disc. |
# |
  |
čas |
  |
tekmovanje |
kraj |
datum |
mesto |
  |
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
50KM |
1. |
|
0:32,93 |
  |
Pokal Ribnica |
Ribnica |
13.10.2018 |
8. |
(predteki) |
   os.rek. (0:33,00; 0.21%)
|
| 2. |
|
0:33,07 |
  |
2. razvojni pokal - Kranjska čebela |
Kranj |
10.11.2018 |
-  |
(štafeta) |
|
| 3. |
|
0:32,62 |
  |
2. kolo ljubljanske regije |
Ljubljana |
12.01.2019 |
4. |
(predteki) |
   os.rek. (0:32,93; 0.95%)
|
| 4. |
|
0:31,84 |
  |
MM Boštjanov Dr. Fig |
Kranj |
19.01.2019 |
15. |
(predteki) |
   os.rek. (0:32,62; 2.44%)
|
| 5. |
|
0:31,96 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za ml.dečke in ml.deklice |
Maribor |
09.02.2019 |
-  |
(štafeta) |
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100KM |
1. |
|
1:13,67 |
  |
1. razvojni pokal - Pokal Delfin |
Ljubljana |
27.10.2018 |
16. |
(predteki) |
|
| 2. |
|
1:12,85 |
  |
MM Miklavž |
Ljubljana |
08.12.2018 |
13. |
(predteki) |
|
| 3. |
|
1:10,77 |
  |
Uskršnji miting |
Novi Sad |
20.04.2019 |
9. |
(predteki) |
   os.rek. (1:12,31; 2.17%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
200KM |
1. |
|
2:31,44 |
  |
2. kolo ljubljanske regije |
Ljubljana |
12.01.2019 |
4. |
(predteki) |
   os.rek. (2:45,65; 9.38%)
|
| 2. |
|
2:31,44 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za ml.dečke in ml.deklice |
Maribor |
09.02.2019 |
13. |
(predteki) |
   os.rek. (2:31,44; 0%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
400KM |
1. |
|
5:29,79 |
  |
2. razvojni pokal - Kranjska čebela |
Kranj |
10.11.2018 |
8. |
(predteki) |
   os.rek. (5:36,23; 1.95%)
|
| 2. |
|
5:25,60 |
  |
1. kolo ljubljanske regije |
Ljubljana |
22.12.2018 |
3. |
(predteki) |
   os.rek. (5:29,79; 1.28%)
|
| 3. |
|
5:26,02 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za ml.dečke in ml.deklice |
Maribor |
09.02.2019 |
17. |
(predteki) |
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
50PM |
1. |
|
0:44,38 |
  |
Pokal Ribnica |
Ribnica |
13.10.2018 |
11. |
(predteki) |
|
| 2. |
|
0:43,38 |
  |
2. razvojni pokal - Kranjska čebela |
Kranj |
10.11.2018 |
10. |
(predteki) |
|
| 3. |
|
0:44,25 |
  |
MM Miklavž |
Ljubljana |
08.12.2018 |
16. |
(predteki) |
|
| 4. |
|
0:42,40 |
  |
MM Boštjanov Dr. Fig |
Kranj |
19.01.2019 |
13. |
(predteki) |
   os.rek. (0:42,42; 0.04%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100PM |
1. |
|
1:36,45 |
  |
MM Miklavž |
Ljubljana |
08.12.2018 |
9. |
(predteki) |
|
| 2. |
|
1:32,11 |
  |
Uskršnji miting |
Novi Sad |
20.04.2019 |
11. |
(predteki) |
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
200PM |
1. |
|
3:15,13 |
  |
1. razvojni pokal - Pokal Delfin |
Ljubljana |
27.10.2018 |
8. |
(predteki) |
   os.rek. (3:39,00; 12.23%)
|
| 2. |
|
3:11,25 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za ml.dečke in ml.deklice |
Maribor |
09.02.2019 |
7. |
(predteki) |
   os.rek. (3:15,13; 2.02%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
50DM |
1. |
|
0:42,65 |
  |
Pokal Ribnica |
Ribnica |
13.10.2018 |
16. |
(predteki) |
|
| 2. |
|
0:38,70 |
  |
MM Boštjanov Dr. Fig |
Kranj |
19.01.2019 |
16. |
(predteki) |
   os.rek. (0:40,88; 5.63%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
50HM |
1. |
|
0:38,08 |
  |
Pokal Ribnica |
Ribnica |
13.10.2018 |
5. |
(predteki) |
|
| 2. |
|
0:39,96 |
  |
    |
   |
    |
-  |
(štafeta) |
|
| 3. |
|
0:37,68 |
  |
1. razvojni pokal - Pokal Delfin |
Ljubljana |
27.10.2018 |
-  |
(štafeta) |
|
| 4. |
|
0:39,26 |
  |
MM Miklavž |
Ljubljana |
08.12.2018 |
16. |
(predteki) |
|
| 5. |
|
0:36,58 |
  |
1. kolo ljubljanske regije |
Ljubljana |
22.12.2018 |
3. |
(predteki) |
   os.rek. (0:37,38; 2.18%)
|
| 6. |
|
0:36,53 |
  |
MM Boštjanov Dr. Fig |
Kranj |
19.01.2019 |
7. |
(predteki) |
   os.rek. (0:36,58; 0.13%)
|
| 7. |
|
0:37,24 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za ml.dečke in ml.deklice |
Maribor |
09.02.2019 |
15. |
(predteki) |
|
| 8. |
|
0:36,40 |
  |
    |
   |
    |
-  |
(štafeta) |
   os.rek. (0:36,53; 0.35%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100HM |
1. |
|
1:19,72 |
  |
2. kolo ljubljanske regije |
Ljubljana |
12.01.2019 |
1. |
(predteki) |
   os.rek. (1:21,81; 2.62%)
|
| 2. |
|
1:19,76 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za ml.dečke in ml.deklice |
Maribor |
09.02.2019 |
9. |
(predteki) |
|
| 3. |
|
1:19,86 |
  |
Uskršnji miting |
Novi Sad |
20.04.2019 |
4. |
(predteki) |
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
200HM |
1. |
|
2:54,11 |
  |
2. razvojni pokal - Kranjska čebela |
Kranj |
10.11.2018 |
10. |
(predteki) |
   os.rek. (2:56,61; 1.43%)
|
| 2. |
|
2:54,57 |
  |
1. kolo ljubljanske regije |
Ljubljana |
22.12.2018 |
1. |
(predteki) |
|
| 3. |
|
2:51,45 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za ml.dečke in ml.deklice |
Maribor |
09.02.2019 |
8. |
(predteki) |
   os.rek. (2:54,11; 1.55%)
|