disc. |
# |
  |
čas |
  |
tekmovanje |
kraj |
datum |
mesto |
  |
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
50KM |
1. |
|
0:31,68 |
  |
1. razvojni pokal - Pokal Delfin |
Ljubljana |
26.10.2019 |
20. |
(predteki) |
   os.rek. (0:33,16; 4.67%)
|
| 2. |
|
0:30,10 |
  |
3. kolo troboja BM-FR-VV |
Velenje |
04.01.2020 |
27. |
(predteki) |
   os.rek. (0:31,68; 5.24%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100KM |
1. |
|
1:05,91 |
  |
2. kolo troboja BM-FR-VV |
Maribor |
18.12.2019 |
15. |
(predteki) |
   os.rek. (1:08,77; 4.33%)
|
| 2. |
|
1:05,03 |
  |
4. razvojni pokal - Celjski pokal |
Celje |
12.01.2020 |
16. |
(predteki) |
   os.rek. (1:05,91; 1.35%)
|
| 3. |
|
1:04,61 |
  |
MM Boštjanov Dr. Fig |
Kranj |
18.01.2020 |
27. |
(predteki) |
   os.rek. (1:05,03; 0.65%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
400KM |
1. |
|
5:27,13 |
  |
1. kolo troboja BM-FR-VV |
Velenje |
16.11.2019 |
20. |
(predteki) |
   os.rek. (6:06,17; 11.93%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
50PM |
1. |
|
0:39,63 |
  |
MM Start |
Kranj |
12.10.2019 |
9. |
(predteki) |
   os.rek. (0:42,67; 7.67%)
|
| 2. |
|
0:37,05 |
  |
4. razvojni pokal - Celjski pokal |
Celje |
12.01.2020 |
10. |
(predteki) |
   os.rek. (0:39,63; 6.96%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100PM |
1. |
|
1:23,35 |
  |
MM Start |
Kranj |
12.10.2019 |
11. |
(predteki) |
   os.rek. (1:31,39; 9.64%)
|
| 2. |
|
1:22,70 |
  |
3. razvojni pokal - Božičev memorial |
Maribor |
30.11.2019 |
10. |
(predteki) |
   os.rek. (1:23,35; 0.78%)
|
| 3. |
|
1:24,24 |
  |
3. kolo troboja BM-FR-VV |
Velenje |
04.01.2020 |
13. |
(predteki) |
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
200PM |
1. |
|
3:00,93 |
  |
1. razvojni pokal - Pokal Delfin |
Ljubljana |
26.10.2019 |
8. |
(predteki) |
   os.rek. (3:21,24; 11.22%)
|
| 2. |
|
2:59,11 |
  |
2. kolo troboja BM-FR-VV |
Maribor |
18.12.2019 |
6. |
(predteki) |
   os.rek. (3:00,93; 1.01%)
|
| 3. |
|
2:52,58 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za dečke in deklice |
Kranj |
07.02.2020 |
13. |
(predteki) |
   os.rek. (2:59,11; 3.78%)
|
| 4. |
|
2:51,67 |
  |
    |
   |
    |
15. |
(finale) |
   os.rek. (2:59,11; 4.33%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
50DM |
1. |
|
0:33,38 |
  |
MM Start |
Kranj |
12.10.2019 |
7. |
(predteki) |
   os.rek. (0:40,39; 21%)
|
| 2. |
|
0:32,49 |
  |
2. kolo troboja BM-FR-VV |
Maribor |
18.12.2019 |
11. |
(predteki) |
   os.rek. (0:33,38; 2.73%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100DM |
1. |
|
1:14,42 |
  |
MM Start |
Kranj |
12.10.2019 |
6. |
(predteki) |
   os.rek. (1:21,37; 9.33%)
|
| 2. |
|
1:12,35 |
  |
1. razvojni pokal - Pokal Delfin |
Ljubljana |
26.10.2019 |
4. |
(predteki) |
   os.rek. (1:14,42; 2.86%)
|
| 3. |
|
1:10,35 |
  |
3. kolo troboja BM-FR-VV |
Velenje |
04.01.2020 |
6. |
(predteki) |
   os.rek. (1:12,35; 2.84%)
|
| 4. |
|
1:10,62 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za dečke in deklice |
Kranj |
07.02.2020 |
7. |
(predteki) |
|
| 5. |
|
1:10,53 |
  |
    |
   |
    |
7. |
(finale) |
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
200DM |
1. |
|
2:47,49 |
  |
1. kolo troboja BM-FR-VV |
Velenje |
16.11.2019 |
2. |
(predteki) |
   os.rek. (brez rezultata)
|
| 2. |
|
2:45,34 |
  |
3. razvojni pokal - Božičev memorial |
Maribor |
30.11.2019 |
5. |
(predteki) |
   os.rek. (2:47,49; 1.3%)
|
| 3. |
|
2:44,86 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za dečke in deklice |
Kranj |
07.02.2020 |
6. |
(predteki) |
   os.rek. (2:45,34; 0.29%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
50HM |
1. |
|
0:35,42 |
  |
2. kolo troboja BM-FR-VV |
Maribor |
18.12.2019 |
16. |
(predteki) |
   os.rek. (0:45,22; 27.66%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
200HM |
1. |
|
2:39,41 |
  |
4. razvojni pokal - Celjski pokal |
Celje |
12.01.2020 |
9. |
(predteki) |
   os.rek. (3:32,31; 33.18%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100MM |
1. |
|
1:17,67 |
  |
3. razvojni pokal - Božičev memorial |
Maribor |
30.11.2019 |
22. |
(predteki) |
   os.rek. (1:22,55; 6.28%)
|
| 2. |
|
1:14,31 |
  |
2. kolo troboja BM-FR-VV |
Maribor |
18.12.2019 |
14. |
(predteki) |
   os.rek. (1:17,67; 4.52%)
|
| 3. |
|
1:11,90 |
  |
MM Boštjanov Dr. Fig |
Kranj |
18.01.2020 |
20. |
(predteki) |
   os.rek. (1:14,31; 3.35%)
|
| 4. |
|
1:11,94 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za dečke in deklice |
Kranj |
07.02.2020 |
7. |
(predteki) |
|
| 5. |
|
1:10,71 |
  |
    |
   |
    |
6. |
(finale) |
   os.rek. (1:11,90; 1.68%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
200MM |
1. |
|
2:45,02 |
  |
1. kolo troboja BM-FR-VV |
Velenje |
16.11.2019 |
9. |
(predteki) |
   os.rek. (brez rezultata)
|
| 2. |
|
2:38,76 |
  |
4. razvojni pokal - Celjski pokal |
Celje |
12.01.2020 |
10. |
(predteki) |
   os.rek. (2:45,02; 3.94%)
|
| 3. |
|
2:40,07 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za dečke in deklice |
Kranj |
07.02.2020 |
16. |
(predteki) |
|
| 4. |
|
2:43,56 |
  |
    |
   |
    |
16. |
(finale) |
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
400MM |
1. |
|
5:41,89 |
  |
1. razvojni pokal - Pokal Delfin |
Ljubljana |
26.10.2019 |
4. |
(predteki) |
   os.rek. (brez rezultata)
|
| 2. |
|
5:44,80 |
  |
3. kolo troboja BM-FR-VV |
Velenje |
04.01.2020 |
3. |
(predteki) |
|
| 3. |
|
5:38,17 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za dečke in deklice |
Kranj |
07.02.2020 |
11. |
(predteki) |
   os.rek. (5:41,89; 1.1%)
|