disc. |
# |
  |
čas |
  |
tekmovanje |
kraj |
datum |
mesto |
  |
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
50KZ |
1. |
|
0:30,63 |
  |
2. kolo gorenjske regije |
Radovljica |
25.04.2024 |
3. |
(predteki) |
   os.rek. (0:32,09; 4.76%)
|
| 2. |
|
0:30,33 |
  |
MM Ilirija |
Ljubljana |
11.05.2024 |
5. |
(predteki) |
   os.rek. (0:30,63; 0.98%)
|
| 3. |
|
0:30,53 |
  |
5. razvojni pokal in Pokal Krško |
Brestanica |
25.05.2024 |
2. |
(predteki) |
|
| 4. |
|
0:30,47 |
  |
4. kolo gorenjske regije |
Kamnik |
20.06.2024 |
6. |
(predteki) |
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100KZ |
1. |
|
1:06,97 |
  |
MM Ilirija |
Ljubljana |
11.05.2024 |
5. |
(predteki) |
   os.rek. (1:08,17; 1.79%)
|
| 2. |
|
1:06,79 |
  |
6. Razvojni pokal in Lučkin memorial |
Trbovlje |
22.06.2024 |
7. |
(predteki) |
   os.rek. (1:06,97; 0.26%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
200KZ |
1. |
|
2:25,15 |
  |
5. razvojni pokal in Pokal Krško |
Brestanica |
25.05.2024 |
6. |
(predteki) |
   os.rek. (2:25,91; 0.52%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
400KZ |
1. |
|
5:02,70 |
  |
4. razvojni pokal in Pokal Boberček |
Ravne na Koroškem |
06.04.2024 |
5. |
(predteki) |
   os.rek. (5:02,87; 0.05%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
800KZ |
1. |
|
10:40,11 |
  |
6. Razvojni pokal in Lučkin memorial |
Trbovlje |
22.06.2024 |
11. |
(predteki) |
   os.rek. (10:42,64; 0.39%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
50PZ |
1. |
|
0:36,91 |
  |
2. kolo gorenjske regije |
Radovljica |
25.04.2024 |
2. |
(predteki) |
|
| 2. |
|
0:37,04 |
  |
3. kolo gorenjske regije |
Kamnik |
23.05.2024 |
3. |
(predteki) |
|
| 3. |
|
0:36,77 |
  |
5. razvojni pokal in Pokal Krško |
Brestanica |
25.05.2024 |
1. |
(predteki) |
|
| 4. |
|
0:36,46 |
  |
MM Kranj |
Kranj |
01.06.2024 |
11. |
(predteki) |
|
| 5. |
|
0:35,68 |
  |
    |
   |
    |
10. |
(finale) |
   os.rek. (0:36,35; 1.87%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100PZ |
1. |
|
1:22,64 |
  |
MM Ilirija |
Ljubljana |
11.05.2024 |
3. |
(predteki) |
|
| 2. |
|
1:22,27 |
  |
MM Kranj |
Kranj |
01.06.2024 |
11. |
(predteki) |
|
| 3. |
|
1:20,36 |
  |
    |
   |
    |
9. |
(finale) |
|
| 4. |
|
1:21,58 |
  |
6. Razvojni pokal in Lučkin memorial |
Trbovlje |
22.06.2024 |
2. |
(predteki) |
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
200PZ |
1. |
|
2:58,02 |
  |
MM Kranj |
Kranj |
01.06.2024 |
6. |
(predteki) |
|
| 2. |
|
2:57,20 |
  |
    |
   |
    |
7. |
(finale) |
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
50DZ |
1. |
|
0:37,04 |
  |
3. kolo gorenjske regije |
Kamnik |
23.05.2024 |
4. |
(predteki) |
   os.rek. (0:40,04; 8.09%)
|
| 2. |
|
0:38,15 |
  |
4. kolo gorenjske regije |
Kamnik |
20.06.2024 |
8. |
(predteki) |
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
50HZ |
1. |
|
0:38,27 |
  |
MM Kranj |
Kranj |
01.06.2024 |
36. |
(predteki) |
   os.rek. (0:41,23; 7.73%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100HZ |
1. |
|
1:22,15 |
  |
4. razvojni pokal in Pokal Boberček |
Ravne na Koroškem |
06.04.2024 |
14. |
(predteki) |
   os.rek. (1:23,27; 1.36%)
|
| 2. |
|
1:23,73 |
  |
2. kolo gorenjske regije |
Radovljica |
25.04.2024 |
7. |
(predteki) |
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
200HZ |
1. |
|
2:54,64 |
  |
3. kolo gorenjske regije |
Kamnik |
23.05.2024 |
6. |
(predteki) |
   os.rek. (3:08,74; 8.07%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
200MZ |
1. |
|
2:47,88 |
  |
4. razvojni pokal in Pokal Boberček |
Ravne na Koroškem |
06.04.2024 |
11. |
(predteki) |
   os.rek. (3:09,79; 13.05%)
|
| 2. |
|
2:49,15 |
  |
2. kolo gorenjske regije |
Radovljica |
25.04.2024 |
3. |
(predteki) |
|
| 3. |
|
2:47,71 |
  |
MM Ilirija |
Ljubljana |
11.05.2024 |
2. |
(predteki) |
   os.rek. (2:47,88; 0.1%)
|
| 4. |
|
2:48,25 |
  |
4. kolo gorenjske regije |
Kamnik |
20.06.2024 |
6. |
(predteki) |
|