event. |
# |
  |
time |
  |
competition |
city |
date |
rank |
  |
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
50 free |
1. |
|
0:36,11 |
  |
MM Telekom |
Radovljica |
11.07.2020 |
63. |
(heats) |
   os.rek. (0:37,43; 3.65%)
|
| 2. |
|
0:35,75 |
  |
7. razvojni pokal - Mišov memorial |
Ljubljana |
12.09.2020 |
23. |
(heats) |
   os.rek. (0:36,11; 1%)
|
| 3. |
|
0:34,68 |
  |
8. razvojni pokal - MM Veronika |
Kamnik |
26.09.2020 |
2. |
(finals) |
   os.rek. (0:35,75; 3.08%)
|
| 4. |
|
0:34,56 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za ml.dečke in ml.deklice |
Koper |
09.10.2020 |
33. |
(heats) |
   os.rek. (0:34,68; 0.34%)
|
| 5. |
|
0:33,38 |
  |
    |
   |
    |
-  |
(relay) |
   os.rek. (0:34,68; 3.89%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100 free |
1. |
|
1:19,40 |
  |
MM Telekom |
Radovljica |
11.07.2020 |
35. |
(heats) |
   os.rek. (1:26,53; 8.97%)
|
| 2. |
|
1:18,43 |
  |
8. razvojni pokal - MM Veronika |
Kamnik |
26.09.2020 |
2. |
(heats) |
   os.rek. (1:19,40; 1.23%)
|
| 3. |
|
1:18,36 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za ml.dečke in ml.deklice |
Koper |
09.10.2020 |
39. |
(heats) |
   os.rek. (1:18,43; 0.08%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
200 free |
1. |
|
2:49,49 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za ml.dečke in ml.deklice |
Koper |
09.10.2020 |
30. |
(heats) |
   os.rek. (2:59,75; 6.05%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
400 free |
1. |
|
5:59,50 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za ml.dečke in ml.deklice |
Koper |
09.10.2020 |
35. |
(heats) |
   os.rek. (6:39,32; 11.07%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
50 breast |
1. |
|
0:50,09 |
  |
MM Telekom |
Radovljica |
11.07.2020 |
35. |
(heats) |
   os.rek. (0:50,79; 1.39%)
|
| 2. |
|
0:46,30 |
  |
8. razvojni pokal - MM Veronika |
Kamnik |
26.09.2020 |
2. |
(finals) |
   os.rek. (0:50,09; 8.18%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100 breast |
1. |
|
1:50,14 |
  |
8. razvojni pokal - MM Veronika |
Kamnik |
26.09.2020 |
2. |
(heats) |
   os.rek. (1:56,63; 5.89%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
200 breast |
1. |
|
3:59,96 |
  |
7. razvojni pokal - Mišov memorial |
Ljubljana |
12.09.2020 |
29. |
(heats) |
   os.rek. (brez rezultata)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
50 fly |
1. |
|
0:44,99 |
  |
8. razvojni pokal - MM Veronika |
Kamnik |
26.09.2020 |
13. |
(heats) |
   os.rek. (brez rezultata)
|
| 2. |
|
0:42,43 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za ml.dečke in ml.deklice |
Koper |
09.10.2020 |
38. |
(heats) |
   os.rek. (0:44,99; 6.03%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
50 back |
1. |
|
0:42,12 |
  |
MM Telekom |
Radovljica |
11.07.2020 |
13. |
(heats) |
   os.rek. (0:43,37; 2.96%)
|
| 2. |
|
0:42,40 |
  |
8. razvojni pokal - MM Veronika |
Kamnik |
26.09.2020 |
2. |
(finals) |
|
| 3. |
|
0:40,81 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za ml.dečke in ml.deklice |
Koper |
09.10.2020 |
26. |
(heats) |
   os.rek. (0:42,12; 3.2%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100 back |
1. |
|
1:32,23 |
  |
8. razvojni pokal - MM Veronika |
Kamnik |
26.09.2020 |
2. |
(heats) |
   os.rek. (1:35,47; 3.51%)
|