Back    Home

< 2021         25m        2019 >

Lena FORTUNA (2007, LL): nastopi v sezoni 2019 /2020, 50m bazeni


Tekmovanja v sezoni 2019 /2020, 50m bazeni

#

tekmovanje

datum

kraj

1.

1. kolo ljubljanske regije

23.06.2020

Ljubljanan

2.

5. razvojni pokal - Pokal Boberček

04.07.2020

Ravne na Koroškem

3.

MM Telekom

11.07. - 12.07.2020

Radovljica

4.

6. razvojni pokal - MM Krško

18.07.2020

Brestanica

5.

Velika nagrada Slovenije - MM Ravne

01.08. - 02.08.2020

Ravne na Koroškem

6.

7. razvojni pokal - Mišov memorial

12.09.2020

Ljubljana

7.

Velika nagrada Slovenije - Pokal mesta Ljubljana

19.09.2020

Ljubljana



disc.

#

 

čas

 

tekmovanje

kraj

datum

mesto

 

prikaži osebni rekord pred tem

 

 

 

 

 

 

50KZ

1.

0:31,93

 

5. razvojni pokal - Pokal Boberček

Ravne na Koroškem

04.07.2020

19.

(predteki)

   os.rek. (0:32,96; 3.22%)

 

 

 

 

 

 

100KZ

1.

1:08,23

 

Velika nagrada Slovenije - Pokal mesta Ljubljana

Ljubljana

19.09.2020

11.

(predteki)

   os.rek. (1:12,77; 6.65%)

 

 

 

 

 

 

200KZ

1.

2:27,49

 

6. razvojni pokal - MM Krško

Brestanica

18.07.2020

11.

(predteki)

   os.rek. (2:34,35; 4.65%)

 

 

 

 

 

 

400KZ

1.

5:09,59

 

1. kolo ljubljanske regije

Ljubljanan

23.06.2020

7.

(predteki)

   os.rek. (5:20,65; 3.57%)

2.

5:04,19

 

6. razvojni pokal - MM Krško

Brestanica

18.07.2020

7.

(predteki)

   os.rek. (5:09,59; 1.77%)

 

 

 

 

 

 

800KZ

1.

10:16,85

 

7. razvojni pokal - Mišov memorial

Ljubljana

12.09.2020

(vmesni)

   os.rek. (10:40,90; 3.89%)

 

 

 

 

 

 

1500KZ

1.

19:14,23

 

7. razvojni pokal - Mišov memorial

Ljubljana

12.09.2020

6.

(predteki)

   os.rek. (brez rezultata)

 

 

 

 

 

 

50PZ

1.

0:37,89

 

MM Telekom

Radovljica

11.07.2020

4.

(predteki)

   os.rek. (0:42,17; 11.29%)

2.

0:38,02

 

Velika nagrada Slovenije - MM Ravne

Ravne na Koroškem

01.08.2020

2.

(predteki)

3.

0:37,72

 

   

  

   

5.

(finale)

   os.rek. (0:37,89; 0.45%)

 

 

 

 

 

 

100PZ

1.

1:24,55

 

MM Telekom

Radovljica

11.07.2020

4.

(predteki)

   os.rek. (1:30,72; 7.29%)

2.

1:22,62

 

   

  

   

2.

(finale)

   os.rek. (1:30,72; 9.8%)

3.

1:21,24

 

Velika nagrada Slovenije - MM Ravne

Ravne na Koroškem

01.08.2020

1.

(predteki)

   os.rek. (1:22,62; 1.69%)

4.

1:21,35

 

   

  

   

8.

(finale)

   os.rek. (1:22,62; 1.56%)

5.

1:21,07

 

7. razvojni pokal - Mišov memorial

Ljubljana

12.09.2020

2.

(predteki)

   os.rek. (1:21,24; 0.2%)

6.

1:21,99

 

Velika nagrada Slovenije - Pokal mesta Ljubljana

Ljubljana

19.09.2020

2.

(predteki)

 

 

 

 

 

 

200PZ

1.

3:00,21

 

5. razvojni pokal - Pokal Boberček

Ravne na Koroškem

04.07.2020

5.

(predteki)

   os.rek. (3:11,60; 6.32%)

2.

3:00,99

 

Velika nagrada Slovenije - MM Ravne

Ravne na Koroškem

01.08.2020

1.

(predteki)

3.

2:59,69

 

   

  

   

1.

(finale)

   os.rek. (3:00,21; 0.28%)

 

 

 

 

 

 

50DZ

1.

0:34,66

 

6. razvojni pokal - MM Krško

Brestanica

18.07.2020

11.

(predteki)

   os.rek. (0:37,44; 8.02%)

 

 

 

 

 

 

100DZ

1.

1:19,19

 

5. razvojni pokal - Pokal Boberček

Ravne na Koroškem

04.07.2020

9.

(predteki)

   os.rek. (1:27,82; 10.89%)

2.

1:16,27

 

Velika nagrada Slovenije - Pokal mesta Ljubljana

Ljubljana

19.09.2020

6.

(predteki)

   os.rek. (1:19,19; 3.82%)

 

 

 

 

 

 

200DZ

1.

2:52,61

 

7. razvojni pokal - Mišov memorial

Ljubljana

12.09.2020

7.

(predteki)

   os.rek. (brez rezultata)

 

 

 

 

 

 

50HZ

1.

0:37,15

 

7. razvojni pokal - Mišov memorial

Ljubljana

12.09.2020

10.

(predteki)

   os.rek. (0:39,46; 6.21%)

 

 

 

 

 

 

100HZ

1.

1:18,80

 

6. razvojni pokal - MM Krško

Brestanica

18.07.2020

10.

(predteki)

   os.rek. (1:22,32; 4.46%)

2.

1:17,91

 

Velika nagrada Slovenije - Pokal mesta Ljubljana

Ljubljana

19.09.2020

6.

(predteki)

   os.rek. (1:18,80; 1.14%)

 

 

 

 

 

 

200MZ

1.

2:43,33

 

1. kolo ljubljanske regije

Ljubljanan

23.06.2020

2.

(predteki)

   os.rek. (2:52,57; 5.65%)

2.

2:44,84

 

MM Telekom

Radovljica

11.07.2020

9.

(predteki)

3.

2:39,98

 

   

  

   

1.

(finale)

   os.rek. (2:43,33; 2.09%)

 

 

 

 

 

 

400MZ

1.

5:47,47

 

5. razvojni pokal - Pokal Boberček

Ravne na Koroškem

04.07.2020

7.

(predteki)

   os.rek. (6:01,56; 4.05%)

2.

5:44,83

 

MM Telekom

Radovljica

11.07.2020

2.

(predteki)

   os.rek. (5:47,47; 0.76%)

3.

5:36,34

 

Velika nagrada Slovenije - MM Ravne

Ravne na Koroškem

01.08.2020

6.

(predteki)

   os.rek. (5:44,83; 2.52%)


25m        2019 >

Back