disc. |
# |
  |
čas |
  |
tekmovanje |
kraj |
datum |
mesto |
  |
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
50KM |
1. |
|
0:29,31 |
  |
Pokal mesta Celje |
Celje |
26.11.2022 |
34. |
(predteki) |
   os.rek. (0:30,02; 2.42%)
|
| 2. |
|
0:27,80 |
  |
Pokal mesta Celje |
Celje |
25.11.2023 |
40. |
(predteki) |
   os.rek. (0:29,31; 5.43%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100KM |
1. |
|
1:01,77 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za dečke in deklice |
Ljubljana |
27.01.2023 |
-  |
(štafeta) |
   os.rek. (1:10,20; 13.64%)
|
| 2. |
|
1:00,62 |
  |
Ribin jesenski pokal |
Ljubljana |
14.10.2023 |
51. |
(predteki) |
   os.rek. (1:01,77; 1.89%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
200KM |
1. |
|
2:18,22 |
  |
2. Razvojni pokal in Mišov memorial |
Ljubljana |
10.12.2022 |
11. |
(predteki) |
   os.rek. (2:23,02; 3.47%)
|
| 2. |
|
2:10,72 |
  |
2. Razvojni pokal in Mišov memorial |
Ljubljana |
09.12.2023 |
2. |
(predteki) |
   os.rek. (2:18,22; 5.73%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
400KM |
1. |
|
4:39,86 |
  |
1. Razvojni pokal in Memorial Tone Božič |
Maribor |
18.11.2023 |
4. |
(predteki) |
   os.rek. (5:28,76; 17.47%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
50PM |
1. |
|
0:37,01 |
  |
Pokal mesta Celje |
Celje |
26.11.2022 |
13. |
(predteki) |
   os.rek. (0:39,84; 7.64%)
|
| 2. |
|
0:37,16 |
  |
    |
   |
    |
13. |
(finale) |
   os.rek. (0:39,84; 7.21%)
|
| 3. |
|
0:36,33 |
  |
Pokal mesta Celje |
Celje |
25.11.2023 |
25. |
(predteki) |
   os.rek. (0:37,01; 1.87%)
|
| 4. |
|
0:36,57 |
  |
    |
   |
    |
7. |
(finale) |
   os.rek. (0:37,01; 1.2%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100PM |
1. |
|
1:21,45 |
  |
Ribin jesenski pokal |
Ljubljana |
22.10.2022 |
1. |
(predteki) |
   os.rek. (1:37,82; 20.09%)
|
| 2. |
|
1:21,23 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za dečke in deklice |
Ljubljana |
27.01.2023 |
3. |
(predteki) |
   os.rek. (1:21,45; 0.27%)
|
| 3. |
|
1:19,72 |
  |
    |
   |
    |
3. |
(finale) |
   os.rek. (1:21,45; 2.17%)
|
| 4. |
|
1:18,72 |
  |
Ribin jesenski pokal |
Ljubljana |
14.10.2023 |
25. |
(predteki) |
   os.rek. (1:19,72; 1.27%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
200PM |
1. |
|
2:57,50 |
  |
Ribin jesenski pokal |
Ljubljana |
22.10.2022 |
2. |
(predteki) |
|
| 2. |
|
2:53,29 |
  |
1. Razvojni pokal in MM Memorial Toneta Božiča |
Maribor |
12.11.2022 |
4. |
(predteki) |
   os.rek. (2:55,35; 1.18%)
|
| 3. |
|
2:50,83 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za dečke in deklice |
Ljubljana |
27.01.2023 |
3. |
(predteki) |
   os.rek. (2:53,29; 1.44%)
|
| 4. |
|
2:51,16 |
  |
    |
   |
    |
3. |
(finale) |
   os.rek. (2:53,29; 1.24%)
|
| 5. |
|
2:48,61 |
  |
1. Razvojni pokal in Memorial Tone Božič |
Maribor |
18.11.2023 |
5. |
(predteki) |
   os.rek. (2:50,83; 1.31%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
50DM |
1. |
|
0:32,32 |
  |
Ribin jesenski pokal |
Ljubljana |
22.10.2022 |
1. |
(predteki) |
   os.rek. (0:32,38; 0.18%)
|
| 2. |
|
0:32,81 |
  |
1. Razvojni pokal in MM Memorial Toneta Božiča |
Maribor |
12.11.2022 |
10. |
(predteki) |
|
| 3. |
|
0:31,49 |
  |
Pokal mesta Celje |
Celje |
26.11.2022 |
15. |
(predteki) |
   os.rek. (0:32,32; 2.63%)
|
| 4. |
|
0:30,86 |
  |
Ribin jesenski pokal |
Ljubljana |
14.10.2023 |
40. |
(predteki) |
   os.rek. (0:31,49; 2.04%)
|
| 5. |
|
0:30,96 |
  |
1. Razvojni pokal in Memorial Tone Božič |
Maribor |
18.11.2023 |
4. |
(predteki) |
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100DM |
1. |
|
1:13,01 |
  |
Ribin jesenski pokal |
Ljubljana |
22.10.2022 |
1. |
(predteki) |
   os.rek. (1:13,76; 1.02%)
|
| 2. |
|
1:12,08 |
  |
Pokal mesta Celje |
Celje |
26.11.2022 |
16. |
(predteki) |
   os.rek. (1:13,01; 1.29%)
|
| 3. |
|
1:10,37 |
  |
    |
   |
    |
14. |
(finale) |
   os.rek. (1:13,01; 3.75%)
|
| 4. |
|
1:09,41 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za dečke in deklice |
Ljubljana |
27.01.2023 |
2. |
(predteki) |
   os.rek. (1:10,37; 1.38%)
|
| 5. |
|
1:09,11 |
  |
    |
   |
    |
2. |
(finale) |
   os.rek. (1:10,37; 1.82%)
|
| 6. |
|
1:09,71 |
  |
Ribin jesenski pokal |
Ljubljana |
14.10.2023 |
19. |
(predteki) |
|
| 7. |
|
1:07,76 |
  |
Pokal mesta Celje |
Celje |
25.11.2023 |
21. |
(predteki) |
   os.rek. (1:09,11; 1.99%)
|
| 8. |
|
1:07,81 |
  |
    |
   |
    |
2. |
(finale) |
   os.rek. (1:09,11; 1.91%)
|
| 9. |
|
1:08,00 |
  |
2. Razvojni pokal in Mišov memorial |
Ljubljana |
09.12.2023 |
2. |
(predteki) |
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
200DM |
1. |
|
10:39,96 |
  |
Pokal mesta Celje |
Celje |
26.11.2022 |
4. |
(predteki) |
   os.rek. (brez rezultata)
|
| 2. |
|
2:43,29 |
  |
    |
   |
    |
6. |
(finale) |
   os.rek. (brez rezultata)
|
| 3. |
|
2:44,81 |
  |
3. Razvojni pokal in 5. Celjski pokal |
Celje |
07.01.2023 |
8. |
(predteki) |
|
| 4. |
|
2:45,34 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za dečke in deklice |
Ljubljana |
27.01.2023 |
1. |
(predteki) |
|
| 5. |
|
2:37,38 |
  |
Pokal mesta Celje |
Celje |
25.11.2023 |
9. |
(predteki) |
   os.rek. (2:43,29; 3.75%)
|
| 6. |
|
2:35,55 |
  |
    |
   |
    |
1. |
(finale) |
   os.rek. (2:43,29; 4.97%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
50HM |
1. |
|
0:34,13 |
  |
3. Razvojni pokal in 5. Celjski pokal |
Celje |
07.01.2023 |
14. |
(predteki) |
   os.rek. (0:35,31; 3.45%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100MM |
1. |
|
1:12,08 |
  |
Ribin jesenski pokal |
Ljubljana |
22.10.2022 |
2. |
(predteki) |
   os.rek. (1:13,22; 1.58%)
|
| 2. |
|
1:11,17 |
  |
3. Razvojni pokal in 5. Celjski pokal |
Celje |
07.01.2023 |
11. |
(predteki) |
   os.rek. (1:12,08; 1.27%)
|
| 3. |
|
1:09,60 |
  |
Ribin jesenski pokal |
Ljubljana |
14.10.2023 |
35. |
(predteki) |
   os.rek. (1:11,17; 2.25%)
|
| 4. |
|
1:08,91 |
  |
Pokal mesta Celje |
Celje |
25.11.2023 |
12. |
(predteki) |
   os.rek. (1:09,60; 1%)
|
| 5. |
|
1:09,07 |
  |
    |
   |
    |
5. |
(finale) |
   os.rek. (1:09,60; 0.76%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
200MM |
1. |
|
2:38,41 |
  |
Ribin jesenski pokal |
Ljubljana |
22.10.2022 |
1. |
(predteki) |
   os.rek. (2:50,08; 7.36%)
|
| 2. |
|
2:36,27 |
  |
1. Razvojni pokal in MM Memorial Toneta Božiča |
Maribor |
12.11.2022 |
6. |
(predteki) |
   os.rek. (2:38,41; 1.36%)
|
| 3. |
|
2:36,10 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za dečke in deklice |
Ljubljana |
27.01.2023 |
1. |
(predteki) |
   os.rek. (2:36,27; 0.1%)
|
| 4. |
|
2:32,65 |
  |
    |
   |
    |
1. |
(finale) |
   os.rek. (2:36,27; 2.37%)
|
| 5. |
|
2:30,56 |
  |
Ribin jesenski pokal |
Ljubljana |
14.10.2023 |
12. |
(predteki) |
   os.rek. (2:32,65; 1.38%)
|
| 6. |
|
2:28,91 |
  |
1. Razvojni pokal in Memorial Tone Božič |
Maribor |
18.11.2023 |
3. |
(predteki) |
   os.rek. (2:30,56; 1.1%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
400MM |
1. |
|
5:33,39 |
  |
2. Razvojni pokal in Mišov memorial |
Ljubljana |
10.12.2022 |
7. |
(predteki) |
   os.rek. (brez rezultata)
|
| 2. |
|
5:12,95 |
  |
2. Razvojni pokal in Mišov memorial |
Ljubljana |
09.12.2023 |
2. |
(predteki) |
   os.rek. (5:33,39; 6.53%)
|