event. |
# |
  |
time |
  |
competition |
city |
date |
rank |
  |
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
50 free |
1. |
|
2:31,09 |
  |
6. razvojni pokal - MM Krško |
Brestanica |
18.07.2020 |
-  |
(relay) |
|
| 2. |
|
0:33,86 |
  |
7. razvojni pokal - Mišov memorial |
Ljubljana |
12.09.2020 |
11. |
(heats) |
   os.rek. (0:34,89; 3.04%)
|
| 3. |
|
0:32,82 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za ml.dečke in ml.deklice |
Koper |
09.10.2020 |
16. |
(heats) |
   os.rek. (0:33,86; 3.16%)
|
| 4. |
|
0:33,05 |
  |
    |
   |
    |
-  |
(relay) |
   os.rek. (0:33,86; 2.45%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100 free |
1. |
|
1:13,21 |
  |
6. razvojni pokal - MM Krško |
Brestanica |
18.07.2020 |
7. |
(heats) |
   os.rek. (1:19,00; 7.9%)
|
| 2. |
|
1:12,79 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za ml.dečke in ml.deklice |
Koper |
09.10.2020 |
22. |
(heats) |
   os.rek. (1:13,21; 0.57%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
400 free |
1. |
|
5:29,71 |
  |
5. razvojni pokal - Pokal Boberček |
Ravne na Koroškem |
04.07.2020 |
8. |
(heats) |
   os.rek. (6:06,52; 11.16%)
|
| 2. |
|
5:37,27 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za ml.dečke in ml.deklice |
Koper |
09.10.2020 |
23. |
(heats) |
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
50 breast |
1. |
|
0:45,54 |
  |
6. razvojni pokal - MM Krško |
Brestanica |
18.07.2020 |
7. |
(heats) |
   os.rek. (0:51,78; 13.7%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100 breast |
1. |
|
1:41,72 |
  |
5. razvojni pokal - Pokal Boberček |
Ravne na Koroškem |
04.07.2020 |
22. |
(heats) |
   os.rek. (2:04,57; 22.46%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
200 breast |
1. |
|
3:42,90 |
  |
7. razvojni pokal - Mišov memorial |
Ljubljana |
12.09.2020 |
17. |
(heats) |
   os.rek. (4:05,76; 10.25%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
50 fly |
1. |
|
0:33,48 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za ml.dečke in ml.deklice |
Koper |
09.10.2020 |
4. |
(heats) |
   os.rek. (0:38,52; 15.05%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100 fly |
1. |
|
1:19,87 |
  |
7. razvojni pokal - Mišov memorial |
Ljubljana |
12.09.2020 |
1. |
(heats) |
   os.rek. (1:25,09; 6.53%)
|
| 2. |
|
1:16,70 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za ml.dečke in ml.deklice |
Koper |
09.10.2020 |
3. |
(heats) |
   os.rek. (1:19,87; 4.13%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
50 back |
1. |
|
0:39,05 |
  |
5. razvojni pokal - Pokal Boberček |
Ravne na Koroškem |
04.07.2020 |
13. |
(heats) |
   os.rek. (0:41,66; 6.68%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
200 back |
1. |
|
2:59,75 |
  |
6. razvojni pokal - MM Krško |
Brestanica |
18.07.2020 |
2. |
(heats) |
   os.rek. (3:10,29; 5.86%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
200 I.M. |
1. |
|
3:03,47 |
  |
5. razvojni pokal - Pokal Boberček |
Ravne na Koroškem |
04.07.2020 |
15. |
(heats) |
   os.rek. (3:14,25; 5.87%)
|
| 2. |
|
3:00,07 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za ml.dečke in ml.deklice |
Koper |
09.10.2020 |
15. |
(heats) |
   os.rek. (3:03,47; 1.88%)
|