disc. |
# |
  |
čas |
  |
tekmovanje |
kraj |
datum |
mesto |
  |
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
50KZ |
1. |
|
0:33,14 |
  |
1. razvojni pokal - Pokal Delfin |
Ljubljana |
27.10.2018 |
4. |
(predteki) |
   os.rek. (0:35,58; 7.36%)
|
| 2. |
|
0:33,52 |
  |
MM Miklavž |
Ljubljana |
08.12.2018 |
18. |
(predteki) |
|
| 3. |
|
0:33,49 |
  |
4. razvojni pokal - Celjski pokal |
Celje |
05.01.2019 |
31. |
(predteki) |
|
| 4. |
|
0:32,56 |
  |
3. kolo troboja BM-FR-VV |
Velenje |
13.01.2019 |
8. |
(predteki) |
   os.rek. (0:33,14; 1.78%)
|
| 5. |
|
0:31,78 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za dečke in deklice |
Maribor |
01.02.2019 |
25. |
(predteki) |
   os.rek. (0:32,56; 2.45%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100KZ |
1. |
|
1:16,80 |
  |
1. razvojni pokal - Pokal Delfin |
Ljubljana |
27.10.2018 |
42. |
(predteki) |
   os.rek. (1:18,68; 2.44%)
|
| 2. |
|
1:17,75 |
  |
Pokal Ruš |
Ruše |
02.11.2018 |
6. |
(predteki) |
|
| 3. |
|
1:16,72 |
  |
2. kolo troboja BM-FR-VV |
Maribor |
14.11.2018 |
12. |
(predteki) |
   os.rek. (1:16,80; 0.1%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
200KZ |
1. |
|
2:48,36 |
  |
3. razvojni pokal - Božičev memorial |
Maribor |
24.11.2018 |
36. |
(predteki) |
   os.rek. (brez rezultata)
|
| 2. |
|
2:43,29 |
  |
3. kolo troboja BM-FR-VV |
Velenje |
13.01.2019 |
8. |
(predteki) |
   os.rek. (2:48,36; 3.1%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
400KZ |
1. |
|
6:07,05 |
  |
1. kolo troboja BM-FR-VV |
Velenje |
21.10.2018 |
10. |
(predteki) |
   os.rek. (6:48,00; 11.15%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
50PZ |
1. |
|
0:39,68 |
  |
1. kolo troboja BM-FR-VV |
Velenje |
21.10.2018 |
3. |
(predteki) |
|
| 2. |
|
0:38,51 |
  |
1. razvojni pokal - Pokal Delfin |
Ljubljana |
27.10.2018 |
1. |
(predteki) |
|
| 3. |
|
0:38,12 |
  |
2. razvojni pokal - Kranjska čebela |
Kranj |
10.11.2018 |
1. |
(predteki) |
   os.rek. (0:38,31; 0.49%)
|
| 4. |
|
0:38,23 |
  |
MM Miklavž |
Ljubljana |
08.12.2018 |
2. |
(predteki) |
|
| 5. |
|
0:36,79 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za dečke in deklice |
Maribor |
01.02.2019 |
2. |
(predteki) |
   os.rek. (0:38,12; 3.61%)
|
| 6. |
|
0:36,76 |
  |
    |
   |
    |
3. |
(finale) |
   os.rek. (0:38,12; 3.69%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100PZ |
1. |
|
1:26,71 |
  |
Pokal Ruš |
Ruše |
02.11.2018 |
4. |
(predteki) |
|
| 2. |
|
1:24,22 |
  |
3. razvojni pokal - Božičev memorial |
Maribor |
24.11.2018 |
5. |
(predteki) |
|
| 3. |
|
1:22,45 |
  |
MM Miklavž |
Ljubljana |
08.12.2018 |
3. |
(predteki) |
   os.rek. (1:23,21; 0.92%)
|
| 4. |
|
1:23,79 |
  |
3. kolo troboja BM-FR-VV |
Velenje |
13.01.2019 |
2. |
(predteki) |
|
| 5. |
|
1:20,93 |
  |
MM Boštjanov Dr. Fig |
Kranj |
19.01.2019 |
2. |
(predteki) |
   os.rek. (1:22,45; 1.87%)
|
| 6. |
|
1:21,39 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za dečke in deklice |
Maribor |
01.02.2019 |
2. |
(predteki) |
|
| 7. |
|
1:20,53 |
  |
    |
   |
    |
3. |
(finale) |
   os.rek. (1:20,93; 0.49%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
200PZ |
1. |
|
3:03,47 |
  |
1. razvojni pokal - Pokal Delfin |
Ljubljana |
27.10.2018 |
8. |
(predteki) |
   os.rek. (3:04,57; 0.59%)
|
| 2. |
|
3:06,17 |
  |
2. kolo troboja BM-FR-VV |
Maribor |
14.11.2018 |
4. |
(predteki) |
|
| 3. |
|
2:55,85 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za dečke in deklice |
Maribor |
01.02.2019 |
5. |
(predteki) |
   os.rek. (3:03,47; 4.33%)
|
| 4. |
|
2:57,16 |
  |
    |
   |
    |
6. |
(finale) |
   os.rek. (3:03,47; 3.56%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
50DZ |
1. |
|
0:37,09 |
  |
1. razvojni pokal - Pokal Delfin |
Ljubljana |
27.10.2018 |
6. |
(predteki) |
   os.rek. (0:39,28; 5.9%)
|
| 2. |
|
0:37,66 |
  |
2. kolo troboja BM-FR-VV |
Maribor |
14.11.2018 |
7. |
(predteki) |
|
| 3. |
|
0:36,96 |
  |
3. razvojni pokal - Božičev memorial |
Maribor |
24.11.2018 |
25. |
(predteki) |
   os.rek. (0:37,09; 0.35%)
|
| 4. |
|
0:35,60 |
  |
MM Miklavž |
Ljubljana |
08.12.2018 |
11. |
(predteki) |
   os.rek. (0:36,96; 3.82%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100DZ |
1. |
|
1:29,71 |
  |
2. razvojni pokal - Kranjska čebela |
Kranj |
10.11.2018 |
23. |
(predteki) |
   os.rek. (1:38,06; 9.3%)
|
| 2. |
|
1:29,58 |
  |
3. kolo troboja BM-FR-VV |
Velenje |
13.01.2019 |
5. |
(predteki) |
   os.rek. (1:29,71; 0.14%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
50HZ |
1. |
|
0:39,69 |
  |
1. razvojni pokal - Pokal Delfin |
Ljubljana |
27.10.2018 |
32. |
(predteki) |
   os.rek. (0:41,03; 3.37%)
|
| 2. |
|
0:38,91 |
  |
MM Miklavž |
Ljubljana |
08.12.2018 |
15. |
(predteki) |
   os.rek. (0:39,69; 2%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100HZ |
1. |
|
1:28,57 |
  |
1. kolo troboja BM-FR-VV |
Velenje |
21.10.2018 |
10. |
(predteki) |
   os.rek. (1:29,62; 1.18%)
|
| 2. |
|
1:28,15 |
  |
Pokal Ruš |
Ruše |
02.11.2018 |
3. |
(predteki) |
   os.rek. (1:28,57; 0.47%)
|
| 3. |
|
1:22,46 |
  |
4. razvojni pokal - Celjski pokal |
Celje |
05.01.2019 |
26. |
(predteki) |
   os.rek. (1:28,15; 6.9%)
|
| 4. |
|
1:21,37 |
  |
MM Boštjanov Dr. Fig |
Kranj |
19.01.2019 |
35. |
(predteki) |
   os.rek. (1:22,46; 1.33%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
200HZ |
1. |
|
3:03,73 |
  |
2. razvojni pokal - Kranjska čebela |
Kranj |
10.11.2018 |
43. |
(predteki) |
   os.rek. (brez rezultata)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100MZ |
1. |
|
1:21,48 |
  |
2. kolo troboja BM-FR-VV |
Maribor |
14.11.2018 |
5. |
(predteki) |
   os.rek. (1:22,65; 1.43%)
|
| 2. |
|
1:18,97 |
  |
3. razvojni pokal - Božičev memorial |
Maribor |
24.11.2018 |
16. |
(predteki) |
   os.rek. (1:21,48; 3.17%)
|
| 3. |
|
1:19,41 |
  |
MM Miklavž |
Ljubljana |
08.12.2018 |
7. |
(predteki) |
|
| 4. |
|
1:16,59 |
  |
MM Boštjanov Dr. Fig |
Kranj |
19.01.2019 |
16. |
(predteki) |
   os.rek. (1:18,97; 3.1%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
200MZ |
1. |
|
3:06,14 |
  |
1. kolo troboja BM-FR-VV |
Velenje |
21.10.2018 |
9. |
(predteki) |
   os.rek. (3:07,28; 0.61%)
|
| 2. |
|
2:54,87 |
  |
4. razvojni pokal - Celjski pokal |
Celje |
05.01.2019 |
19. |
(predteki) |
   os.rek. (3:06,14; 6.44%)
|