event. |
# |
  |
time |
  |
competition |
city |
date |
rank |
  |
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
50 free |
1. |
|
0:26,37 |
  |
5. razvojni pokal - Pokal Boberček |
Ravne na Koroškem |
04.07.2020 |
3. |
(heats) |
   os.rek. (0:28,25; 7.12%)
|
| 2. |
|
0:26,22 |
  |
Velika nagrada Slovenije - MM Ravne |
Ravne na Koroškem |
01.08.2020 |
3. |
(heats) |
   os.rek. (0:26,37; 0.57%)
|
| 3. |
|
0:26,01 |
  |
    |
   |
    |
4. |
(finals) |
   os.rek. (0:26,37; 1.38%)
|
| 4. |
|
0:25,10 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za dečke in deklice |
Koper |
09.10.2020 |
-  |
(relay) |
   os.rek. (0:26,01; 3.62%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100 free |
1. |
|
0:57,81 |
  |
MM Telekom |
Radovljica |
11.07.2020 |
7. |
(heats) |
   os.rek. (1:03,04; 9.04%)
|
| 2. |
|
0:57,12 |
  |
    |
   |
    |
1. |
(finals) |
   os.rek. (1:03,04; 10.36%)
|
| 3. |
|
0:58,40 |
  |
6. razvojni pokal - MM Krško |
Brestanica |
18.07.2020 |
-  |
(relay) |
|
| 4. |
|
0:56,84 |
  |
Velika nagrada Slovenije - Pokal mesta Ljubljana |
Ljubljana |
19.09.2020 |
2. |
(heats) |
   os.rek. (0:57,12; 0.49%)
|
| 5. |
|
0:56,19 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za dečke in deklice |
Koper |
09.10.2020 |
-  |
(relay) |
   os.rek. (0:56,84; 1.15%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
200 free |
1. |
|
2:08,32 |
  |
6. razvojni pokal - MM Krško |
Brestanica |
18.07.2020 |
1. |
(heats) |
   os.rek. (2:24,86; 12.88%)
|
| 2. |
|
2:06,31 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za dečke in deklice |
Koper |
09.10.2020 |
-  |
(relay) |
   os.rek. (2:08,32; 1.59%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
400 free |
1. |
|
4:28,64 |
  |
1. kolo ljubljanske regije |
Ljubljana |
23.06.2020 |
1. |
(heats) |
   os.rek. (4:56,72; 10.45%)
|
| 2. |
|
4:30,57 |
  |
6. razvojni pokal - MM Krško |
Brestanica |
18.07.2020 |
1. |
(heats) |
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
50 breast |
1. |
|
0:33,47 |
  |
MM Telekom |
Radovljica |
11.07.2020 |
5. |
(heats) |
   os.rek. (0:34,13; 1.97%)
|
| 2. |
|
0:32,49 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za dečke in deklice |
Koper |
09.10.2020 |
1. |
(heats) |
   os.rek. (0:33,47; 3.01%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100 breast |
1. |
|
1:12,14 |
  |
MM Telekom |
Radovljica |
11.07.2020 |
2. |
(heats) |
   os.rek. (1:14,31; 3%)
|
| 2. |
|
1:12,36 |
  |
    |
   |
    |
2. |
(finals) |
   os.rek. (1:14,31; 2.69%)
|
| 3. |
|
1:10,20 |
  |
Velika nagrada Slovenije - Pokal mesta Ljubljana |
Ljubljana |
19.09.2020 |
1. |
(heats) |
   os.rek. (1:12,14; 2.76%)
|
| 4. |
|
1:10,92 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za dečke in deklice |
Koper |
09.10.2020 |
1. |
(heats) |
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
200 breast |
1. |
|
2:39,51 |
  |
5. razvojni pokal - Pokal Boberček |
Ravne na Koroškem |
04.07.2020 |
1. |
(heats) |
|
| 2. |
|
2:36,72 |
  |
Velika nagrada Slovenije - MM Ravne |
Ravne na Koroškem |
01.08.2020 |
1. |
(heats) |
   os.rek. (2:37,92; 0.76%)
|
| 3. |
|
2:31,58 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za dečke in deklice |
Koper |
09.10.2020 |
1. |
(heats) |
   os.rek. (2:36,72; 3.39%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
50 fly |
1. |
|
0:29,12 |
  |
6. razvojni pokal - MM Krško |
Brestanica |
18.07.2020 |
2. |
(heats) |
   os.rek. (0:31,96; 9.75%)
|
| 2. |
|
0:28,04 |
  |
Velika nagrada Slovenije - MM Ravne |
Ravne na Koroškem |
01.08.2020 |
3. |
(heats) |
   os.rek. (0:29,12; 3.85%)
|
| 3. |
|
0:28,08 |
  |
    |
   |
    |
2. |
(finals) |
   os.rek. (0:29,12; 3.7%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100 fly |
1. |
|
1:03,15 |
  |
5. razvojni pokal - Pokal Boberček |
Ravne na Koroškem |
04.07.2020 |
1. |
(heats) |
   os.rek. (1:14,65; 18.21%)
|
| 2. |
|
1:02,81 |
  |
Velika nagrada Slovenije - Pokal mesta Ljubljana |
Ljubljana |
19.09.2020 |
2. |
(heats) |
   os.rek. (1:03,15; 0.54%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
50 back |
1. |
|
0:28,83 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za dečke in deklice |
Koper |
09.10.2020 |
1. |
(heats) |
   os.rek. (0:31,63; 9.71%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100 back |
1. |
|
1:06,44 |
  |
MM Telekom |
Radovljica |
11.07.2020 |
5. |
(heats) |
   os.rek. (1:08,21; 2.66%)
|
| 2. |
|
1:04,66 |
  |
6. razvojni pokal - MM Krško |
Brestanica |
18.07.2020 |
1. |
(heats) |
   os.rek. (1:06,44; 2.75%)
|
| 3. |
|
1:05,10 |
  |
Velika nagrada Slovenije - Pokal mesta Ljubljana |
Ljubljana |
19.09.2020 |
1. |
(heats) |
|
| 4. |
|
1:04,32 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za dečke in deklice |
Koper |
09.10.2020 |
2. |
(heats) |
   os.rek. (1:04,66; 0.52%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
200 back |
1. |
|
2:25,63 |
  |
Velika nagrada Slovenije - MM Ravne |
Ravne na Koroškem |
01.08.2020 |
1. |
(heats) |
   os.rek. (2:28,75; 2.14%)
|
| 2. |
|
2:23,27 |
  |
    |
   |
    |
4. |
(finals) |
   os.rek. (2:28,75; 3.82%)
|
| 3. |
|
2:20,97 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za dečke in deklice |
Koper |
09.10.2020 |
1. |
(heats) |
   os.rek. (2:23,27; 1.63%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
200 I.M. |
1. |
|
2:23,70 |
  |
1. kolo ljubljanske regije |
Ljubljana |
23.06.2020 |
1. |
(heats) |
   os.rek. (2:32,83; 6.35%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
400 I.M. |
1. |
|
5:04,80 |
  |
5. razvojni pokal - Pokal Boberček |
Ravne na Koroškem |
04.07.2020 |
1. |
(heats) |
   os.rek. (brez rezultata)
|