disc. |
# |
  |
čas |
  |
tekmovanje |
kraj |
datum |
mesto |
  |
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
50KM |
1. |
|
0:34,71 |
  |
3. razvojni pokal - Božičev memorial |
Maribor |
30.11.2019 |
23. |
(predteki) |
   os.rek. (0:38,02; 9.53%)
|
| 2. |
|
0:34,79 |
  |
MM Miklavž |
Ljubljana |
07.12.2019 |
17. |
(predteki) |
|
| 3. |
|
0:35,78 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za ml.dečke in ml.deklice |
Kranj |
07.02.2020 |
-  |
(štafeta) |
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100KM |
1. |
|
1:18,69 |
  |
2. razvojni pokal - Kranjska čebela |
Kranj |
16.11.2019 |
0. |
(predteki) |
   os.rek. (1:26,14; 9.46%)
|
| 2. |
|
1:16,65 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za ml.dečke in ml.deklice |
Kranj |
07.02.2020 |
26. |
(predteki) |
   os.rek. (1:18,69; 2.66%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
200KM |
1. |
|
2:46,79 |
  |
4. razvojni pokal - Celjski pokal |
Celje |
12.01.2020 |
23. |
(predteki) |
   os.rek. (3:03,09; 9.77%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
50PM |
1. |
|
0:46,26 |
  |
2. razvojni pokal - Kranjska čebela |
Kranj |
16.11.2019 |
23. |
(predteki) |
   os.rek. (0:49,25; 6.46%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100PM |
1. |
|
1:37,82 |
  |
MM Miklavž |
Ljubljana |
07.12.2019 |
11. |
(predteki) |
   os.rek. (1:45,03; 7.37%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
200PM |
1. |
|
3:30,98 |
  |
3. razvojni pokal - Božičev memorial |
Maribor |
30.11.2019 |
16. |
(predteki) |
   os.rek. (3:51,63; 9.78%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
50DM |
1. |
|
0:38,46 |
  |
MM Miklavž |
Ljubljana |
07.12.2019 |
15. |
(predteki) |
   os.rek. (0:39,74; 3.32%)
|
| 2. |
|
0:37,64 |
  |
4. razvojni pokal - Celjski pokal |
Celje |
12.01.2020 |
13. |
(predteki) |
   os.rek. (0:38,46; 2.17%)
|
| 3. |
|
0:40,07 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za ml.dečke in ml.deklice |
Kranj |
07.02.2020 |
25. |
(predteki) |
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100DM |
1. |
|
1:24,36 |
  |
3. razvojni pokal - Božičev memorial |
Maribor |
30.11.2019 |
9. |
(predteki) |
   os.rek. (1:28,35; 4.72%)
|
| 2. |
|
1:27,73 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za ml.dečke in ml.deklice |
Kranj |
07.02.2020 |
11. |
(predteki) |
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
50HM |
1. |
|
0:41,27 |
  |
MM Miklavž |
Ljubljana |
07.12.2019 |
14. |
(predteki) |
|
| 2. |
|
0:39,89 |
  |
4. razvojni pokal - Celjski pokal |
Celje |
12.01.2020 |
-  |
(štafeta) |
   os.rek. (0:40,57; 1.7%)
|
| 3. |
|
0:40,71 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za ml.dečke in ml.deklice |
Kranj |
07.02.2020 |
22. |
(predteki) |
|
| 4. |
|
0:42,15 |
  |
    |
   |
    |
-  |
(štafeta) |
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100HM |
1. |
|
1:27,44 |
  |
MM Miklavž |
Ljubljana |
07.12.2019 |
13. |
(predteki) |
|
| 2. |
|
1:26,97 |
  |
4. razvojni pokal - Celjski pokal |
Celje |
12.01.2020 |
20. |
(predteki) |
   os.rek. (1:27,13; 0.18%)
|
| 3. |
|
1:27,63 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za ml.dečke in ml.deklice |
Kranj |
07.02.2020 |
17. |
(predteki) |
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
200HM |
1. |
|
3:08,62 |
  |
2. razvojni pokal - Kranjska čebela |
Kranj |
16.11.2019 |
0. |
(predteki) |
|
| 2. |
|
3:03,27 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za ml.dečke in ml.deklice |
Kranj |
07.02.2020 |
16. |
(predteki) |
   os.rek. (3:04,76; 0.81%)
|