disc. |
# |
  |
čas |
  |
tekmovanje |
kraj |
datum |
mesto |
  |
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
50KM |
1. |
|
0:31,08 |
  |
Pokal Ribnica |
Ribnica |
13.10.2018 |
2. |
(predteki) |
   os.rek. (0:32,75; 5.37%)
|
| 2. |
|
0:30,89 |
  |
4. razvojni pokal - Celjski pokal |
Celje |
05.01.2019 |
32. |
(predteki) |
   os.rek. (0:31,08; 0.61%)
|
| 3. |
|
0:30,68 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za ml.dečke in ml.deklice |
Maribor |
09.02.2019 |
10. |
(predteki) |
   os.rek. (0:30,89; 0.68%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
200KM |
1. |
|
2:33,31 |
  |
3. razvojni pokal - Božičev memorial |
Maribor |
24.11.2018 |
12. |
(predteki) |
   os.rek. (2:41,80; 5.53%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
400KM |
1. |
|
5:27,84 |
  |
2. razvojni pokal - Kranjska čebela |
Kranj |
10.11.2018 |
7. |
(predteki) |
   os.rek. (brez rezultata)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
50PM |
1. |
|
0:37,00 |
  |
Pokal Ribnica |
Ribnica |
13.10.2018 |
1. |
(predteki) |
   os.rek. (0:38,72; 4.64%)
|
| 2. |
|
0:36,61 |
  |
2. razvojni pokal - Kranjska čebela |
Kranj |
10.11.2018 |
1. |
(predteki) |
   os.rek. (0:37,00; 1.06%)
|
| 3. |
|
0:36,27 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za ml.dečke in ml.deklice |
Maribor |
09.02.2019 |
1. |
(predteki) |
   os.rek. (0:36,61; 0.93%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100PM |
1. |
|
1:19,33 |
  |
3. razvojni pokal - Božičev memorial |
Maribor |
24.11.2018 |
2. |
(predteki) |
   os.rek. (1:25,16; 7.34%)
|
| 2. |
|
1:20,12 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za ml.dečke in ml.deklice |
Maribor |
09.02.2019 |
1. |
(predteki) |
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
200PM |
1. |
|
2:58,50 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za ml.dečke in ml.deklice |
Maribor |
09.02.2019 |
3. |
(predteki) |
   os.rek. (3:12,34; 7.75%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
50DM |
1. |
|
0:37,30 |
  |
Pokal Ribnica |
Ribnica |
13.10.2018 |
6. |
(predteki) |
   os.rek. (brez rezultata)
|
| 2. |
|
0:37,46 |
  |
3. razvojni pokal - Božičev memorial |
Maribor |
24.11.2018 |
13. |
(predteki) |
|
| 3. |
|
0:36,29 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za ml.dečke in ml.deklice |
Maribor |
09.02.2019 |
11. |
(predteki) |
   os.rek. (0:37,30; 2.78%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100DM |
1. |
|
1:26,74 |
  |
2. razvojni pokal - Kranjska čebela |
Kranj |
10.11.2018 |
9. |
(predteki) |
   os.rek. (brez rezultata)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
50HM |
1. |
|
0:38,94 |
  |
Pokal Ribnica |
Ribnica |
13.10.2018 |
8. |
(predteki) |
   os.rek. (0:43,14; 10.78%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100HM |
1. |
|
1:22,99 |
  |
4. razvojni pokal - Celjski pokal |
Celje |
05.01.2019 |
40. |
(predteki) |
   os.rek. (brez rezultata)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100MM |
1. |
|
1:17,41 |
  |
Pokal Ribnica |
Ribnica |
13.10.2018 |
1. |
(predteki) |
   os.rek. (1:25,43; 10.36%)
|
| 2. |
|
1:19,56 |
  |
3. razvojni pokal - Božičev memorial |
Maribor |
24.11.2018 |
6. |
(predteki) |
|
| 3. |
|
1:16,60 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za ml.dečke in ml.deklice |
Maribor |
09.02.2019 |
6. |
(predteki) |
   os.rek. (1:17,41; 1.05%)
|