disc. |
# |
  |
čas |
  |
tekmovanje |
kraj |
datum |
mesto |
  |
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
50KZ |
1. |
|
0:31,74 |
  |
MM Miklavž |
Ljubljana |
08.12.2018 |
14. |
(predteki) |
   os.rek. (0:33,30; 4.91%) |
| 2. |
|
0:31,25 |
  |
4. razvojni pokal - Celjski pokal |
Celje |
05.01.2019 |
15. |
(predteki) |
   os.rek. (0:31,74; 1.56%) |
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100KZ |
1. |
|
1:11,56 |
  |
Pokal Ribnica |
Ribnica |
13.10.2018 |
9. |
(predteki) |
   os.rek. (1:13,40; 2.57%) |
| 2. |
|
1:09,49 |
  |
1. kolo ljubljanske regije |
Ljubljana |
22.12.2018 |
8. |
(predteki) |
   os.rek. (1:11,56; 2.97%) |
| 3. |
|
1:08,86 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za dečke in deklice |
Maribor |
01.02.2019 |
-  |
(štafeta) |
   os.rek. (1:09,49; 0.91%) |
  |
  |
  |
  |
  |
  |
200KZ |
1. |
|
2:29,30 |
  |
2. kolo ljubljanske regije |
Ljubljana |
12.01.2019 |
6. |
(predteki) |
   os.rek. (2:46,74; 11.68%) |
| 2. |
|
2:29,61 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za dečke in deklice |
Maribor |
01.02.2019 |
-  |
(štafeta) |
              (2:29,30; -0.2%) |
  |
  |
  |
  |
  |
  |
400KZ |
1. |
|
5:12,95 |
  |
Kup Pančevo |
Pančevo |
24.11.2018 |
5. |
(predteki) |
   os.rek. (5:39,33; 8.42%) |
  |
  |
  |
  |
  |
  |
800KZ |
1. |
|
10:48,45 |
  |
4. razvojni pokal - Celjski pokal |
Celje |
05.01.2019 |
13. |
(predteki) |
   os.rek. (brez rezultata) |
  |
  |
  |
  |
  |
  |
50PZ |
1. |
|
0:38,48 |
  |
2. razvojni pokal - Kranjska čebela |
Kranj |
10.11.2018 |
3. |
(predteki) |
   os.rek. (0:42,47; 10.36%) |
| 2. |
|
0:37,63 |
  |
MM Miklavž |
Ljubljana |
08.12.2018 |
3. |
(predteki) |
   os.rek. (0:38,48; 2.25%) |
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100PZ |
1. |
|
1:24,38 |
  |
Pokal Ribnica |
Ribnica |
13.10.2018 |
2. |
(predteki) |
   os.rek. (1:31,86; 8.86%) |
| 2. |
|
1:26,03 |
  |
Kup Pančevo |
Pančevo |
24.11.2018 |
5. |
(predteki) |
              (1:24,38; -1.91%) |
  |
  |
  |
  |
  |
  |
200PZ |
1. |
|
3:02,48 |
  |
1. razvojni pokal - Pokal Delfin |
Ljubljana |
27.10.2018 |
6. |
(predteki) |
   os.rek. (3:40,58; 20.87%) |
  |
  |
  |
  |
  |
  |
50DZ |
1. |
|
0:32,41 |
  |
2. kolo ljubljanske regije |
Ljubljana |
12.01.2019 |
1. |
(predteki) |
   os.rek. (0:35,26; 8.79%) |
| 2. |
|
0:32,38 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za dečke in deklice |
Maribor |
01.02.2019 |
6. |
(predteki) |
   os.rek. (0:32,41; 0.09%) |
| 3. |
|
0:32,51 |
  |
    |
   |
    |
7. |
(finale) |
              (0:32,41; -0.3%) |
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100DZ |
1. |
|
1:10,48 |
  |
Pokal Ribnica |
Ribnica |
13.10.2018 |
1. |
(predteki) |
   os.rek. (1:18,41; 11.25%) |
| 2. |
|
1:10,95 |
  |
2. razvojni pokal - Kranjska čebela |
Kranj |
10.11.2018 |
1. |
(predteki) |
              (1:10,48; -0.66%) |
| 3. |
|
1:10,69 |
  |
Kup Pančevo |
Pančevo |
24.11.2018 |
1. |
(predteki) |
              (1:10,48; -0.29%) |
| 4. |
|
1:11,20 |
  |
MM Miklavž |
Ljubljana |
08.12.2018 |
1. |
(predteki) |
              (1:10,48; -1.01%) |
| 5. |
|
1:10,59 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za dečke in deklice |
Maribor |
01.02.2019 |
2. |
(predteki) |
              (1:10,48; -0.15%) |
| 6. |
|
1:08,93 |
  |
    |
   |
    |
1. |
(finale) |
   os.rek. (1:10,48; 2.24%) |
  |
  |
  |
  |
  |
  |
200DZ |
1. |
|
2:37,37 |
  |
4. razvojni pokal - Celjski pokal |
Celje |
05.01.2019 |
1. |
(predteki) |
   os.rek. (2:56,59; 12.21%) |
| 2. |
|
2:34,02 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za dečke in deklice |
Maribor |
01.02.2019 |
1. |
(finale) |
   os.rek. (2:37,37; 2.17%) |
  |
  |
  |
  |
  |
  |
50HZ |
1. |
|
0:34,54 |
  |
1. razvojni pokal - Pokal Delfin |
Ljubljana |
27.10.2018 |
6. |
(predteki) |
   os.rek. (0:38,59; 11.72%) |
| 2. |
|
0:34,02 |
  |
MM Miklavž |
Ljubljana |
08.12.2018 |
3. |
(predteki) |
   os.rek. (0:34,54; 1.52%) |
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100HZ |
1. |
|
1:18,78 |
  |
Pokal Ribnica |
Ribnica |
13.10.2018 |
7. |
(predteki) |
   os.rek. (1:20,82; 2.58%) |
  |
  |
  |
  |
  |
  |
200HZ |
1. |
|
2:44,52 |
  |
2. razvojni pokal - Kranjska čebela |
Kranj |
10.11.2018 |
16. |
(predteki) |
   os.rek. (3:29,25; 27.18%) |
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100MZ |
1. |
|
1:16,32 |
  |
Pokal Ribnica |
Ribnica |
13.10.2018 |
2. |
(predteki) |
   os.rek. (1:19,72; 4.45%) |
| 2. |
|
1:16,72 |
  |
1. kolo ljubljanske regije |
Ljubljana |
22.12.2018 |
1. |
(predteki) |
              (1:16,32; -0.52%) |
| 3. |
|
1:15,14 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za dečke in deklice |
Maribor |
01.02.2019 |
7. |
(predteki) |
   os.rek. (1:16,32; 1.57%) |
| 4. |
|
1:12,96 |
  |
    |
   |
    |
4. |
(finale) |
   os.rek. (1:16,32; 4.6%) |
  |
  |
  |
  |
  |
  |
200MZ |
1. |
|
2:38,05 |
  |
MM Miklavž |
Ljubljana |
08.12.2018 |
3. |
(predteki) |
   os.rek. (2:50,37; 7.79%) |
| 2. |
|
2:38,24 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za dečke in deklice |
Maribor |
01.02.2019 |
6. |
(predteki) |
              (2:38,05; -0.12%) |
| 3. |
|
2:37,13 |
  |
    |
   |
    |
4. |
(finale) |
   os.rek. (2:38,05; 0.58%) |
  |
  |
  |
  |
  |
  |
400MZ |
1. |
|
5:36,78 |
  |
1. razvojni pokal - Pokal Delfin |
Ljubljana |
27.10.2018 |
3. |
(predteki) |
   os.rek. (6:11,34; 10.26%) |
| 2. |
|
5:30,25 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za dečke in deklice |
Maribor |
01.02.2019 |
4. |
(finale) |
   os.rek. (5:36,78; 1.97%) |