljana |
12.09.2020 |
3. |
(heats) |
   os.rek. (3:06,45; 1.8%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
50 fly |
1. |
|
0:33,47 |
  |
MM Zvezda |
Kranj |
11.01.2020 |
2. |
(heats) |
   os.rek. (0:33,74; 0.8%)
|
| 2. |
|
0:33,63 |
  |
8. razvojni pokal - MM Veronika |
Kamnik |
26.09.2020 |
2. |
(heats) |
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100 fly |
1. |
|
1:15,51 |
  |
Velika nagrada Slovenije - MM Ravne |
Ravne na Koroškem |
01.08.2020 |
5. |
(heats) |
   os.rek. (1:16,08; 0.75%)
|
| 2. |
|
1:15,40 |
  |
7. razvojni pokal - Mišov memorial |
Ljubljana |
12.09.2020 |
3. |
(heats) |
   os.rek. (1:15,51; 0.14%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
50 back |
1. |
|
0:34,91 |
  |
MM Zvezda |
Kranj |
11.01.2020 |
4. |
(heats) |
   os.rek. (0:35,48; 1.63%)
|
| 2. |
|
0:35,74 |
  |
5. razvojni pokal - Pokal Boberček |
Ravne na Koroškem |
04.07.2020 |
4. |
(heats) |
|
| 3. |
|
0:34,77 |
  |
8. razvojni pokal - MM Veronika |
Kamnik |
26.09.2020 |
1. |
(finals) |
   os.rek. (0:34,91; 0.4%)
|
| 4. |
|
0:34,31 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za ml.dečke in ml.deklice |
Koper |
09.10.2020 |
2. |
(heats) |
   os.rek. (0:34,77; 1.34%)
|
| 5. |
|
0:34,87 |
  |
    |
   |
    |
-  |
(relay) |
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100 back |
1. |
|
1:18,92 |
  |
8. razvojni pokal - MM Veronika |
Kamnik |
26.09.2020 |
1. |
(heats) |
|
| 2. |
|
1:16,80 |
  |
    |
   |
    |
2. |
(heats) |
   os.rek. (1:17,30; 0.65%)
|
| 3. |
|
1:14,38 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za ml.dečke in ml.deklice |
Koper |
09.10.2020 |
4. |
(heats) |
   os.rek. (1:16,80; 3.25%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
200 back |
1. |
|
2:36,82 |
  |
MM Zvezda |
Kranj |
11.01.2020 |
1. |
(heats) |
   os.rek. (2:37,36; 0.34%)
|
| 2. |
|
2:32,21 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za ml.dečke in ml.deklice |
Koper |
09.10.2020 |
1. |
(heats) |
   os.rek. (2:36,82; 3.02%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
200 I.M. |
1. |
|
2:38,12 |
  |
5. razvojni pokal - Pokal Boberček |
Ravne na Koroškem |
04.07.2020 |
2. |
(heats) |
|
| 2. |
|
2:40,84 |
  |
Velika nagrada Slovenije - MM Ravne |
Ravne na Koroškem |
01.08.2020 |
3. |
(heats) |
|
| 3. |
|
2:38,43 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za ml.dečke in ml.deklice |
Koper |
09.10.2020 |
3. |
(heats) |
|