disc. |
# |
  |
čas |
  |
tekmovanje |
kraj |
datum |
mesto |
  |
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
50KZ |
1. |
|
0:29,59 |
  |
MM Start |
Kranj |
12.10.2019 |
5. |
(predteki) |
   os.rek. (0:30,24; 2.19%)
|
| 2. |
|
0:29,51 |
  |
1. razvojni pokal - Pokal Delfin |
Ljubljana |
26.10.2019 |
2. |
(predteki) |
   os.rek. (0:29,59; 0.27%)
|
| 3. |
|
0:29,94 |
  |
3. razvojni pokal - Božičev memorial |
Maribor |
30.11.2019 |
-  |
(štafeta) |
|
| 4. |
|
0:29,26 |
  |
3. kolo troboja BM-FR-VV |
Velenje |
04.01.2020 |
5. |
(predteki) |
   os.rek. (0:29,51; 0.85%)
|
| 5. |
|
0:29,32 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za dečke in deklice |
Kranj |
07.02.2020 |
5. |
(predteki) |
|
| 6. |
|
0:28,88 |
  |
    |
   |
    |
3. |
(finale) |
   os.rek. (0:29,26; 1.31%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100KZ |
1. |
|
1:06,56 |
  |
MM Start |
Kranj |
12.10.2019 |
7. |
(predteki) |
   os.rek. (1:08,61; 3.07%)
|
| 2. |
|
1:07,54 |
  |
2. kolo troboja BM-FR-VV |
Maribor |
18.12.2019 |
6. |
(predteki) |
|
| 3. |
|
1:04,72 |
  |
4. razvojni pokal - Celjski pokal |
Celje |
12.01.2020 |
3. |
(predteki) |
   os.rek. (1:06,56; 2.84%)
|
| 4. |
|
1:04,59 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za dečke in deklice |
Kranj |
07.02.2020 |
6. |
(predteki) |
   os.rek. (1:04,72; 0.2%)
|
| 5. |
|
1:04,32 |
  |
    |
   |
    |
7. |
(finale) |
   os.rek. (1:04,72; 0.62%)
|
| 6. |
|
1:04,62 |
  |
    |
   |
    |
-  |
(štafeta) |
   os.rek. (1:04,72; 0.15%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
200KZ |
1. |
|
2:24,95 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za dečke in deklice |
Kranj |
07.02.2020 |
-  |
(štafeta) |
   os.rek. (2:37,03; 8.33%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
50PZ |
1. |
|
0:38,34 |
  |
4. razvojni pokal - Celjski pokal |
Celje |
12.01.2020 |
5. |
(predteki) |
   os.rek. (0:41,15; 7.32%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
200PZ |
1. |
|
3:09,48 |
  |
1. razvojni pokal - Pokal Delfin |
Ljubljana |
26.10.2019 |
5. |
(predteki) |
   os.rek. (3:26,92; 9.2%)
|
| 2. |
|
3:11,35 |
  |
2. kolo troboja BM-FR-VV |
Maribor |
18.12.2019 |
5. |
(predteki) |
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
50DZ |
1. |
|
0:31,79 |
  |
MM Start |
Kranj |
12.10.2019 |
3. |
(predteki) |
|
| 2. |
|
0:32,51 |
  |
2. kolo troboja BM-FR-VV |
Maribor |
18.12.2019 |
5. |
(predteki) |
|
| 3. |
|
0:30,60 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za dečke in deklice |
Kranj |
07.02.2020 |
2. |
(predteki) |
   os.rek. (0:31,70; 3.59%)
|
| 4. |
|
0:30,13 |
  |
    |
   |
    |
1. |
(finale) |
   os.rek. (0:31,70; 5.21%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100DZ |
1. |
|
1:15,90 |
  |
MM Start |
Kranj |
12.10.2019 |
6. |
(predteki) |
   os.rek. (1:22,31; 8.44%)
|
| 2. |
|
1:14,58 |
  |
1. razvojni pokal - Pokal Delfin |
Ljubljana |
26.10.2019 |
4. |
(predteki) |
   os.rek. (1:15,90; 1.76%)
|
| 3. |
|
1:19,56 |
  |
3. kolo troboja BM-FR-VV |
Velenje |
04.01.2020 |
2. |
(predteki) |
|
| 4. |
|
1:10,79 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za dečke in deklice |
Kranj |
07.02.2020 |
3. |
(predteki) |
   os.rek. (1:14,58; 5.35%)
|
| 5. |
|
1:08,23 |
  |
    |
   |
    |
2. |
(finale) |
   os.rek. (1:14,58; 9.3%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
200DZ |
1. |
|
2:52,26 |
  |
3. razvojni pokal - Božičev memorial |
Maribor |
30.11.2019 |
3. |
(predteki) |
   os.rek. (brez rezultata)
|
| 2. |
|
2:44,59 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za dečke in deklice |
Kranj |
07.02.2020 |
3. |
(predteki) |
   os.rek. (2:52,26; 4.66%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
50HZ |
1. |
|
0:34,99 |
  |
3. razvojni pokal - Božičev memorial |
Maribor |
30.11.2019 |
6. |
(predteki) |
|
| 2. |
|
0:33,67 |
  |
2. kolo troboja BM-FR-VV |
Maribor |
18.12.2019 |
6. |
(predteki) |
   os.rek. (0:34,63; 2.85%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100HZ |
1. |
|
1:12,34 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za dečke in deklice |
Kranj |
07.02.2020 |
7. |
(predteki) |
   os.rek. (1:13,44; 1.52%)
|
| 2. |
|
1:11,23 |
  |
    |
   |
    |
7. |
(finale) |
   os.rek. (1:13,44; 3.1%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
200HZ |
1. |
|
2:43,04 |
  |
3. kolo troboja BM-FR-VV |
Velenje |
04.01.2020 |
8. |
(predteki) |
|
| 2. |
|
2:37,91 |
  |
4. razvojni pokal - Celjski pokal |
Celje |
12.01.2020 |
6. |
(predteki) |
   os.rek. (2:42,54; 2.93%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100MZ |
1. |
|
1:16,22 |
  |
3. razvojni pokal - Božičev memorial |
Maribor |
30.11.2019 |
6. |
(predteki) |
|
| 2. |
|
1:15,59 |
  |
2. kolo troboja BM-FR-VV |
Maribor |
18.12.2019 |
6. |
(predteki) |
   os.rek. (1:16,04; 0.59%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
200MZ |
1. |
|
2:41,93 |
  |
4. razvojni pokal - Celjski pokal |
Celje |
12.01.2020 |
4. |
(predteki) |
   os.rek. (2:47,31; 3.32%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
400MZ |
1. |
|
5:52,24 |
  |
1. razvojni pokal - Pokal Delfin |
Ljubljana |
26.10.2019 |
4. |
(predteki) |
   os.rek. (brez rezultata)
|
| 2. |
|
5:56,33 |
  |
3. kolo troboja BM-FR-VV |
Velenje |
04.01.2020 |
1. |
(predteki) |
|