Back    Home

< 2020         25m        2018 >

Žiga PERŠE (2005, OL): nastopi v sezoni 2018 /2019, 50m bazeni


Tekmovanja v sezoni 2018 /2019, 50m bazeni

#

tekmovanje

datum

kraj

1.

1. kolo ljubljanske regije

23.03.2019

Ljubljana

2.

4. kolo ljubljanske regije

06.04.2019

Ljubljana

3.

MM Pomlad

13.04.2019

Maribor

4.

MM Ilirija

11.05.2019

Ljubljana

5.

6. razvojni pokal - Pokal Boberček

01.06.2019

Ravne na Koroškem

6.

7. razvojni pokal - MM Krško

08.06.2019

Brestanica

7.

8. razvojni pokal - Mišov memorial

15.06.2019

Ljubljana

8.

MM Veronika

29.06.2019

Kamnik

9.

Pokal Kopra

06.07.2019

Koper

10.

MM Telekom

13.07. - 14.07.2019

Radovljica

11.

Moštveno in posamično prvenstvo za dečke in deklice

19.07. - 21.07.2019

Ravne na Koroškem



disc.

#

 

čas

 

tekmovanje

kraj

datum

mesto

 

prikaži osebni rekord pred tem

 

 

 

 

 

 

50KM

1.

0:29,56

 

7. razvojni pokal - MM Krško

Brestanica

08.06.2019

8.

(predteki)

   os.rek. (0:30,56; 3.38%)

2.

0:29,43

 

8. razvojni pokal - Mišov memorial

Ljubljana

15.06.2019

15.

(predteki)

   os.rek. (0:29,56; 0.44%)

3.

0:28,78

 

MM Veronika

Kamnik

29.06.2019

4.

(predteki)

   os.rek. (0:29,43; 2.25%)

4.

0:29,19

 

   

  

   

5.

(finale)

   os.rek. (0:29,43; 0.82%)

 

 

 

 

 

 

100KM

1.

1:05,03

 

MM Pomlad

Maribor

13.04.2019

6.

(predteki)

   os.rek. (1:09,16; 6.35%)

2.

1:03,71

 

Pokal Kopra

Koper

06.07.2019

7.

(predteki)

   os.rek. (1:05,03; 2.07%)

3.

1:02,48

 

Moštveno in posamično prvenstvo za dečke in deklice

Ravne na Koroškem

19.07.2019

14.

(predteki)

   os.rek. (1:03,71; 1.96%)

4.

1:01,67

 

   

  

   

12.

(finale)

   os.rek. (1:03,71; 3.3%)

 

 

 

 

 

 

200KM

1.

2:25,21

 

4. kolo ljubljanske regije

Ljubljana

06.04.2019

4.

(predteki)

   os.rek. (2:36,33; 7.65%)

2.

2:22,62

 

Moštveno in posamično prvenstvo za dečke in deklice

Ravne na Koroškem

19.07.2019

(štafeta)

   os.rek. (2:25,21; 1.81%)

 

 

 

 

 

 

400KM

1.

5:24,24

 

1. kolo ljubljanske regije

Ljubljana

23.03.2019

9.

(predteki)

   os.rek. (5:41,66; 5.37%)

 

 

 

 

 

 

50PM

1.

0:38,52

 

MM Pomlad

Maribor

13.04.2019

7.

(predteki)

   os.rek. (0:42,14; 9.39%)

2.

0:38,43

 

6. razvojni pokal - Pokal Boberček

Ravne na Koroškem

01.06.2019

18.

(predteki)

   os.rek. (0:38,52; 0.23%)

 

 

 

 

 

 

100PM

1.

1:24,32

 

MM Ilirija

Ljubljana

11.05.2019

26.

(predteki)

   os.rek. (1:24,93; 0.72%)

2.

1:24,58

 

7. razvojni pokal - MM Krško

Brestanica

08.06.2019

13.

(predteki)

 

 

 

 

 

 

50DM

1.

0:33,48

 

7. razvojni pokal - MM Krško

Brestanica

08.06.2019

18.

(predteki)

   os.rek. (0:35,36; 5.61%)

2.

0:32,35

 

MM Veronika

Kamnik

29.06.2019

10.

(predteki)

   os.rek. (0:33,48; 3.49%)

 

 

 

 

 

 

100DM

1.

1:14,75

 

6. razvojni pokal - Pokal Boberček

Ravne na Koroškem

01.06.2019

16.

(predteki)

   os.rek. (1:26,99; 16.37%)

2.

1:16,19

 

MM Veronika

Kamnik

29.06.2019

4.

(predteki)

 

 

 

 

 

 

50HM

1.

0:33,22

 

1. kolo ljubljanske regije

Ljubljana

23.03.2019

2.

(predteki)

   os.rek. (0:34,21; 2.98%)

2.

0:32,24

 

MM Pomlad

Maribor

13.04.2019

1.

(predteki)

   os.rek. (0:33,22; 3.03%)

3.

0:33,26

 

7. razvojni pokal - MM Krško

Brestanica

08.06.2019

3.

(predteki)

4.

0:32,94

 

Moštveno in posamično prvenstvo za dečke in deklice

Ravne na Koroškem

19.07.2019

9.

(predteki)

5.

0:32,75

 

   

  

   

9.

(finale)

6.

0:33,83

 

   

  

   

(štafeta)

 

 

 

 

 

 

100HM

1.

1:12,06

 

4. kolo ljubljanske regije

Ljubljana

06.04.2019

2.

(predteki)

   os.rek. (1:14,50; 3.38%)

2.

1:12,87

 

8. razvojni pokal - Mišov memorial

Ljubljana

15.06.2019

9.

(predteki)

3.

1:10,49

 

Pokal Kopra

Koper

06.07.2019

2.

(predteki)

   os.rek. (1:12,06; 2.22%)

4.

1:11,30

 

Moštveno in posamično prvenstvo za dečke in deklice

Ravne na Koroškem

19.07.2019

6.

(predteki)

5.

1:10,80

 

   

  

   

6.

(finale)

 

 

 

 

 

 

200HM

1.

2:35,81

 

1. kolo ljubljanske regije

Ljubljana

23.03.2019

3.

(predteki)

   os.rek. (2:44,37; 5.49%)

2.

2:34,34

 

MM Ilirija

Ljubljana

11.05.2019

7.

(predteki)

   os.rek. (2:35,81; 0.95%)

3.

2:33,86

 

6. razvojni pokal - Pokal Boberček

Ravne na Koroškem

01.06.2019

4.

(predteki)

   os.rek. (2:34,34; 0.31%)

4.

2:33,78

 

Moštveno in posamično prvenstvo za dečke in deklice

Ravne na Koroškem

19.07.2019

5.

(predteki)

   os.rek. (2:33,86; 0.05%)

5.

2:33,96

 

   

  

   

5.

(finale)

 

 

 

 

 

 

200MM

1.

2:37,02

 

MM Ilirija

Ljubljana

11.05.2019

8.

(predteki)

   os.rek. (3:05,86; 18.36%)

2.

2:42,38

 

8. razvojni pokal - Mišov memorial

Ljubljana

15.06.2019

16.

(predteki)

3.

2:43,88

 

Moštveno in posamično prvenstvo za dečke in deklice

Ravne na Koroškem

19.07.2019

16.

(predteki)

4.

2:41,44

 

   

  

   

13.

(finale)

 

 

 

 

 

 

400MM

1.

5:55,44

 

MM Telekom

Radovljica

13.07.2019

18.

(predteki)

   os.rek. (6:17,68; 6.25%)

2.

5:40,32

 

Moštveno in posamično prvenstvo za dečke in deklice

Ravne na Koroškem

19.07.2019

9.

(predteki)

   os.rek. (5:55,44; 4.44%)


25m        2018 >

Back